Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

turek pod wielkopolskie podchodzi
A ja bym wziela tego najwiekszego... 🙁
KaNie, dużego do osobówki nie zmieszczę 😉
To kto bierze średniego? 😅
edzia69   Kolorowe jest piękne!
03 marca 2016 12:02
Wiesz co Ci ITD zrobi jak Cię z kucem w osobówce dorwie?
Edzia - po pierwsze to to pól żartem, pól serio bylo.
Po drugie, nie wiem czy wiesz, ale miniaturki typu Bombelek jezdzs w bagażniku lub na tylnym siedzeniu, bo posiadają stosowne zaświadczenie od weta, ze są za male by podróżować przyczepa/koniowozem 😉
A z owczarkiem podhalańskim można w osobówce? :P
Megane, a tam owczarek, spróbuj z kozami pojechać 😉
edzia69   Kolorowe jest piękne!
03 marca 2016 12:11
YY za małe? To mój Boris [Nederlands Mini Appaloosa] przyjechał z Holandii koniowozem i wet holenderski urzędowy nie wystawiał mi niczego podobnego, a tu w Polsce kuce mini nie mogą jechać przyczepą. Żarty, żartami, ale serio ja już nic nie rozumiem.
edzia69, jak chcesz znac szczegóły to pytaj Bombelkowej ekipy 😉
Nasze kuce jeździmy różnymi pojazdami i jak do tej pory tylko jeden koniowoz mogę uznać za bezpieczny i komfortowy. Przyczepy dla dużych koni miały najczęściej poprzeczki na tyle wysoko, ze maluch albo przelazil na przód przyczepy i cud boski ze nie wypadł z drzwiami na przykład, nie mowie juz o poobijanych glowach czy opartych klebach. W pojedynkach lataly na boki. Ale robimy gigantyczny ot, proponuje skończyć albo przenieść sie do wątku o kucykach.
desire   Druhu nieoceniony...
03 marca 2016 14:58
Orzeszkowa, to jak? Zgłaszasz?  :kwiatek:

Może ktoś musiałby zadzwonić jako potencjalny klient i spytać dlaczego konie stoją w takich warunkach?  🤬 😵
desire, myk polega na tym, że we wszystkich ogłoszeniach, także tych na innych portalach, zdjęcia zostały usunięte. Widocznie sprzedający przejął się naszą opinią, a wątek śledzi na bieżąco 😉
Czekam na info od przewoźnika, potem będę dzwonić i pytać o kucyka i przy okazji o resztę koni.
desire   Druhu nieoceniony...
03 marca 2016 15:10
Orzeszkowa,  przecież zdjęcia znalazłaś na google i są, jeśli ktoś z TOZ by się jednak przejął i podjechał tam z kontrolą to przecież nie ukryją tych tragicznych warunków. 🤔
poza tym zwykle w zgłoszeniach do TOZ wysyła się załączniki w JPG, bez linków.
No ale fakt, każda wymówka dobra.  🙄 🤔
desire, a Ty masz jakiś problem 🤔 Zamiast sie pienić możesz sama wyslac zgłoszenie - zdjęcia sa na poprzedniej stronie, wyslanie maila zajmuje tyle samo czasu co nasmarowanie posta.
desire   Druhu nieoceniony...
03 marca 2016 15:47
Orzeszkowa, zluzuj rajtuzy, skąd wiesz że nie wysłałam?  🙂
Chodzi mi tylko o to, że im więcej osób wyśle zgłoszenie tym bardziej TOZ powinien się zainteresować.
i nie mam żadnego problemu, dziwi mnie tylko Twoja postawa.. Lament na forum owszem, ale zgłaszaniem niech się zajmuje ktoś inny.  🙄
desire, a skąd wiesz, czy ja nie zglaszalam? 🤔wirek:
Mam tylko nadzieję, ze sprzedający nie stwierdzi ze woli sie pozbyć klopotu i pchnąć konie chociażby do skupu niz czekać na nalot tozu 🤔
edzia69   Kolorowe jest piękne!
03 marca 2016 19:33
desire, a skąd wiesz, czy ja nie zglaszalam? 🤔wirek:
Mam tylko nadzieję, ze sprzedający nie stwierdzi ze woli sie pozbyć klopotu i pchnąć konie chociażby do skupu niz czekać na nalot tozu 🤔

Po takich akcjach cieszę się, że moje staruszki już na zielonych łąkach. Teraz to bałbym się je na pastwisku trzymać, konie z Cushingiem średnio się prezentują.
wrzucam na pożarcie... 🤣 http://olx.pl/oferta/lecze-konie-z-problemami-sprawiajace-klopoty-za-darmo-CID103-IDei0mN.html#7cb040d52a

Nic tylko pakować konia w przyczepę i wysyłać  😂
wrzucam na pożarcie... 🤣 http://olx.pl/oferta/lecze-konie-z-problemami-sprawiajace-klopoty-za-darmo-CID103-IDei0mN.html#7cb040d52a
    na pewno bym "oddala"    🤔
Oj tam, dziewczynka naoglądała się "Zaklinaczy koni"  😉
[quote author=_Gaga link=topic=190.msg2506551#msg2506551 date=1457075760]
Oj tam, dziewczynka naoglądała się "Zaklinaczy koni"  😉
[/quote]  🤣
A mnie zastanawia, skąd w ogóle zrodził się w niej taki pomysł. I chętnie zobaczyłabym jak sobie radzi (byle nie z moimi końmi 😉 ). Po prostu pamiętam że jako nastolatka dużo lepiej, jakoś intuicyjniej, dogadywałam się ze zwierzętami - tymi dużymi również. Zresztą, nie tylko ja, bo kto jak nie uczeń ma mieć czas by siedzieć 8 godzin i patrzeć na żującego siano konia i czekać pół dnia aż ten się przełamie i podejdzie. Kto wie, a nóż wzrasta jakiś młody talent.
mitbah   arabskie szczęście
04 marca 2016 12:40
http://olx.pl/oferta/konie-slaskie-CID103-IDe6slN.html#942a0d1c7b przeglądam ogłoszenia z mojej okolicy a tu taki kwiatek, konie nawet roku nie mają  🤔wirek:
mitbah Nie no ręce mi opadły  😤 To to już naprawdę się do TOZu nadaje. Normalnie kijem bym wytłumaczyła, że tak się nie robi  🤔
biedne źrebaczki  😲
wśród ślązaków to istna plaga .... (im większy/na grubszej nodze koń tym szybciej zaczyna pracę ...)
asds   Life goes on...
04 marca 2016 13:43
asds, ale bujda na resorach..
Najlepiej transport opłacić przelewem z góry 🤣
wrzucam na pożarcie... 🤣 http://olx.pl/oferta/lecze-konie-z-problemami-sprawiajace-klopoty-za-darmo-CID103-IDei0mN.html#7cb040d52a
  Konia leczę, ale chomika oddam. Wybiórcza empatia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się