Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Hermes leczyliśmy wrzody  😉

Dżastin okulary stajenne w kolorze, który trudno zgubić  😁
anai niesamowity progres, uwielbiam i kibicuję Waszej parze  👍
kujka oby Gilu wyczerpał limit nieszczęść. Miałam dwa ślepaki, w robocie nie ma różnicy więc go Gadget 🙂
brzezinka mega duet  😍
Eluś z weekendowego opalania:

fot. Monika Kudryk
Precelek Dzidz jest super! zazdroszcze Ci przeogromnie, że mogłaś kontynuować swoją przygode jeżdziecka z młodym koniem 😉
Dżastin dobrze jest Was widziec! 🙂 Happy endings czasami sie zdarzaja 🏇
anai Szarak jest niesamowity! Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak on się rozwija 😍

zazdroszcze zazdrosze zazdroszcze! Zazdroszcze Wam możliwości jazdy na swoich ukochanych koniach 🙂

Napisze co u Palisady, ponieważ w piatek byla znowu w klinice. Dobrze zareagowała na leczenie nogi i to mamy "wyleczone" (tzn nie jest to powodem kulawizny). Niestety zastrzyki w szyje nie przyniosły oczekiwanego efektu. Nadal jest kulawa (chociaz jest lepiej). Dostała kolejną serie zastrzyków (już ostatnia) w te same miejsca w szyji plus dodatkowo pomiedzy innymi kręgami również. Miala mieć 2 dni wolenego i wzięłam ja wczoraj na lonże. Niestety znowu nie zareagowała na leczenie 🙁 Widać, że kuleje, co eliminuje ją z dalszej jazdy. Mam ją jeszcze polonżować przez tydzień, sprawdzić pod siodłem, ale już teraz widać, że nadal kuleje, więc nie mam się co spodziewać cudów. Złapałam się na pożegnalne zdjęcia w kwesti Rudej pod siodłem. Niestety, ale już chyba nic nie da sie zrobić, żeby ją wyleczyć. Będzie biegać po pastwisku i wcinać trawę. Zatem ostatnie 2 zdjęcia, a ja przerzucam się na inny sport. Jak kiedyś będzie mnie stać na 2 konie to z pewnością wróce, ale to jeszcze nie teraz.


Dżastin, Hermes, Moon, espana dziękujemy za ciepłe słowa.  :kwiatek:
Z treningu na trening coraz fajniej się dogadują a mnie serce rośnie jak to widzę.  To najświeższy filmik.  😀



Brzezinka jakieś podróże w czasie?  😂 w Wielkopolsce dopiero 16.06  😁
Świetnie sobie radzą dziewczyny  😀
haha, faktycznie, miało być 14-06  😉
Brzezinka  😜 całkowity opad szczeny na postępy dziewczyn?! 😀
deborah   koń by się uśmiał...
16 czerwca 2015 10:42
Losia, strasznie mi przykro. Byłam pewna, że ją z tego wyciągniesz. w kręgach szyjnych ma zwyrodnienie jakieś?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 czerwca 2015 10:48
Losia przykro bardzo  🙁 Trzymaj się jakoś!  :kwiatek:
deborah możliwe, że to artretyzm, właśnie w kręgach szyjnych.
Losia bardzo przykro... 🙁 wspolczuje, ale zycze odnalezienia sie w czys innym, albo jakiejs sprzyjajacej okazji do jezdziectwa  :kwiatek:

Ps. chetnie przyjme kciuki, ma byc wet dzis u Manti, zobaczymy co z tym kaszlem...
Losia Ech... Ściskam  :kwiatek:
faith Będzie dobrze!
Losia, strasznie przykro, trzymaj się!

faith, kciuki trzymane :kwiatek: u Nas też się przydadzą, czekam na weta - Młody nieregularny 🙁
Losia jesteś niesamowita, naprawdę, naprawdę niesamowita, Ty i twoje zaangażowanie. Myślę, że będzie Cię stać jeszcze na niejedno. Karma wraca :kwiatek: Szkoda, że nie wyszło, ale wiesz jak jest... nie w tym życiu... to w następnym  :przytul: Pozdrawiamy Cię z Czardaszem (a przy okazji i z Czeczenem) serdecznie i oczywiście trzymajcie się z Rudą ciepło  :przytul:
Dżastin, ślicznie wyglądacie 🙂 fajne pastwisko, koń znika.. 🙂

Losia, trzymaj się ciepło i prosto..
No dalej w sumie wiem tyle co wiedzialam, alergia albo poczatek rao, poszla krew do badania, zobaczymy.

Za to kucykowi po odstawieniu Chevinal wraca mozg 😉 Bardzo przyjemnie sie dzis jezdzilo i nawet z 5 skoczkow oddlysmy, mloda szla ambitnie wiec jestem baaaardzo zadowolona, choc wysokosc szalona z 45cm 😀

Pozdrawiam caly kacik 🙂😉)

Losia, trzymaj się ciepło!
Mimo, że ostatnio mnie nie było to czytałam dzielnie. Gratuluję wszystkim sukcesów - tych wielkich i tych mniejszych :kwiatek: Sesję już pokonałam, więc będę mieć trochę więcej czasu dla Hrabi. Dziś zaliczyłyśmy lonżing między jednym deszczem a drugim 😉. Jak pogoda dopisze to i pojeździmy. No i poszukujemy nadal dzierżawcy, tym razem na gwałt..

