Pająk i problemy z przełykiem

LatentPony, jeee - super 🙂 Czyli na Święta będzie w domu 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
17 grudnia 2017 11:36
Wracamy <3 rachunek z kliniki to 2370 zł. Transport w obie strony 550 zł.



Tak jak pisalam - pozostałą kwote ze zbiorki przekażę na konto fundacji Nasza Szkapa.
Super wieści.  🏇
uściskaj go od ciotek  😀  powodzenia
LatentPony, trzymam kciuki za zdrowie !!!
Moon   #kulistyzajebisty
17 grudnia 2017 17:14
LatentPony, extra! Wymiziaj gagatka! 😀
LatentPony   Pretty Little Pony :)
17 grudnia 2017 17:40
Pragnę wszystkim bardzo gorąco podziękowac za udział w zbiórce. Jestem Wam niesamowicie wdzięczna. Daliście mi nadzieję, wiele ciepłych słów i ogromne wsparcie. Dzięki Wam możemy znów byc razem. Czeka nas jeszcze dłuższy czas na samym meszu w który musimy się zaopatrzyc, ale to już najmniejszy problem. Najważniejsze, że dzięki mocy re-volty udało się uzbierac niezbędną kwotę aby zapłacic za leczenie Myszatego.
Dziękuję...

Podsumowanie kosztów:
- pierwsza wizyta (01.12.2017 godzina 12:30) - podanie leków rozkurczowych które nie zadziałały - 80 zł
- druga wizyta (01.12.2017 godzina 17😲0) - sondowanie w celu usunięcia zatoru w przełyku - 80 zł
- trzecia i czwarta wizyta (04.12.2017 i 05.12.2017) - rozpoczęcie leczenia niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi i antybiotykiem - 100 zł
- leczenie w klinice (od 06.12.2017 do 17.12.2017) - endoskopia, RTG przełyku, kroplówki, antybiotyk, pobyt w klinice - 2 370 zł
- transport w obie strony - 550 zł

Całkowity koszt ratowania życia Myszatego wyniósł więc: 3 180 zł

Poniżej załączam screen z podsumowania zbiórki:
Całe szczęście, że wyjdzie z tego!  A kasa rzecz nabyta! Trzeba sobie pomagać 🙂 Zdrówka dla Pajęczaka!! 
LatentPony, świetne wieści. A Revoltowicze nie raz już pokazali, że w takich sytuacjach można na nich liczyć.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 grudnia 2017 21:40
evoltowicze nie raz już pokazali, że w takich sytuacjach można na nich liczyć.


Szkoda, że tak wybiórczo, bo innych dobijają tylko w trudnych chwilach. [sub]do LatentPony i jej zwierzaka akurat nic nie mam- odnoszę się do samego komentarza[/sub]
darolga   L'amore è cieco
27 grudnia 2017 21:52
LatentPony - wspaniałe wiadomości, wszystkiego dobrego, trzymajcie się  :kwiatek: :kwiatek:
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
28 grudnia 2017 10:35
LatentPony wracajcie szybko , gagatek już pewnie tym wszystkim zmęczony ,przynajmniej odpocznie . Wymiziaj , wytul i wycałuj go od nas !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się