moda, ciuchy etc...

Dzięki dziewczyny. No i jednak zwracam, wszyscy mówią, że źle wyglądam a tak mi się podobała :-(
Bawarka,  wymień na mniejszą?
bawarka, Mnie się widzi, że każde tego typu falbany (takie "poprzeczne", ściągnięte, typ a'la "uczennica podstawówki"😉 będą niespecjalnie wyglądać przy szczupłych nogach. Spróbuj może pójść w bardziej "zwiewne" sukienki z mocno podkreśloną talią, może warstwowe, może takie z podszewką, mogą być też sukienki trochę "bufiaste" (jesteś szczupła - możesz poszaleć w tym temacie). Tzn, nie wydaje mi się, żebyś miała te nogi jakoś masakrycznie chude, ale ta sukienka w tym rozmiarze i z tymi falbanami, sprawia wrażenie jakby nogi były chudsze niż są.
Laski, mam bon upominkowy o wartości 50zł do Yes. Może by któraś chciała odkupić za 30zł?
Edit: Nieaktualne :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 lipca 2016 12:57
ale mnie wkurza Medicine. Przepiękne nadruki, naprawdę cudne, a fason taki, że zapłakać się można. przymierzyłam dzisiaj cały stosik, pasowała jedna :/ a tak to wyglądam, nieforemnie, grubo, albo dziwnie mnie skracają.
madmaddie, a to dziwne, mi akurat bardzo pasują 😉 ale ja lubię szersze i luźne rzeczy akurat
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 lipca 2016 09:22
ja też! tylko te są zupełnie jakieś nieforemne. no ale ja też jestem dość nikczemnego wzrostu i raczej okrąglejsza 😉
ktoś kupuje na boholife.pl ? Jak z jakością tych ubrań?
mils   ig: milen.ju
13 lipca 2016 17:59
Czy któraś z Was kupowała może biustonosze ze strony E-lady? (klik Jak z rozmiarówką (czy rozmiary są zgodne z tabelami) i jakością? Jakieś problemy ze sklepem?
Dziewczyny znacie strony z sukienkami na wesele ? Coś w typie sugarfree  :kwiatek:
mils ja zamawiałam z tej strony biustonosz zapinany z przodu do sukienek i bluzek bez pleców.Nie wiem czy to przez jego krój ale rozmiarówka jest zaniżona trzeba brać większe.Jeśli chodzi o kontakt i dostawę wszystko świetnie i sprawnie  😉
widziałyście gdzieś topy lub koszulki bez rękawów z kapturem?
Dziewczyny poleci któraś jakąś strone z ładnymi nie drogimi sukienkami maxi na wesele ?
Mam 30 lipca wesele kolegi ,wymarzyłam długa sukienkę i nic znaleźć nie mogę  sensownego 😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 lipca 2016 10:26
Domodi ułatwia takie poszukiwania 🙂
Miał ktoś sukienke Julietta albo Lene z Sugarfree?Albo jakieś inne? Są warte swojej ceny? :kwiatek:
aeterie Co do innych stron to polecam też limoda.pl . Kupowałam rok temu tam sukienkę na wesele i była bardzo ładnie uszyta, z dobrej jakości materiału, byłam aż w szoku  😉
Ja szukam sukienki na wesele, z koronkowymi lub siateczkowymi, długimi lub 3/4 rękawami.  Cena nie gra roli, ślub ważny i tatuaż trzeba zakryć...  Widział ktoś w Warszawie/ Wrocławiu lub internecie?  :kwiatek:
Dziewczyny, szukam sklepu z dobrej jakości koszulkami z nadrukami. Tematyka nadruków - rockowo-metalowa. 😀 Kupowałam do tej pory w rockmetalshop.pl, ale mają koszulki z bardzo grubego materiału, a na lato szukam nieco cieńszych.
HELP!
Gdzie w sieciówkach dostanę białą polówkę albo jakąś ładnie skrojoną białą koszulę z krótkim rękawem?  👀
kwiatek123, dzięki! :kwiatek: Nie znałam tego sklepu. A jak z jakością ich koszulek?
mundialowa Moim zdaniem jakosc jest całkiem okej tylko ja chyba nie jestem jakoś bardzo wymagajaca jesli chodzi o ubrania. Ja swoje mam jakies 2 lata, na poczatku chodzilam w nich bardzooo czesto, dalej je nosze i wygladaja... chyba ładnie 😀
Moge sie przyczepić tylko do dostawy. Ja sama nie miałam żadnych problemow, ale moj kolega czekal na przesylke jakies 2 tyg. No, ale w końcu doszla 🙂
mils   ig: milen.ju
27 lipca 2016 23:15
Jak się ma rozmiarówka spodni Levisa do tych z Topshopu?
kwiatek123, dziękuję za odpowiedź. 🙂 Poszperam w damskich koszulkach i może coś na próbę zamówię, bo bardzo przyjemne ceny mają. 😉
mils   ig: milen.ju
28 lipca 2016 15:20
Znowu ja, coś ostatnio mam tryb "milion pytań na minutę" chyba... Miała/ma któraś z Was spodnie z New Looka? Chodzi mi głównie o skinny fit. Jak z ich jakością, rozciągają się, robią się z nich "szmatki" czy nie? Po tym jak spodnie z Topshopu mi się rozeszły i wyglądają jakbym nosiła je codziennie od kilku lat, tracę nadzieję, że znajdę niezłe spodnie za mniej niż 200zł. 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 lipca 2016 15:27
ja własnie kupiłam tam jedne, ale nie chodziłam.
mi długo wytrzymują i dobrze wyglądają te z diverse. a ja w sumie szoruję udami, bo najszczuplejsza nie jestem 😉
mils   ig: milen.ju
28 lipca 2016 18:29
Diverse odpada, za mała jestem na ich spodnie, 😉
Ja od paru lat zaopatruje się w spodnie w C&A i wytrzymują mi bardzo długo. Niektóre mam już z 6 lat i teraz już widzę że zaczęły tracić kolor w strategicznych miejscach, szczególnie czerwone. Ale żadne z modeli nie tracą fasonu i nic się w praniu z nimi nie dzieje.
Ja mam ze Stradivariusa te z wysokim stanem. Wytrzymują około roku, potem przecierają się na udach (nie mam tej ostatnio modnej przerwy między udami), nie wiem czy to krótko, czy długo, jak na spodnie za 90 zł dają radę i fajnie modelują. I są mega wygodne.
mils, polecam reserved, mozna upolowac spodnie za 80-100 zł a trzymaja sie 3x dłużej niż z big stara za 100-250zł.
Nawet ostatnio trafiłam brązowe za 50  😎
Gniadata   my own true love
29 lipca 2016 06:48
mils ja mam jedne spodnie z new looka i kocham je miłością wielką, są ekstra, z takiego grubego jeansu, nic a nic się nie rozciągają🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się