... ślub :) ...

Libella, u nas z kolei priorytetem była sala, zaraz za nią fotograf. Później zespół/DJ, kościół. Resztę można sobie spokojnie załatwić później 🙂 Macie już mniej-więcej datę ślubu?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 czerwca 2015 11:12
Libella
Gratulacje 😀
Ja bym powiedziała, że nie ma co trzymać się żadnych list, ani wytycznych, tylko załatwiać poszczególne sprawy tak, jak Wam pasuje.
Zazwyczaj zaczyna się od sali, potem fotografa (opcjonalnie również kamerzysty) i orkiestry/DJ-a, tylko z tego względu, że najtrudniej o wolne terminy, nawet jeśli próbujemy coś zarezerwować z rocznym wyprzedzeniem.

Powiem Ci tylko jedno, działaj na spokojnie i staraj się nie dać ponieść emocjom (tak, wiem że po wszystkim łatwo się mówi 😁 ), ze wszystkim zdążysz i wszystko da się załatwić, nawet w krótkim czasie 😉
Najważniejsze, żebyś miała przynajmniej ogólną wizję tego dnia, co stanowczo musi być, z czego jesteś w stanie zrezygnować (zależnie od tego, czy budżet jest ograniczony), w pierwszej kolejności skupiaj się na tych must be, cała reszta to detale, które w dniu ślubu i tak schodzą na dalszy plan 😉
Dzięki dziewczyny 😉
Achaja jeszcze nie mamy konkretnej daty, to pewnie zależy na kiedy sala, ale wstępnie myślimy nad sierpniem lub wrześniem przyszłego roku 😉
Pauli ogólną wizję mam - chciałabym w klimacie... wiejskiej stodoły 😁 tzn. widziałam kilka zdjęć ze ślubów stylizowanych na takie jakby w stajni i to mi się bardzo marzy. Tylko nie wiem, czy znajdę coś w rozsądnej cenie w okolicach Warszawy...
Myślę o czymś takim:
http://wierzboweranczo.pl/zdjecia/
[[a]]https://www.pinterest.com/search/pins/?q=wedding%20barn[[a]]

Libella przepiękny pierścionek  😍

Dzięki - mój facet bardzo rozsądnie na kupowanie pierścionka zabrał ze sobą moją koleżankę i tym sposobem pierścionek jest chyba najładniejszą rzeczą jaką w życiu mam  😜
Libella, w rok spokojnie coś znajdziecie 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
18 czerwca 2015 13:55
Ulalala, cudownie wyglądałaś  😍

My przy odrobinie szczęścia będziemy mieli obrączki  :emot4: Zabieraliśmy się do tego na zasadzie: "spokojnie, mamy czassss" i cóż, będą na styk. Jeśli będą  😁

Co do sukienki, piszecie, że kupowałyście rok przed ślubem. Hm, ja byłam w kilku sklepach w sobotę, w poniedziałek zabrałam mamę i kupiliśmy z marszu. Co prawda jest zupełnie nie w ślubnym stylu i za nieduże pieniądze, ale da się. 
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 czerwca 2015 14:43
Libella
Bardzo fajny pomysł 😀
Rok to całe mnóstwo czasu, także spokojnie się rozglądajcie za wymarzonym miejscem 😉

Na sobotę jesteśmy umówieni na sesję z fotografem, ale pogoda się popsuła i prognozy nie są zbyt optymistyczne 🙁 chyba będziemy musieli odłożyć w czasie nasze zdjęcia...

Póki co, drugi fotograf - nasz gość z Australii, wrzucił na swój profil na fb dwa zdjęcia z naszego Wielkiego Dnia 😍

klik

klik
Libella, pod Warszawą jest jeszcze Stodoła Wszystkich Świętych. http://www.oczyszczalniamiejsce.pl/index1.html

Pauli , drugie zdjęcie  😍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 czerwca 2015 18:20
Pauli, piękne to drugie!

Lotnaa, jaka kiecka w końcu?

Libella, gratulacje! A klimat super, stodoła z lampkami...
Pauli, super fotki, jak bedziesz miala wiecej to wrzucaj!🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 czerwca 2015 13:18
Miło mi, że się podobają 🙂
Powiem Wam, że narobił mi tylko smaka tymi dwiema fotami 😉
Pauli naprawdę super foty, czekam na więcej! 😀

Libella gratulacje! śliczny ten pierścionek 🙂
Dzięki 😉
Wiadb Stodole Wszystkich Świętych oglądałam kiedyś w necie, tylko słyszałam, że tak jest dość drogo. Ale w sumie nie zaszkodzi zadzwonić, dzięki 😉 
No to co, dzis probny fryzjer, probny mejkap i panienski😀 2 tygodnie pozostaly...

