Szukam-trenera.pl czyli o poszukiwaniu trenerów i portalu

DressageLife Mi się wydaje, że chociażby zdjęcia czy informacja o udziale w zawodach swoim bądź uczniów wystarczająco to weryfikuje. Jak moderacja miałaby oceniać umiejętności?

aleqsandra Rozumiem, aczkolwiek próbuje sobie wyobrazić do jakich nadużyć mogłoby to prowadzić i nie za bardzo wiem do jakich. Dla mnie akurat upierdliwe, bo używamy wspólnego maila, więc będę musiała użyć jakiegoś prehistorycznego - ale jest to do przejścia. I raczej jesteśmy wyjątkiem niż regułą 😉

Fajnie, że komentarze są moderowane 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 lutego 2016 13:46
Moim zdaniem podpunkt UPRAWNIENIA należałoby zastąpić słowem KWALIFIKACJE (osiągnięcia sportowe oraz ukończone kursy/szkolenia).
Zalogowałam się tak na szybko.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to dyscyplina - jest ona dopiero w wyszukiwaniu zaawansowanym, a myślę, że powinna być od razu jako podstawowe kryterium wyszukiwania.
Widzę,  też że nie ma też możliwości wyszukiwania przez województwo, a są pola jeszcze nieaktywne w "w promieniu" - warto by było dodać do zaawansowanych województwo np.

Pomysł ciekawy. Ciekawe czy chwyci 🙂 Widzę, że w niektórych kategoriach tych trenerów już jest.
a może wprowadzić takie zbiorcze ośrodka jednak?
Bo ja np podjerzewam, że z mojej stajni nikomu oprócz mnie nie będzie się w to chciało bawić a jest nas kilkoro instruktorów

i podpisuję się pod pomysłem Eli bo skoro uprawnienia na dzień dzisiejsdzy ne istnieją to niech będą kwalifikacje, to jakies logiczniejsze jest.
Kwalifikacje i osiągnięcia uczniów
Kwalifikacje dla Instruktorów/Trenerów sportu to rzecz prosta . Czyli , licencje zawodnicze , osiągnięcia sportowe .
A co z Instrukorami Rekreacji czy Instruktorami Szkolenia Podstawowego ??? Może wzorem PZJ odznaki ? I tak za kilka miesięcy przepisy PZJ wejdą w życie i weryfikacja IRR oraz ISP będzie poprzez odznaki jeździeckie .  🙄

Myślę że taka strona mogła by być wskazówką dla pracodawców. Mogła by być wzbogacona o oferty . Dam pracę , Szukam pracy , przyjmę w trening , pomoc w wyszukaniu konia , oferty sprzedaży koni , kupna konia  etc.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
18 lutego 2016 17:45
ElaPe, dzięki! wprowadzimy!

marszylka, dyscyplinę możesz wpisać w okno wyszukiwarki tak samo jak wszelkie inne hasła których szukasz; jest też osobny dział dyscypliny i wtedy można szukać przez dyscypliny; w promieniu działa na podstawie lokalizacji Twojego IP

nad województwem - pomyślimy 🙂

Magda Pawlowicz, Pomyślę nad tym, ale nic nie obiecuję. Dzięki za pomysł!

Smok10, Jeżeli mają dokument potwierdzający takie uprawnienia, to jak najbardziej się kwalifikują.
Oferty mamy w planach i nie tylko.

Smok10, Jeżeli mają dokument potwierdzający takie uprawnienia, to jak najbardziej się kwalifikują.
Oferty mamy w planach i nie tylko.



Możesz rozwinąć , bo teraz to już nie rozumiem  😲
Pomysł fajny, jestem za; może nawet namówię swoich trenerów albo sama się wpiszę. Dwa główne "ale":
- po pierwsze, jak zachęcić popularnych trenerów, którzy nie narzekają na brak uczniów, na wpisanie do takiej bazy - nie bardzo widzę argument? (a tacy trenerzy są w sumie najczęściej najbardziej wartościowi)
- po drugie, strona jest dla mnie totalnie nieprzejrzysta 🙁 Nie wiem, może ja mam inny gust, ale... przepraszam no, nie jestem w stanie patrzeć na nią dłużej niż 2 minuty.

Poza tym ma to dużą szansę na przebicie, o ile będzie faktycznie kontrolowane pod względem osób, które tam się wpisują 🙂 A jak zrozumiałam czytając wcześniejsze posty, kontrola jest.
aleqsandra
Dziękuję za informacje. Właśnie z wyszukiwaniem przez wpisanie dyscypliny w wyszukiwarkę dostaję różne wyniki, co może być wymijające.
Wpisałam "ujeżdżenie" (nie patrząc na dostępny wybór dyscypli)- dostaję 1 trenera - jeździectwo WKKW. Jak szukam przez dyscypliny jeździectwo ujeżdżenie dostaję trenera ujeżdżenia.  Także warto to doprecyzować myślę, aby wyniki były podobne.

A z tym województwem myślałam, bo czasami ktoś może szukać trenera w innym województwie, bo akurat np. będzie szukał kogoś w trakcie wakacji/urlopu/na studiach itp. lub dla brata/siostry w innym mieście.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
19 lutego 2016 10:23
xxmalinaxx, dzięki!

ad 1: dobre pytanie 🙂

ad 2: de gustibus, wszystkim nie uda się dogodzić 🙂 jak będziemy bogaci to możemy zrobić targetowane odsłony strony (coraz popularniejszy trick w kontekście architektury IT i marketingu)

marszylka, ok, zgłoszę programiście

co do lokalizowania i województwa się zgadzam, ale cóż... programiści mają czasami swoje wizje i nie przetłumaczysz 😉 ogółem strona jest efektem kreatywnej wojny 🙂 na szczęście efektywnej
aleqsandra lokalizowanie po IP wywalać może do zupełnie innej miejscowości tak wiec taki system "namierzania" ma więcej wad niż zalet 🙂
Odnośnie "krnąbrności" programisty... zawsze powtarzam, że osoba rozpisująca projekt ma prawo wymagać co ma się dziać i jaki ma być wynik, a rzeczywiście programista może i nawet powinien znaleźć najbardziej optymalny i stabilny sposób na dostarczenie rozwiązania. Nie ma jednak nic gorszego niż ośli upór! 😀
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
19 lutego 2016 17:22
salkada, niemniej programista też jest wspólnik a nie zleceniobiorcą, więc orzech cięższy 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
21 lutego 2016 18:25
update: mamy już FAQ
http://szukam-trenera.pl/faq

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 kwietnia 2016 10:13
podbijam - sezon za pasem, więc może ktoś znajdzie trenera u nas... a może są jeszcze chętni aby założyć sobie konto?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
02 czerwca 2016 17:53
Kochani, w końcu udało się uruchomić nasz projekt crowdfundingowy w celu zbiórki na rozwój portalu oraz na sprzęt dla niepełnosprawnych sportowców ze Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl. Będę wdzięczna za wszelką formę wsparcia - udostępnianie, wpłaty. Zacne nagrody czekają, np.: analiza masy ciała, gadżety od Kajetanowicza, konsultacje fizjoterapeutyczne, sprzęty fitness, można też wspierać dowolną kwotą bez nagrody:  https://wspieram.to/szukamtrenera

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się