... ślub :) ...

😂  Omg mistrz ten kto to wymyślił. Też chce taki 😎
Halo halo co tutaj tak ucichło? Która z dziewczyn już po wspaniałym dniu albo jeszcze minimalnie przed?😀🙂
Mój ślub który miał być 11.06 musiał zostać przełożony niestety, ale zdaje się, że gunia92 miała w sobotę ślub. Może pochwali się zdjęciami😉
U mnie równe 2 miesiące zostały. 🙂
Mi został miesiąc i 3 dni  😲
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 czerwca 2016 16:28
Kaarina co się stało?  🙁
U mnie 26 dni 😉
Ja już po 😅
Nie obyło się bez przebojów, na 3 dni przed zostałam bez wizażystki, przy odbiorze bukietu okazało się, że całą oprawę w kwiaty zrobili nie w tych kolorach co powinni, koniec końców przed samą ceremonią zorientowałam się, że nie wzięłam z domu bukietu (dobrze, że mieszkam w małym mieście i zdążyli mi go dowieść), z przygód tyle 🤣
Sama ceremonia wypadła świetnie, nasz prezydent wprowadził luźną atmosferę, dzięki czemu zupełnie nie było stresu, a zobaczyć łzy wzruszenia, teraz już męża, w czasie wypowiadania przysięgi- bezcenne.
Impreza świetna, obie rodziny, znajomi, bardzo szybko zintegrowali się i była zabawa i tańce do rana. Sama jestem mało taneczna, a większość czasu spędziłam na parkiecie. Niesamowicie szybko minął mi ten dzień! 😍

Wyprosiłam od fotografa dwie fotki 🙂
 Gigantyczne zdjęcia
Pięknie wyglądaliście 🙂
smarcik niezbyt przyjemna sytuacja... narzeczony miał wypadek samochodowy i musimy odwlec uroczystość. Mam nadzieję, że nie na długo.. Bardzo mnie cieszy życzliwość ludzka bo wszyscy, z którymi mieliśmy podpisane umowy i powpłacane zaliczki, zgodzili się zawiesić termin i nic nam nie przepadnie.
Qaida gratulacje  :kwiatek: A jak poszedł pierwszy taniec?🙂
To jeszcze raz zdjęcia mam nadzieje już we właściwym rozmiarze 😉

ssstokroteczkaa Nie mieliśmy pierwszego tańca, obawiałam się trochę, że ludzie sami nie zaczną tańczyć, ale na szczęście już przy pierwszej piosence sporo osób poderwało się, łącznie z nam 🙂

Mieliśmy ogromne szczęście z pogodą, dzień wcześniej lało (nawet grad padał). Na sobotę też zapowiadali opady, obudziłam się o 5tej, sprawdziłam meteo.pl czy nic się nie zmieniło- nic, dalej opady cały dzień, patrzę za okno a tam piękne słońce i tak było cały dzień. Od niedzieli nie przestało padać i dalej leje 😀 
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 czerwca 2016 15:25
Ślicznie, gratuluje  :kwiatek: Na ostatnim wyglądacie jak rodzeństwo  😁 tzn. bardzo podobni 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 czerwca 2016 15:27
Kaarina współczuję  🙁 Dobrze, że udało się przełożyć!  🙂

Qaida ale ciacho z Twojego męża! Super zdjęcia  😜
My też już po ale z racji ze wesele trwało 3 dni a goście bawili się po świt każdego dnia to dopiero odsypiamy. Opiszę wszystko jak dojdziemy do siebie ale mogę powiedzieć tylko tyle że wyszło wszystko jak chcieliśmy, była bryczka konie w obstawie ,samochód strażacki ,pogoda dopisała a ja nigdy jeszcze tak świetnie się nie bawiłam. Żałujemy tylko że tak szybko minęło :-D Narazie jedno zdjęcie z świadkowa z przygotowań przed ceremonia ;-)

 Za duże zdjęcie


Przypominam, że rozmiar zdjęć to max 960x960 px!
Qaida - slicznie wygladaliscie I tacy radosni 🙂

Gunia - na Twoja relacje bardzo czekam 🙂 byl stresik?

subaru2009, Faktycznie na tym zdjęciu jesteśmy podobni, wcześniej nie zwróciłam na to uwagi  😁
smarcik, Jak mu przeczytałam, że napisałaś że jest ciachem to aż się zarumienił  🤣 😡
ssstokroteczkaa, Dziękujemy, oj radośni byliśmy cały dzień, uśmiech nie schodził nam z twarzy 😀

