Kącik Rekreanta

Averis   Czarny charakter
08 czerwca 2009 19:35
itsdd  😜 Gdyby nie fakt, że jestem szczęśliwa posiadaczką najpiękniejszego konia na świecie, to bym Ci Twojego z pewnością ukradła  😁
wątek zamknięty
Lena,  :kwiatek:
Niestety na razie nie zapowiada sie na szybkie ozdrowienie.

deb, byl nasz doktor K. Potwierdzil moje obawy, wiemy na 100%, ze to ten staw. Zrobilismy RTG, bedziemy jeszcze robic USG. No i czekamy na dr Golonke, ktory probuje dojechac, ale ciagle mu cos wypada, ze musi zostac w klinice. Na razie zadnych decyzji nie podejmujemy.
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
08 czerwca 2009 20:36
itsdd,, napisz o nim coś więcej, super mięśniak 😀

Klami, jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia. Tym razem na pewno na dłużej 😉

Zaś co z nami, jutro się okaże... :|
wątek zamknięty
itsdd cudo 😉
wątek zamknięty
Klami, oby szybko Pączek wrócił do zdrowia bo tak miło się was ogląda daj mu całusa od mojej Rudej może mu się polepszy 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
08 czerwca 2009 21:38
itsdd, ale przystojniak! Napisz cos o nim koniecznie! edit: no i dziekuje za komplimenta  :kwiatek:
aszka juniorka super, a jaka odwazna!
Libella e tam pol metra, on sie naprawde wydaje wysoki? mysle ze jakies 10 cm jest wyzszy... w sumie przypomnialo mi sie, ze musze go zmierzyc! a ile ma Libelek-elemelek?
malenstwo chcialabym zeby to byla zasluga modeli... niestety na innych zdjeciach tak dobrze nie wychodzimy wiec obawiam sie ze to tylko dzieki super fotografowi! fajnie ze Sarka grzeczna, moze jednak sie zdecydujecie na jakies towarzyskie? 😉
wątek zamknięty
Lov,  :kwiatek:
Trzymam za was kciuki jutro.

aszka, merci.
Calusa przekaze, moze mu sie humor polepszy. 😉


Pozdrawiamy spacerowo:



wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 czerwca 2009 21:54
Droga kujko, Twa skromność jest fałszywa, a jeśli prawdziwa, to niesłuszna 😉
I pewnie wszyscy Ci to mówią, ale - podziel się nogami! Moje są krótkie do obrzydliwości, a Tobie i tak dużo zostanie...

Zawody, hmmm... Tzw. chciałabym i boję się. Może w lipcu, może w sierpniu - bo wtedy są u nas. Musiałabym papiery wreszcie w tym roku podbić, bo nic nie zrobione
wątek zamknięty
Klami jak Ci zazdroszczę że mozesz sobie tak na kantarku i w jednej ręce spacerować... mój nie daje rady juz... rozsadza go na kazdym spacerze. Ciągle bryka i wyrywa się mimo ze chodzimy na lonzy i ogłowiu 🤔

itsdd on wraca do pracy? 😵 Jak to zrobiłaś ze ani grama mięśnia nie ubyło?
wątek zamknięty
itsdd, konio cudny i zabudowania w tle ładne, skąd jesteście?
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
08 czerwca 2009 22:40
Nas znienacka przylapal fotograf w sobote.pierwsza jazda w nowym miejscu, taka z cyklu zal.pl i w trybie foch. :/ ale lepsze 'jakies' zdjecia niz zadne.





i cos do kacika piaffujacych...

wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 czerwca 2009 22:44
Super Cross wygląda! Widac kawał dobrze odwalonej roboty!
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 czerwca 2009 23:42
caro
Mój ulubiony SP w wersji słooodziak  😍

kujka
Ty wiesz, prawda??  😜

Libella
Aż miło czytać, ze wszystko się udaje i jest coraz lepiej 😀
Oby jak najdłużej się taki stan utrzymał.

