Kącik WKKW

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 maja 2009 21:41
Asior - będziesz miała dużo z czworoboku i z krosu od 16 do 19,  chyba z racji bliskości na listach z Centkiem chyba również z parkuru.
i nie będę się powtarzać,więc powiem tylko że jeszcze raz gratulacje  😉

Lena - to powinna po dupie dostać za brak wiary w siebie, fajny czworobok (poza przekątną w stępie  :lol🙂,czysty parkur i tu taka akcja.

a my pojechaliśmy po zagrywkę i z nią wróciliśmy  😉 🏇 😅
tragiczny czworobok - Centek ponosił w 4 chodach włącznie z cofaniem  🤣,ale wreszcie ogarnął się na parkurze,pokazał klasę i dziś też pokazał,że jest wart spodni.

no i superowa pogoda była,deszcz czekał zawsze do końca ** aby rozpadać się na dobre.

wyniki:
http://www.voltahorse.pl/images/stories/2009/05/bb/KONCOWE_L.pdf

http://www.voltahorse.pl/images/stories/2009/05/bb/wyniki_CNC1.pdf

http://www.voltahorse.pl/images/stories/2009/05/bb/wyniki_CNC2.pdf


p.s. asior,wiesz jaka decyzja  z Eternalem?może być na pw.
asior   -nothing but eventing-
31 maja 2009 22:31
Ktos - strasznie dziekuje  :kwiatek:

A Lena naprawde  🤬 za decyzje dzisiejsza. Wrr!
Czy ja dobrze widze, ze Lena sie WYCOFALA przed crossem??
asior   -nothing but eventing-
31 maja 2009 22:37
Taaak  🙄 Niech sie teraz tlumaczy  😀iabeł:
asior gratulacje  😅
asior   -nothing but eventing-
31 maja 2009 22:43
ciach - bo to mialo byc na PW 😉
Lena się wycofała, bo doszła do wniosku, że za wcześnie dla niej na takie wyzwanie, jak krosik w BB i nie chciała się z głupoty gdzieś wpakować. Jak zdrowie konia pozwoli pozbieramy jeszcze trochę doświadczenia przez sezon i wrócimy do BB we wrześniu 🙂

Ode mnie wielki  👍 dla Wrotka za Centuriona. Jednak chcieć to móc.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 czerwca 2009 08:06
Lena -  :kwiatek:

ja byłam pod wrażeniem zarówno Juli Kornaszewskiej,która bardzo szybko powróciła,jak i dla dwóch 16 letnich juniorów,którzy jechali 1*....jechać 1* w tym wieku to już jest coś  👍
drzonkow od zawsze praktykował wysylanie 15, 16 latkow na 1* i to zazwyczaj konczyli zawody na dobrych miejscach( chociaz nie zawsze w dobrym stylu) wiec dla mnie nie jest to jakies nadzwyczajne
asior   -nothing but eventing-
01 czerwca 2009 13:19
Jasiu Mossakowski mial chyba 14 lat, jak pojechal pierwsza * w Sopocie. I byl w pierwszej 3.
Sama tez jechalam majac 16 lat, wiec juz mnie to nie dziwi  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 czerwca 2009 09:31
cóż,na mnie nadal robi to wrażenie....

dostałam,to wrzucam...takie zdjęcie "poza protokołem" 😉

😂


kto się wybiera do Rakowca?
ja 🙂
Halogen zmienił jeźdzca ?  🙁
46 % w ujeżdżeniu w L-klasie, co się tam działo ???
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2009 13:05


Ja się będę po Rakowcu szlajać z aparatem i kopać matkę w tyłek, żeby pojechała kros ;]
Matka pojedzie, don't worry. A dziecko niech się pakuje 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2009 20:17
Wszystkich zainteresowanych zamówieniem zdjęć z Rakowca, proszę o kontakt na pw, maila, gg, tel.
Wydaje mi się, że udam i się dojechać, jeśli w sobotę wstanę o 5, a Deb będzie miła i mnie odbierze. Ew. szukam transportu w trójmiasta.
asior   -nothing but eventing-
03 czerwca 2009 20:50
Strzyg - dostalas PW ode mnie?  👀

Lena - niech matka tym razem kros pojedzie  👿
Pytalas o propozycje L-ki podczas CIC - sa na swiecie koni  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2009 20:52
Dostałam, jestem przy 931 zdjęciu, Twoje zaczynają się od 1380, więc już całkiem niedługo ;]
Czy moze Ktos wkleic propozycje Lki? Nie dziala mi SK.. a chetnie poznam koszty boksu i wpisowego na L.
boks 300zl
wpisowe 70zl
uo Jezu! tyle kasy za boks? Czy takie ceny to norma w Polsce?

halo, dostałaś ode mnie PW?
W standardzie bylo 250zl, co juz jest nie mala kwota.. ale 300zl uwazam za przegiecie !!!
Kurczę, to jak bym nie wyjechała za granicę, to mogłabym sobie tylko pomarzyc o wkkw 🤔

A wpisowe też za tanie nie jest jak na polskie warunki... Rany, jak wy sobie z tym radzicie?
ikarina To pewnie rodzaj cudu, że jeszcze ktoś WKKW w PL jeździ  🙂

PW dostałam! Pouczający bardzo!  :kwiatek:  🙇 Wielkie dzięki! Wykorzystaliśmy trochę z poprzednich, ale ostatni do dopisku zmobilizował  🙂
gratuluję wyników forumowiczom w BB.
gratuluję zagrywek - choć widzę w wynikach,że moja ulubienica Ruda Żmija zaliczyła stopę w krosie 🤬

z niecierpliwością czekam na zawody Sopocie.

p.s. Lena -  🤬
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 czerwca 2009 21:23
ikarina To pewnie rodzaj cudu, że jeszcze ktoś WKKW w PL jeździ  🙂

PW dostałam! Pouczający bardzo!  :kwiatek:  🙇 Wielkie dzięki! Wykorzystaliśmy trochę z poprzednich, ale ostatni do dopisku zmobilizował  🙂

🤣

jak na skokowych zawodach pójdzie się na parking z koniowozami i bukmanami to są achy i echy...

a na zawodach wkkw taki widok to norma:


😉

p.s. dla bohatera tego zdjęcia  :kwiatek:
Kurczę jak będę na następnych zawodach, to porobię zdjęcia. Muszę wam pokazac, jakie tam tłumy walą drzwiami i oknami  🏇 😀
asior   -nothing but eventing-
04 czerwca 2009 21:50
Rozwalily mnie dzisiaj ceny CIC** w Sopocie. 100 euro za boks, 160 euro za wpisowe...
Taa... tu już chyba nawet cud nie wystarczy  🙁
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
04 czerwca 2009 22:02
kosmiczne ceny 🤔wirek: a jeszcze na złotówki przeliczajac to juz w ogole trzeba bylo byc milionerem...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się