Kącik Rekreanta cz. IX (2016)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 czerwca 2016 14:24
tulipan Piękny Szymuś nawet taki "sprany" 😜
anai Anai jakie macie plany startowe?
Pozdrawiamy z kucykiem 😍
wątek zamknięty
Oddam nerke za takiego kucyka  💘
wątek zamknięty
lusia722, mógłby być reklamą jakiegoś wybielacza 😁 Po prostu musiałam to napisać - aż razy po oczach.

A w ogóle same piękne konie tu ostatnio w kąciku 🙂
wątek zamknięty
lusia722, kucyk mistrz świata, no co za koń! 😍
wątek zamknięty
lusia to już nudne, ale no piękny kuc  💘
wątek zamknięty
lusia722 Fakt, bielusieńki jest, że aż razi  😁 W ogóle twój kucor jest mega  😜
wątek zamknięty
lusia722, przepiękny jest ten Twój kuc! I wygląda mega profi  😍 NAsze plany: Solec Kujawski, ZO u Robsona, jak nic nie spitolę Baltica CSIYH. Chociaż ostatnio miałam poważne problemy ze znalezieniem czasu na jeździectwo i odbija mi się to na formie konia i moim widzeniu w parkurze.
tulipan, a widzisz, niby jasne że każdy koń inny, ale na serio swojego czasu stałam z ekipą ujeżdżeniową w stajni i ich treningi były mocno monotonne. Za to obecnie sąsiadem siwego jest bdb traken po All Inclusive/Gribaldi, przygotowywany do MPMK i ten nawet regularnie tereny zalicza 😉 

Siwy z niedzielnego N:


edit. podmieniłam zdjęcie na większe 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
28 czerwca 2016 20:19
wera5510, o rajuśku, jakie cudo!
wątek zamknięty
anai, no szkoda, że nie mniejsze foto! 😀 Pięknie 🙂
wątek zamknięty
Burza, wyjątkowo na tych zawodach fotografów zabrakło i takie tylko mam 😉 Spróbuję podmienić na większe, to z fb takie mikre wyszło 😉.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 czerwca 2016 11:08
faith za nerkę to mogłabyś stadko takich kucyków mieć 😁
quantanamera  😁 wystarczył by mi rabat na szampony fioletowe Joanny 🤔wirek:
Burza, tulipan, anai :kwiatek: Nie wiem czy wiecie jakie to fantastyczne uczucie czytać miłe słowa od osób,
które szanuje się i podziwia za to co robią z własnymi końmi. Są takie osoby/pary na re-volcie, które są dla mnie inspiracją, motywacją.
Oczywiście największą siłą napędową jest moja siostrzenica i to dla niej staramy się możliwie najlepiej przygotować kucyka.
anai trzymam zatem kciuki za plany, najbardziej za Balticę 😀 😜
wera5510 Dziękujemy. A co to za chłopak? Piękny.
wątek zamknięty
Gillian  :kwiatek:
lusia722 Ogier PRE, z Hiszpanii przywieziony - jest tak jakby moim "podopiecznym" 😉
wątek zamknięty
wera5510, przepiękny zwierzak!

Odwiedziłam dziś Dina. Emeryt wygląda na zadowolonego. Pierwszy raz od bardzo wielu lat został rozkuty i na razie uczy się chodzić boso. Ale wygląda to lepiej, niż w podkowach (koziniec ku mojemu zaskoczeniu  gdzieś zniknął). Nie przeszkadza mu stado, ma przyjaciółkę 😉 Jest trochę pogryziony, ale taki los nowego. Muchy go irytują. Ale konie chodzą na łąkę głównie nocą latem. Więc dramatu nie ma.


wątek zamknięty
wera5510 piękny uwielbiam konie Pre szkoda tylko, że te przywiezione do polski są takie drobne, zwykle... 😵
wątek zamknięty
anai fajnie ten Dino ma  🙂

Kary się delikatnie kontuzjował, więc od wtorku miał luz, a dzisiaj wsiadamy na stępa. Ten to wie, kiedy sobie zorganizować L4  😵

