Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

GNL hasło lipiec  10% rabatu.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 lipca 2016 07:58
LuntPS, do GNL jest kod na 10% LIPIEC 😉
Hermes dzięki wielkie
siwaaa też wielkie dzięki
Jest jakaś ogólna promocja?  Gnl akurat nie śledziłam promocji od początku lipca, bo jestem na urlopie.
Moje jest z przed 11... a nadal nic,  czekam.



Do mnie dzwonili we środę, bo już pakowali - niby mieli wysłać na drugi dzień - stwierdziłam, że najważniejsze, że są rzeczy na których mi zależy i miałam cichą nadzieję, że wyślą przed weekendem... Aby była pewność - dwa razy dzwonili, bo najpierw zamiennie chcieli mi zamiast brakującej bluzy dać inną na co się zgodziłam, ale potem się okazało, że jej nie ma. No więc już wiem, że w moim zamówieniu nie było jednej rzeczy. Poza tym wszystko było, ładnie dostałam informację co i jak i czekać na wysyłkę, bo wszystko opóźnione. No to czekam... Najważniejsze, że paczka spakowana . Zamawiałam bardzo wcześnie - koło 10.20 pewnie, opłaciłam od razu, kasę szybko dostali, więc tutaj wszystko ok. Tylko to oczekiwanie na wysyłkę....
Sarna Ja jak napisałam do nich maila 30.06 bo już troszkę ta cisza co do zamówienia mnie lekko denerwowała jak widziałam ze dużo osób ma wysłane paczki czy już je otrzymało (a wiedziałam ze składali zamówienie godzinowo później ode mnie) dostałam taka odpowiedz : "W niektórych większych zamówieniach część towaru jest dostępna na dwóch sklepach.
Tak było w Pani przypadku, część Pani towaru musi do nas przyjść z drugiego magazynu, stąd opóźnienie w realizacji.
Na tą chwilę naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć co z Pani zamówienia zostanie zrealizowane (ponieważ nie wiem co przyjdzie z Pani zamówienia z magazynu nr 2), natomiast mogę zapewnić, że zgodnie z kolejnością składania zamówień, to co mieliśmy z Pani zamówienia w magazynie nr 1 w chwili jego realizacji zostało dla Pani zarezerwowane.
Kilkukrotnie natomiast informowaliśmy naszych Klientów o przeciążeniu serwera w poniedziałek co doprowadziło do desynchronizacji stanów, a w konsekwencji do wyświetlania części produktów wyprzedanych jako dostępnych na naszym magazynie, co może doprowadzić do braków przy realizacji zamówienia."
Spytałam grzecznie co w takim razie zostało dla mnie zarezerwowane może te rzeczy co są w docelowym magazynie to te które są mi bardzo potrzebne, a z pozostałych mogłabym zrezygnować na spokojnie, do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi...  A odpisałam tego samego dnia.

A jeszcze spytam jaką wysyłkę wybrałaś? Może paczkomat?
Vendettka - wybrałam kuriera jak zawsze.
U mnie potwierdzili wszystko, nie było jednej bluzy. Może dlatego, że tak na prawdę nie zamawiałam rzeczy "modnych" i rozchwytywanych. Mam nadzieję, że skoro potwierdzili, że paczka przygotowana do wysyłki i wszystko jest (poza bluzą) to nic tylko czekać... aż w końcu ją wyślą...Bardzo się ucieszyłam z ich telefonu, e-maila itd. Pozostaje mi cierpliwie czekać... Przecież nie rozpakują...


