... ślub :) ...

smarcik Są super wygodne,stabilne i zgrabne(hymmm ocena po chodzeniu w domu około 20-30 min dziennie ) mam wielką nadzieje że będe je tak samo wielbić po weselu  😉 Dopełniają w 100% moją wizje tej sukienki,a kosztowały naprawdę małe-śmieszne pieniądze 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 maja 2016 16:29
jkobus, ogromne gratulacje! A Żona przepięknie wyglądała.

gunia92, łaaaa, suknia obłędna!
desire   Druhu nieoceniony...
12 maja 2016 08:56
lenalena, po prostu nie zapraszaj. a jak sie pieklić będzie, to powiedz że z tym wpraszaniem się tej osoby myślałaś, że to żarty i przytaknęłaś dla żartu. 🙂
[quote author=gunia92 link=topic=34.msg2541465#msg2541465 date=1462973783]
smarcik Są super wygodne,stabilne i zgrabne(hymmm ocena po chodzeniu w domu około 20-30 min dziennie ) mam wielką nadzieje że będe je tak samo wielbić po weselu  😉 Dopełniają w 100% moją wizje tej sukienki,a kosztowały naprawdę małe-śmieszne pieniądze 😉
[/quote

a gdzie kupione??? jestem załamana nigdzie nie mogę znaleźć wygodnych butów... jeszcze 2 miesiące ale na przymiarki też powinnam mieć tzn. za tydzień 😵
gunia 92 ,a gdzie kupione??? jestem załamana nigdzie nie mogę znaleźć wygodnych butów... jeszcze 2 miesiące ale na przymiarki też powinnam mieć tzn. za tydzień 😵
W Warszawie na Marywilskiej 44 w jednym ze stoisk za jedyne 60zl 😉
Aha to nie mój zasięg  🙂 a jaki producent ?
Ja w poniedziałek byłam na próbnym makijażu i fryzurze. Makijaż mi się podoba, zastanawiam się tylko czy nie wyregulować mocniej brwi. Co do fryzury to już sama nie wiem, raz mi się podoba raz nie... co o niej sądzicie? 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 maja 2016 08:56
Fryzura jest świetna!  😜 Ale brwi w ogóle nie są ładne. Pokażesz jak wyglądają Twoje brwi na co dzień?
Scottie   Cicha obserwatorka
18 maja 2016 09:22
Qaida, fryzura niby ładna, starannie wykonana i pewnie solidnie. Mnie jednak kilka rzeczy nie pasuje- pasma z przodu (grzywka) wyglądają na za bardzo przylizane w stosunku do tego garbka na czubku głowy. I w ogóle przez ułożenie włosów wydaje się, że czaszka do tyłu się wydłużyła... jak u "obcego" z filmu.
A makijaż spoko, podkreślający urodę, ale bez szału. Brwi zostawiłabym takie grube, tylko nadała ładniejszy kształt.
Od tyłu fryzura bombowa.  Z boku tak jak napisała Scottie coś nie pasuje.

Makijaż fajny lekki. 🙂
smarcik, To są moje brwi na co dzień właśnie 🙂 tutaj delikatnie są przyciemnione kredką, ale nie widzę w nich za dużej różnicy niż na co dzień 🙂

Scottie,, elena111, macie chyba rację z tymi bokami, coś będzie trzeba zmienić, tylko na razie nie mam pomysłu co i jak. Macie jakieś sugestie, pomysły? Z tym jakby czubkiem z tyłu już sama zanotowałam, że musi być mniejszy/łagodniejszy.

Co do makijażu jeszcze, to chciałam właśnie żeby był lekki i podkreślający urodę. Na co dzień nie maluję się mocno, brwi mam takie jak tu. Nie chciałabym czuć się przebrana 🙂 a nad kształtem brwi pewnie popracuję 🙂

Dzięki za opinie  :kwiatek:
Qaida- sam kok wygląda dość ładnie tylko to owinięcie włosówow idących od przodu do tyłu trochę szpeci... wygląda jak wielka kokarda w pionie. Pomyślałabym nad "złagodzeniem"tylko tego elementu... może cos w tym stylu


makijaż robiłaś sobie sama, czy u wizażystki?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 maja 2016 15:37
Qaida ja bym te brwi dopracowała u kosmetyczki. Grube są super, ale mam wrażenie że prawa jest nieco inna niż lewa, mają taki nijaki kształt a ich wyrazistość przyćmiewa całą resztę Twojej twarzy, zwłaszcza, że jesteś blondynką a makijaż jest delikatny (śliczny!).
Tamtam, Ten czubek już na pewno pójdzie do spłaszczenia 🙂 Makijaż robiony u wizażystki.