Za to mam porządne foty z Michałowic  😀

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 lipca 2016 19:33
anai super Dino wygląda  🙂
tulipan pełna profeska  🙂 Jak poszło?
wątek zamknięty
Bardziej szczegółowo już opisywałam  😉 Mieliśmy debiut w CC (i ja i koń) na ogólnopolskich zawodach - pierwszego i drugiego dnia sporo błędów, wiec wykręcilismy ponad 61 i ponad 60%. Trzeciego dnia już bez tylu wtop i zrobiliśmy 63,9%  🙂 Także jak na rekreanckie występy jestem całkiem zadowolona  😀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 lipca 2016 08:26
tulipan musiałam nie doczytać.Gratuluję  :kwiatek: Bardzo ładny wynik  🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2016 18:07
anai, gdzie stoi?
Na muchozole frędzle najlepiej. Mała rzecz, a cieszy. Albo maska.
wątek zamknięty
Strzyga, na mierzei.  Fredzle  nic nie dadzą.  Ani maska.  On się nie wkurza  na muchy przy pysku,  tylko  w okolicach  brzucha  😉
Nasturcja-Renata, dzięki!
tulipan, świetne  zdjęcia!  (mój  siwy  też  postanowił  się  trochę  uszkodzić,  uderzył  się  kopytem w zadnią nogę.  Ma śliczną  dziurę  😉

Z dzisiejszego  poranka :


wątek zamknięty
anai, Trzymam kciuki za plany startowe. :kwiatek:

tulipan, No no... rekreacja pełną gębą. 😉
Gratulacje! :kwiatek:
Szkoda, że tak mało zdjęć. Może coś jeszcze dojdzie?

lusia722, Może to jest myśl, żeby szukać sponsora - firmy produkującej kosmetyki dla koni...?  😉
wątek zamknięty
wera5510 piękny uwielbiam konie Pre szkoda tylko, że te przywiezione do polski są takie drobne, zwykle... 😵

To fakt niestety...Cuco jest bardzo drobniutki, choć mamy też jednego sporego (coś ok. 160cm na oko, może nawet ciut więcej?) i naprawdę fajnie zbudowanego siwka 🙂
wątek zamknięty
Julie mam jeszcze jedno  🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 lipca 2016 21:57
wątek zamknięty
Strzyga  😍 mi sie zdaje czy ona podskoczyla ze 2-3cm? boskie jestescie, totalnie bez kompleksow sadzi te susy mala 😀

Ja w kooooncu wczoraj wsiadlam! staw skokowy odmowil posluszenstwa przy samym wsiadaniu, ale jazda byla ok 🙂 Pozdarwiam od wypranej siwej 🙂

wątek zamknięty
Strzyga, no nie mogę sobie odmówić pozdrowień dla Ciebie. Ilekroć Widzę Twojego kucyka w tej obłędnej, fioletowej "czapce", przed oczami staje mi moje osobiste Dziecko. Sama zobacz dlaczego 😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lipca 2016 12:46
faith, muszę ja zmierzyć, ale ona duzo masy nabrała (ktos ma ciąże spożywcza...) no i zmężniała, rozbudowała sie, nie jest juz takim przecineczkiem jak była jak przyjechała 🙂
Dobrze, ze nie zdążyła sie wybrudzic, wszak siwe wyprane na pewno miało ochotę na tarzanie 😀

jujkasek, Hahahah 🙂 dziękuje za pozdrowienia. Nauszniki nam sa niezbędne do życia w okresie muchowym 🙂
wątek zamknięty
Strzyga, domyślam się. Nam również 🙂 Zimą i wczesną wiosną jeździmy na golasa 😉 Ale z nausznikami jest fun. Te na zdjęciu są wykonane przez babcię mojej córki, która została wplątana w końską szajbę  🤔wirek:
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lipca 2016 13:02
jujkasek, moje tez sama zrobiłam 🙂 i naczolek tez 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.