-10 % na wszystkie produkty Equistro w mksklep
http://www.mksklep.pl/equistro-m-3.html
Moon   #kulistyzajebisty
04 lipca 2016 09:08
Przyszła moja paczka z Equishopu - jest w niej wszystko co zamawiałam, łącznie z Veredusami!  😅
Posiada ktos moze kod rabatowy do tixer.pl na bilety na Cavaliade Summer Jumping?  👀 :kwiatek:
Moja też przyszła i też jest wszystko co udało mi się jeszcze dorwać. Włącznie z Veredusami  😍 :kwiatek: 😅
Moja nawet jeszcze nie wysłana, ani nie spakowana, żadnego odzewu (czyt. Mail o anulowaniu rzeczy A i B). Czekam pełna obaw, na początku byłam optymistycznie nastawiona, teraz już niestety nie. Zobaczymy co przyjdzie bo zamawiałam ze znajomymi, za pobraniem, najbardziej obawiam się o Bryczesy Pikeura 72, ciemny granat, Abigail bodajże i o derkę siatkową Kingsland Catania czy jakoś tak. Nie ma już na stanie czapraka Veredusa czarnego i to w sumie tyle z moich obaw. Reszta dla znajomych może bedzie, może nie. Ktoś zamawiał około 11😲6 i dostał paczkę?
ja mam od tygodnia status oczekiwanie na przelew  🤔
_Gaga Ano widzisz.. moja przyszła w zeszłym tygodniu, ale bez veredusów... znaczy jeden kpl przyszedł (mój), a dwa koleżanki nie
A ja dostałam maila, ze wysłano  😅 Nie mogę się doczekać jutra  😅 Zobaczę co bedzie, co nie 😉
Czy jestem jedyna co nadal 0 informaji i nie wysłano mi zamówienia?  🤔
Pomijam fakt że na maila też mi nie odpisano...  🤔
Czy komuś udało się dodzwonić do equishopu? Próbuję już kolejny dzień i nic z tego nie wychodzi  😵
Equishop miał mieć jakąś zmianę telefonów / centrali itp i miał być kilku dniowy problem z kontaktem telefonicznym. Dostałam takie info jeszcze przed promocją.
Vendettka, ja też nie dostałam żadnego info nadal...
Hahah a Gaga gdzieś późno zamawiałaś? No mi paczka przyszła w zeszłym tygodniu, veredusów brak 🙁
ja zamawialam w pon ok 11 i zero odzewu
Czyli jednak nie byli  fair,  skoro ludzie  zamawiający  wcześniej  nie dostali  veredusów a Ci zamawiający później  je dostają. 
Ja nie mam nic 😎 Zero info, zero paczki. Nie zamawiałam ochraniaczy, wszystkie produkty z mojej paczki były na stanie przez całą promocję i po niej. Ciekawa jestem co - i czy - dostanę. To trochę taka loteria hahah 😉
www.healthyhorse.pl  <----  Promocja na Daw Maga do środy 6 lipca
Livia   ...z innego świata
04 lipca 2016 15:43
anai, niekoniecznie. Przecież wszyscy nie zamawiali jednego rozmiaru i koloru ochraniaczy, jedne mogły się skończyć szybciej niż inne.
Livia, te które  zamawiałam  (oprócz  jednej  pary) na pewno cały  czas  są  w sklepie  jako dostępne.  I były przez cały czas trwania promocji. 
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 lipca 2016 16:20
ja do tej pory tez 0 odzewu. Wysłałam maila, ale do tej pory nie ma odpowiedzi. Pieniądze poszły niemałe, a tu d.... Najlepsze jest to, że nie mam podglądu na zamówienie, bo do tej pory nie doszło potwierdzenie zamówienia (w sensie jak automatycznie wysyłaja). Mam tylko potwierdzenie od Pana w mailu
Nasturcja-Renata, witaj w klubie, ja też nic dalej nie wiem :P Tylko ze ja kasy nie przelałam, znajć Equishop z tej srednio fajnej strony.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 lipca 2016 16:35
xxagaxx no i d... blade. Chyba ich zaraz przyatakuje na PW...
Moja przesyłka w drodze  🙂
Nie rozumiem waszego narzekania na temat tego że pieniadze poszły nie małe...
Jak czegoś nie będzie to je zwrócą ;-;
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się