Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Może to patriotyczny kuc i pija tylko z białych bądź czerwonych wiaderek? 🙂 A może ogłaszający padł ofiarą tytułów gazet "Polskie konie arabskie (...)" 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
25 marca 2016 21:13
Już dziewczyny nie przesadzajcie, kto widział jedynkowego TUVa u konia pracującego niech pierwszy rzuci kamień...


Ja 🙂 I był to koń po dwóch sezonach w WKKW.
Agness-magness, sorry ale akurat Twoja opinia nie zbyt miarodajna.
Agness-magness, sorry ale akurat Twoja opinia nie zbyt miarodajna.



Hmmm czemu?
Agness-magness
Bo Twoja wiedza w temacie koni jest mała?
Agness-magness
Bo Twoja wiedza w temacie koni jest mała?


Chciałam to mniej politycznie nazwać, ale święta są, więc niech będzie :kwiatek:
Odważnie!  :kwiatek:
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/35520?q=&plec=&masc=&rasa=&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=7&strona=


Odwaznie to z taka ortografią ogłoszenie wrzucać...
a było więcej? bo z org to tylko żadkość   👀znalazłam
a było więcej? bo z org to tylko rzadkość   👀znalazłam

'koniu' i dosyć losowy sposób wstawiania spacji przy znakach przestankowych?
No ale pomimo orto to naprawdę szacun za przyznanie 👍
Mało osób o tym mówi przy sprzedaży ,co dopiero pisać o tym w ogłoszeniu !
Ale nie wiem w sumie o co wam chodzi, o to ze koń ma wrzody?
Tak :kwiatek: 👍
Agness-magness
Bo Twoja wiedza w temacie koni jest mała?


Ale to nie był hejt czy coś, po prostu się zdziwiłam i zwyczajnie pytam co z nimi nie tak. Ale skoro wiedzy nabyć nie można no to jak moja wiedza miałaby być duża przy takich ludziach? Wesołych świąt!
Nigdzie zwyczajnie nie zapytalas co z nimi nie tak, a odpowiedź na pytanie którego nie zadalas jest pod ogłoszeniami...
Nigdzie zwyczajnie nie zapytalas co z nimi nie tak, a odpowiedź na pytanie którego nie zadalas jest pod ogłoszeniami...


Ale nie był to hejt na to, po prostu byłam zdziwiona i po prostu napisałam że widziałam te konie na żywo
Agness-magness, i na żywo żaden nie był sztorcowy?
Ale nie wiem w sumie o co wam chodzi, o to ze koń ma wrzody?

Bo baardzo malo osób sie do tego przyznaje 😉
[quote author=_Gaga link=topic=190.msg2519245#msg2519245 date=1459099031]
Agness-magness, i na żywo żaden nie był sztorcowy?
[/quote]

Było to rok temu, nie przypatrywałam się tak tym koniom, trudno obserwować bodajże 170 koni które tam są w 9 dni. Te z którymi miałam styczność były jak najbardziej ok. Chociaż jak Panie z góry powiedziały, nie znam się więc 😉
Agness-magness
Strzel focha.
A poza tym piszesz teraz ze nie przypatrywalas sie, mimo ze wczesniej pisalas ze bylas tam i konie ok. To jak to jest?  Znasz sie?  Nie znasz?  Widzialas?  Nie widzialas?
Przyznam sie że zobaczyłam pierwsze kilka słów i od razu zaznaczyłam że o co chodzi bo ja je widziałam i wszystko jest ok. Teraz się przyjrzałam i fakt zauważyłam to ze zdjęć ale na początku nei wiedziałam o co chodzi dlatego zdziwiło mnie że te konie znajdują się w tym przedziale. Moja wina że nie doczytałam 🏇 🏇 Więc przepraszam, czytanie ze zrozumieniem się przyda. Ale polecam te konie, może akurat te wymienione to nie miałam z nimi styczności ale inne są ok( pod siodłem)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 marca 2016 20:21
Agness czy Ty wiesz co to znaczy, że koń jest sztorcowy? Bo chyba nie wiesz sądząc po powyższym poście.
na zdjeciach rzeczywiscie konie po sztorcu mają, stawiam ze genetycznie, trzy z nich po tym samym ogierze...
dlatego pewnie na sprzedaz sa wystawione..
a było więcej? bo z org to tylko rzadkość   👀znalazłam


rzadkość przecież nie jest błędem  👀
dea   primum non nocere
27 marca 2016 21:31
Ta czwarta też ma sztorca? nikt mi nie pokazał gdzie to widać.

Rzadkość przez rz zdecydowanie. Żaden przez ż 😉
Tyle ze tm jest żadkośc 😉
Rzadkość przez rz zdecydowanie. Żaden przez ż 😉
[/quote]

No wlasnie ! 😂 Wiec jest poprawnie chyba wszystko ? 😂
Tak, było napisane przez ż, ale najwidoczniej nie przeszło mi to przez klawiaturę  🤔wirek:
Jest i było rz  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się