Przy okazji zdjęć, macie jakieś doświadczenie z fotoalbumami? Chciałabym sama je przygotować, przeglądam stronki i na razie wybrałam pixalbum.pl i uwolnijkolory.pl bo najbardziej przypadły mi do gustu ich szablony, ale może ktoś poleci coś innego, albo odradzi korzystanie z któregoś?
Stresu nie było u mnie.... mój mąż stresował się bardzo i dopiero po oczepinach trochę z niego zeszło ale i tak cały nasz stres chyba przejął nasz "biedny" świadek on zluzował dopiero w poniedziałek  😉
Przed ołtarzem śmieliśmy się prawie w głos aż ksiądz nas uciszał  😡 Mi uśmiech z twarzy nie schodził co u mnie dziwne bo wstydze się swojego uśmiechu  🙄
Ogólnie wyszło wszystko tak jak chcieliśmy.Było pięknie,zabawa była cudna, a ludzie wybawili i najedli się za wszystkie czasy.Furorę zrobili barmani i ich podpalane drinki oraz strażacy (szaleni koledzy męża) 🤣
Fitem była też moja sukienka(prosta ,zwiewna mało dziewczyn z moich okolic się na taką decyduje) tyle miłych słów usłyszałam na temat jak wyglądam że całe dwa dni czułam się wyjątkowo  😜
Na razie wstawiam dwa zdjęcia(więcej nie mam 😉) Oba robione telefonem więc wybaczcie jakość  😉
Coś tu cicho strasznie.... sorry za post pod postem ale wyprosiłam fotografa o kilka zdjęć ,więc wrzucam  🤣 (reszta w galerii 😉 )
jestes przepiekna, a suknia zjawiskowa!
gunia92, pięknie! ślicznie wyglądaliście 🙂
gunia92, Świetne tematyczne spinki! 🙂 u nas były z Chicago Bulls :P nawet na polskim fp bullsów pochwalili mnie za nie 🙂 http://tnijurl.com/spinki_bulls/
Dziękujemy  :kwiatek:
Ze spinkami to też była śmieszna sytuacja,to prezent z przed 4 lat który kupiłam mojemu mężowi .Leżały sobie w szafie i czekały na "okazję". Kiedyś wspomniałam nawet M że chyba nie trafiłam z prezentem bo nie nosi,stwierdził że gdzieś się zawieruszyły.Założył w dzień ślub czym bardzo mnie zaskoczył bo już nawet o nich zapomniałam(powiedział potem że planował to od dawna 😉 ). Były niewielkim detalem w całej uroczystości ale na tyle trafionym że wyglądały prze świetnie i wszyscy je zauważali  🤣
Czeka nas jeszcze plener na który nie mam w ogóle pomysłu  😵 Na pewno konie,na pewno wóz strażacki ale jak to połączyć gdzie to zrobić  🙄
Życzę wszystkim takiego wesela jak nasze ,idealne pełne uśmiechu,miłości  i radości  😍
U mnie 10 dni. Chyba wszystko gotowe. Albo o czymś zapomnielismy 😂
Najgorsze jest to że jak do tej pory nieodczuwalam stresu tak teraz już tak. Skupić w pracy się nie moge. I chudne przez stres  🙄 a suknia już gotowa.
Scottie   Cicha obserwatorka
29 czerwca 2016 08:58
A ja mam przeboje z dekoracją światłem...  🙄 Miała któraś z Was? Może kogoś polecicie, kto dojedzie w okolice Warszawy?
Moja sala nie ma żadnych podświetleń, a chętnie rzuciłabym jakiś kolorek na ściany, żeby nie było drętwo. Ceny w Warszawie i okolicach to od 1700 zł w górę, za kilka lampek o stałym naświetleniu i obsługę  😲
Większość spraw załatwiam w pracy, więc mogę tylko pisać maile do firm. Z 10 odpowiedziały mi 2, z czego z najtańszą był tak tragiczny kontakt... że przez mój błąd (zamiast wysłać podpisaną umowę im, to wysłałam do narzeczonego  :emot4: ) zrezygnowałam. Napisałam jeszcze do kilku, ale nie odpowiadają  😵
Scottie My akurat mieliśmy takie oświetlenie w cenie sali które bardzo polecam(na dole zdjęcie na razie jedyne jakie mam na którym troche widać to oświetlenie po bokach )  😜 Pięknie wyglądało na ścianie za nami  😉 Więc ja nie musiałam czegoś takiego szukać ale nasz świadek za roik bierze ślub w innej sali i coś takiego sobie zamówił moge pod pytać z jakiej firmy bo mówił że super kontakt miał z nimi ale z tego co wiem płaci 2500zł  🙄
Scottie   Cicha obserwatorka
29 czerwca 2016 10:53
gunia92, zapytaj proszę- może się okazać, że świadek wział pakiet full wypas (z ruchomym światłem na parkiecie, dymem itd), a pakiet okrojony kosztuje połowę mniej 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
29 czerwca 2016 10:58
gunia92, piękna z Ciebie Panna Młoda  😍 😍


A co u Pauli ?  :kwiatek: Zagląda tu jeszcze w ogóle?  👀
desire dziękuję  :kwiatek:
Scottie wysłałam Ci pw ze stroną tych świateł  😉
Scottie, macie dja czy zespół? Nie mają swojego oświetlenia? Może mogą coś taniej ogarnąć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się