smarcik, Nie odważyłabym się sama majstrować mocniej przy brwiach, tym bardziej wolałabym sama siebie nie skrzywdzić przed ślubem, więc na pewno tą kwestię powierzę kosmetyczce  😀
Jak tam dziewczyny ?
U nas 2,5 tygodnia do ślubu a Mat dziś o 6 rano dostał telefon od księdza że ....chyba będziemy musieli przełożyć ślub z 17 na 18 bo.....UWAGA....koło łowieckie chce msze i wczoraj u księdza byli i żadna godzina jak 17 im nie pasuje  🤔 😵
Nie stresowałam się do tej pory ale to już jest przegięcie  😵 Jedziemy do niego dziś po mojej pracy,nie wiem czy nie wybuchne i będzie nie miło... czułam że coś nam może ten ksiądz wywinąć  🙄
A z pozytywnych rzeczy w sobotę robimy kawalersko-panieńskie ,plan kawalerów paindball o 16 ,plan panienek obiad w restauracji z ogrodem nad jeziorem na 16.20 spotkanie na sali i zabawa do białego rana.Tak się cieszyłam że w końcu wytańcze i się odstresuje a tu bach ten ksiądz z tą godziną  :/
Scottie   Cicha obserwatorka
25 maja 2016 08:22
gunia92,  🤔 🤔 o masakra! Ja bym się z księdzem nie kłóciła, ale grzecznie poinformowała, że byliście pierwsi, a goście jadą z daleka na ślub na godz. 17 i nie przetrzymasz ich tak długo. 2,5 tygodnia to bardzo późno... koło łowieckie niech sobie radzi w inny sposób 😉 W ogóle mnie by nie przyszło do głowy pytać młodą parę, czy można przesunąć ślub, który planują od co najmniej roku 😵

U mnie z postępów, to zarezerwowałam fryzjera (chyba już o tym pisałam) i znalazłam firmę do derkoracji światłem, ale coś się nie mogą zebrać z wysłaniem umowy  :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 maja 2016 08:27
Scottie u nas nawet o zmianie daty pogrzebu ksiądz mówił bo 'chyba coś miało być ale on nie wie co'  😵 W tej instytucji wszystko jest możliwe 😉

gunia nie daj się! 😉 18 to strasznie późno.
Scottie   Cicha obserwatorka
25 maja 2016 09:10
smarcik,  😲 nie strasz! U nas ksiądz ma wszystko zanotowane w kalendarzu kancelaryjnym i mam nadzieję, że nic się nie zmieni  🤔
smarcik pierwsze ustalenia 1,5roku temu były takie że ślub będzie na 18 bo nie było (podobno) innej godziny od tamtej pory 2 razy zmienili się księża w naszej parafii,obecny sam zaproponował żeby wrzucić nas na 17 bo ma lukę(co się potem okazało) w styczniu tego roku ,a teraz takie akcję  😤
Nie dam się ,nie zamierzam teraz wszystkiego przekładać o godzinę i informować 300osób o zmianie godziny chyba nawet nie byłabym w stanie tego zrobić w tak krótkim czasie  😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 maja 2016 12:33
gunia raaaany 300 osób?! Ale ogromne weselicho  😜

Scottie spokojnie, pewnie "co kościół to obyczaj", oby u Ciebie było dobrze  🙂
Ja uwazam , ze ksiadz w ogole nie powinien Wam juz zmieniac godziny, zwlaszcza , ze to wplywa na wszystko. Na rozpoczecie wesela, Wasze przygotowania w domu itp . To po prostu jest niepowazne. Udalo Wam sie z ksiedzem juz porozmawiac na ten temat I uzgodnic cos?

gunia92, jak rozmowa z księdzem? Ja bym nie popuściła, to jakieś żarty.
Dziewczyny, co myślicie o meliskach w zestawieniu z suknia ślubna ? 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 maja 2016 06:12
Ja osobiście jestem na nie i w życiu bym nie założyła, ale przecież wszystko jest dozwolone, niektóre panny młode zakładają trampki  😉 To Tobie ma się podobać  :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
30 maja 2016 06:14
Dla mnie spoko i rozważałam nawet ich zakup (Vivienne Westwood dla Melissa), ale baleriny okazały się mało wygodne i zrezygnowałam.
Ja mialam na wlasnym weselu meliski 🙂 na koturnie, kremowe z czerwonym spodem. Super byly, mega wygodne.
U mnie wchodzą w grę tylko płaskie buty  😁 i wybór najprawdopodobniej  padnie na baleriny z wielka kokarda  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 maja 2016 06:42
Quendi a jaką masz sukienkę?  👀 Czy jeszcze nie masz?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się