Edit: juz po 😀 zadowolona jestem jak nie wiem, mysle, ze finalnie bedzie jeszcze lepiej, tylko foty sobie porzadnej nie umiem zapodac 😀
i jezcze dwa, ajm sorry za post pod postem!🙂
faith, b. Fajnie 🙂 fryzura super, niby nie spieta mocno, ale wydaje sie ze bedzie sie trzymac cala noc🙂  wczepiasz jakiegos kwiatka? Bedzie welon?
Faith bardzo mi sie podobaja Twoje oczy w tym makijazu 🙂 i fryzura super 🙂 A jak samopoczucie?🙂

Czy masz doczepione rzeski?  Czy Twoje takie dlugie?😀
Bedzie welon i bedzie grzebyk z perlami 🙂
Jesli chodzi o mejkap - rzesy wklejane, w finalnej wersji bedzie ich wiecej😉

Ja juz po panienskim, dziewczyny przewiozly mnie bryczka po polowie centrum i starego miasta, ale czad😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 czerwca 2015 09:44
faith
Pięknie! 😀


My już jesteśmy po sesji, pogoda cały dzień była bardzo kapryśna, na szczęście udało nam się trafić w słoneczne momenty, ustrzeliliśmy też tęczę 😍
Mam nadzieję, że efekt będzie wart trudu, jaki włożyliśmy, bo muszę Wam powiedzieć, że wróciliśmy do domu wykończeni.

Mam jeszcze jedną zajawkę od fotoreportera, który strzelał z ukrycia 😀
Kto poznaje tego pana?

faith, zajebiście! 💘 bez nadęcia, subtelnie, ale widać, że to jakaś fryzura a nie misz-masz
Dziekuje!🙂😉))
Naprawde, pewna fryzjerka i kosmetyczka to jest jednak cudowna rzecz, o ile mniej stresu🙂😉)
Pauli, lesne zdjecia sa super😀

Wrzuce popoludniu wam jeszcze z panienskiego kilka klatek, bo bylo bosko😀
Dziewczyny błagam pomóżcie 🙂 byłam oglądać suknie i nie mam pojęcia którą wybrać. Pierwsza jest tańsza ok. 2 tys, drugą przedstawiam w dwóch wersjach - z bolerkiem i bez. Proszę proszę  :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 czerwca 2015 14:23
Jolaa 🙂
Pierwsza ma bardzo ładną górę, ale nie do końca rozumiem o co chodzi z tą koronka z przodu, wzdłuż całej spódnicy.
Druga jest bardzo elegancka, klasyczna, kojarzy mi się ze ślubem na plaży lub w ogrodzie, wydaje mi się, że ta druga wydłuża Ci ładnie sylwetkę. Bolerko bym sobie odpuściła.
2ga zdecydowanie, przymierzalam bardzo podobna🙂 bolerko bym zrobila odpinane, do kosciola wlozyc a potem mozna zdjac😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
22 czerwca 2015 14:27
Jolaa moim zdaniem pasują do Ciebie suknie tiulowe, takie jak z pierwszego zdjęcia. Jednak ta nie do końca mi się podoba ze względu na tą koronkę idącą przez środek.
W drugiej też wyglądasz bardzo ładnie ale na Twoim miejscu pomierzyłabym jeszcze w takim typie jak z 1go zdjęcia  🙂
dziękuję dziewczyny 🙂 to bolerko założyłam bo nie wiem czy ksiądz nie będzie kazał przykryć ramion Spróbuję dzisiaj zadzwonić do kancelarii i zapytam.
Jolaa, kwestia gustu
Dla mnie obie na nie. Ale to mój gust.
W której sie lepiej czujesz - swobodnie, kobieco itd.
Dla mnie ta pierwsza przez tę koronkę z przodu i ten pasek wygląda trochę jak firanka. 🙁 Natomiast druga bez bolerka ładna. Myślę ze z bolerkiem też by ładnie wyglądała, tylko nie z tym co jest w zestawie. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 czerwca 2015 15:04
Mi się pierwsza podoba 😍 Ale ja nie mam gustu  😁
Dziękuję 🙂 tę koronkę z przodu można wyeliminować bez problemu - info z salonu. Można dać brokatową warstwę lub po prostu na gładko. Już sama nie wiem co zrobić, jutro będę szukać dalej, dzisiaj byłam w trzech salonach i w dwóch pozostałych masakra. Ślub za 2 miesiące...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 czerwca 2015 15:12
Jolaa 🙂
Jeśli żadna z nich nie przyprawia Cię o szybsze bicie serca, szukaj dalej.
Nie wyobrażam sobie wystąpić w tak ważnym dniu w sukni, która nie jest moją wymarzoną 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się