Koń pracujący pozdrawia kącik!

ceffyl, ale numer! też bym nie wpadła na to, że niejako byłyśmy sąsiadkami 😉

dzięki za fotki :kwiatek:
Losia, strasznie przykre, tak w Was wierzyłam że rudy z tego wyjdzie 🙁 Bardzo bardzo podziwiam za wytrwałość w leczeniu, trzymaj się mocno.. 
Hermes,Dżastin,Moon, faith, Losia, espana, bardzo Wam dziewczyny dziękuję w imieniu Szaraka!!! Sama jak sobie oglądam te zdjęcia i filmy z treningów, to jestem pod wrażeniem progresu. Fajnie jest mieć takiego konia 😀

Hermes, mój na razie ciemny, ale i tak wchodząc rano do stajni przed zawodami (oczywiście po wieczornym szorowaniu) modlę się, żeby nie był cały żółty. Jak dotąd tylko raz nie musiałam wyciągać rano ponownie wiaderka z wodą 😉
Moon, Lucjan wygląda, jakby nie miał żadnego wolnego. 😀 A co do czarnej- potrzebna nam była do pokazania wyjścia kłębem w górę, pomogła, została ściągnięta. Element pracy i tyle.
robakt, gratulacje!
Losia, przykro strasznie, po tych wcześniejszych informacjach wydawało się, że już będzie dobrze 🙁
xymena, pięknie dziewczynka wygląda.
faith, to trzymam kciuki żeby wyniki nie były złe!
brzezinka, świetna para, musisz być mega dumna z córy! 😀
Moon   #kulistyzajebisty
19 czerwca 2015 08:38
Losia, a ja Ci napiszę "nigdy nie mów nigdy" - było tu kilka przykładów, gdzie dziewczyny wysyłały swoje konie na wieczne łąki, bo diagnozy były załamujące, a z czasem po 2, 3, 4 latach kontrola, badania i co? Koń zdrów!
Z takich najbliższych to Tenor Klami, z braku czasu pewnie dalej siedzi na łąkach, ale pamiętam, że pisała że delikwent w zasadzie mógłby zacząć z powrotem wrócić pod siodło.
Trzymajcie się!

faith, masz już ostateczną diagnozę? Z rao to najważniejsze jak najwcześniej wykryć.
Ale jak piszesz, że siwej humor dopisuje, to raczej nic jej nie przeszkadza zdrotownie hehe ;-)

anai, w ruchu nie wygląda, ale jak stanie, to jak taka bida sierotek Maryś :P W weekend jakieś foto cyknę porównawcze :P Ale teraz z Ciocią Ponią na górki chadza w roli spacerów, więc już się boję jak będzie wyglądać jego dupka <3 😀
Ad czarnej, jasne, rozumiem, toć sama tak nie raz jeździłam, się naigrywałam :P
Moon poki co wskazanie na alergie, krew poszla na testy alergiczne wlasnie. W miedzyczasie czekamy na Blanke Wysocka w okolicy. Jesli wyjdzie jakis konkretny alergen to moze sie zdecydujemy na szczepionke.

Nadmiar humoru to ona po Chevinalu miala, chryste, myslalam ze mi konia rozniesie :P
kpik   kpik bo kpi?
19 czerwca 2015 10:47
Losia, pamiętam Was dobrze 🙂 nadrobiłam zaległości - brawa za leczenie, za wytrwałość i nie poddawaj się jeszcze, tak jak Moon,  napisała, czasem "doktor czas" i "pielęgniarka pastwisko" w szpitalu "święty spokój" dają efekty na tyle dobre, że można się jeszcze potem z koniem trochę pobawić 🙂 także trzymajcie się!
brzezinka, świetna para, musisz być mega dumna z córy! 😀

Oj jestem, bo widzę, że zaczyna jeździć lepiej ode mnie  😉



brzezinka  😍 nie mogę się napatrzeć na te linie ręka -wodze, i to na każdym zdjęciu 😀
brzezinka, a ja jako szmatoholik napiszę że genialnie kucowi w tym kolorze! 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 czerwca 2015 21:16
brzezinka  😍 nie mogę się napatrzeć na te linie ręka -wodze, i to na każdym zdjęciu 😀


A ja na oparcie w strzemieniu. Gwiazdeczka! <3
A ja pozazdrościłam córce postępów i postanowiłam sama wziąć się za siebie.  😉 Nadarzyła się okazja na regularne konsultacje z ujeżdzeniowym trenerem i cóż uczę się jeździć  😅






asds   Life goes on...
20 czerwca 2015 19:37
Pozdrawiamy KR!

Prezentujemy nasze amatorskie fotki komórką! 🙂


Laseczka z dziś po pracy 🙂.

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1625476_983339205017629_1762082163007212398_n.jpg?oh=f924c8d23905a11afd5974976dcd64e9&oe=56314C60[/img]


Oraz nasza wspólna fotka z powrotu po ostatnim terenie 🙂.

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/549347_1009205642424205_5353349458001425401_n.jpg?oh=4fe53d8a8eeaaea85ea287dea7095bf8&oe=55F00E3B[/img]


Jest MOC ostatnio! 🙂

Miłego weekendu wszystkim życzę!
Lov   all my life is changin' every day.
22 czerwca 2015 12:37
Losia, trzymaj się  :przytul:

brzezinka, przyznam otwarcie, że nie lubię dzieci na kucykach (patrząc jak poginają na złamanie karku na zawodach), ale Twoja córa to normalnie klasa 😀

I w końcu ciocia Baffinka nas obfociła! Oficjalnie zostanie chyba Quintello, ale najbardziej przylgnęło do niego... Cipek 😁





I 100% Cipka w Cipku 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się