itsdd

Ale mięśniak  😜
Koniecznie wrzuć coś jeszcze i napisz o nim 😉

Klami

Współczuję  :przytul:
Ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Lov
Koniecznie nas informuj.

szafirowa

Cudowne ciacho z siwego  😍

maleństwo
Ten niedoszły wygląda przeuroczo  😀
A co to za koń po lewej na drugim zdjęciu?? Można wiedzieć skąd dokładnie?
Bardzo mi przypomina kobyłkę, która była kiedyś moim koszmarem, ale jednocześnie kojarzy mi się z najlepszymi końskimi czasami w moim życiu  😕 (niestety chyba już jej nie ma...).
wątek zamknięty
szafirowa ależ Cross wygląda! 😲 ciastko nad ciastkami! A gdzie się przenieśliście? (pewnie 100 razy już Cię o to pytano :icon_redface🙂

itsdd gdzieście się uchowali, że ja dopiero teraz widzę tego pięknego konia 😜 aż nie chce się wierzyć, że on do roboty dopiero wraca!



A ja mam troszku zdjęć 💃 póki co, takie o





😍
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 czerwca 2009 23:57
Nic nie widzę 🙁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
08 czerwca 2009 23:59
szafirowa, siwy jest powalajacy!! brawo!

maleństwo, moge Ci oddac pare cm moich nog, nawet chetnie! moze troche lepiej bede w koncu na Gilku wygladac 😉

Ramires, ale z tego co widze Klami (znaczy Tenor) ma pod kantarkiem zalozone oglowie (czy kolec) 😉 wiec nie ma tak dobrze!
wątek zamknięty
Ramires, jak pisze kujka. Paczus pod kantarem ma kolec.
A jak wy sie miewacie? Co z nakostniakiem? Jakie decyzje?

szafirowa, super wygladacie!!
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 czerwca 2009 00:33
Klami, trzymam za was kciuki!




amnestria, ależ słodzina! te uszy mnie kupiły 😵


Pauli, specjalnie dla ciebie jeszcze kilka fotek 😉






i moje ulubione minki 🤣



wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 czerwca 2009 00:40
caroline, ale zadowolony Gniady 🙂 az milo patrzec 🙂
i fakt, uszy Buni sa nie do przebicia 😉 slodka jest strasznie jak tak idzie i nimi buja 🙂
wyslalam Amnestrii fotki buniaczkowe, moze jak ladnie poprosicie to wstawi cos wiecej, bo jedno zdjecie na takiego duzego konia to troche malo... 😉
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2009 00:43
Zobaczyłam foto amnestrii chcę jeszcze!!  😜

caro

Cudeńko! Uwielbiam go po prostu  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Averis,  :kwiatek:
Muffinka,  :kwiatek:
Kujka,  :kwiatek:
Lov, Ramires, Pauli dzieki, ale to tluszcz nie miesnie   😁
amnestria  :kwiatek: sliczne Twoje zdjecie i kon 😉 kazde ucho cudownie w innym kierunku  😁
burza,  :kwiatek: na czas moich studiow mieszkamy w cudownym Dreznie  😀

to 9-letni ogier sp, po og. Court. taki misio z niego  😉 do tej pory skoczek, po ostatniej kontuzji wet niestety powiedzial ze ze skokami koniec, wiec go na pingwina przerabiamy  😉

szafirowa, piekny siwulec!

caro, ale ogon  ❗ ...wszystkie padoki macie tak ladnie ogrodzone ?

edit: wrzucam jeszcze jedno zdjecie, niestety moj fotograf (tato) twierdzi, ze kon sie za szybko rusza i nie moze trafic, wiec na wiekszosci zdjec albo mi glowy albo koniowi nog brakuje 😁 
wątek zamknięty
jestem przeszczęśliwa  😅 bo po niedzieli jade po mojego konika siwa klaczka 1 roczna ślązaczka  💘
wkrótce zdjęcia
już się nie mogę doczekać  💃
wątek zamknięty
Podglądałam dziś trening Libelli i i robią z kobyłą mega postępy w zawrotnym tępie. Przejechany program wyglądał naprawdę super  😅

😡 Baardzo się cieszę, że widać postępy 😉
itsdd Ciacho!! 😜
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
09 czerwca 2009 09:02
Koniczka, :kwiatek: ,ale robota to dopiero bedzie. podjelam meska decyzje,zeby przestac powtarzac sobie usprawiedliwienia typu 'ojoj,on dopiero co skonczyl 4 latka' ,a po prostu wziasc sie porzadnie do roboty. bo ostatnimi czasy JA uprawiam zenade, a nie jezdziectwo.
Pauli, dziekujemy :kwiatek:
amnestria, dobrze,ze chociaz wyglada... 😁 bo niedobry jest ostatnio 😉 a mieszkamy teraz pod Radzyminem (niedaleko Slupna zreszta)-mieszkalismy tam zeszlego lata i jesieni i teraz wrocilismy po zimie 🙂 (jak widac na fotce z galopu w tym czasie stanela nowa stajnia 🙂 )
A Ty roznowilas sie wreszcie z wlascicielka Bu?
kujka, Klami, dziekujemy,bardzo nam milo :kwiatek:
itsdd, dziekuje :kwiatek: choc 'ladny to on by moze i byl,ale ten pysk...' ze zacytuje przywitanie w nowym-starym domu 😉 a karusek bardzo chwytajacy za oko!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
09 czerwca 2009 09:06
szafirowa, siwy wygląda super!!

Klami ja także trzymam kciuki. Czy dr K. mówił coś konkretnego? jakieś prawdopodobne diagnozy? czy tak wisisz w niepewności?
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 czerwca 2009 09:44
itsdd, niestety to nawet nie jest padok, to jest ogrodzony parkur trawiasty, który pięknie zarósł dzięki ostatnim deszczom. niestety niedługo zawody i trawa zostanie wykoszona 🙁
w tym osrodku nie ma padoków, sa tylko dwa piaszczyste wybiegi. wiec w drodze pewnego kompromisu dyrekcja zgodziła sie na wyprowadzanie koni na trawę na parkur. jedynym warunkiem jest to, ze konie mają tam grzecznie stac i jesc, nie wolno im tam ganiac, bo zniszczą podłoze (...).
wiec teoretycznie konia powinnam mieć tam na lonzy/uwiązie. ale ponieważ bylismy juz po jezdzie i po wizycie na wybiegu, gdzie Melepet sie wreszcie porzadnie wytarzal, to puscilam go na trawnik luzem - bo Melepet zmęczony po jezdzie i dobrze wytarzany nie ma zwyczaju dodatkowo zapitalac 😉 poza tym na TAKIEJ trawie to naprawdę cóż innego mozna robic jak nie szamac? 😉


a własnie, szafirowa - pieknie Cross wygląda!!

wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
09 czerwca 2009 10:17
deborah, :kwiatek:
caroline, :kwiatek: a Melepet na pewno zachwycony- w koncu nic tak nie odpreza i nie relaksuje jak brodzenie w wysokiej trawie i zucie... zucie... zucie 😉

jeszcze jedno i znikamy az do nastepnej sesji 😉

wątek zamknięty
Pauli, 😉

caro, dziekuje bardzo bardzo bardzo.

deb, sytuacja jest pokomplikowana troszke. Moglibysmy juz w sumie zaczac leczenie. Wiemy co jest, tylko przyczyna nie badzo chce sie pokazac. To znaczy ogolna przyczyna jest na pewno to, ze sie potlukl, ale nie wiemy czemu staw zareagowal tak a nie inaczej. No i pytania i watpliwosci nasuwa fakt, ze puscil wlasnie ten staw (nie powinien juz byc tak slaby). Rozwiazalo by sie po zrobieniu USG, ale doktor postanowil poczekac na dr Golonke z powodu wyzej wspomnianych watpliwosci.
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
09 czerwca 2009 11:27
caro te Twoje konisko naprawde chwyta za oko 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
09 czerwca 2009 11:48
Klami, ale on nadal kuleje??
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.