Kącik Rekreanta II (rok 2009)

A ja wrzucę parę fotek z wczoranszego biegu po 'mokrym' 😉
A na reszte fotek z sesji wciąż czekam  🙄




wątek zamknięty
Szafirowa Tam, gdzie stoi 'moj' Siwy. Pewna osoba przyszla i wszystkim pokazywala zdjecie: 'ale ten kon naprawde tak ma!'  🤣


Czyli o ile się nie myle to w Grodzisku 😉 ?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
30 czerwca 2009 22:45
no nie, KR na 2 stronie? tak byc nie moze!! wiec sie wepchne z gilowymi zdjeciami:

prawie_jak_cross:



i takie tam inne



ostatnio ogladajac zdjecia doszlam do wniosku ze juz nie jestem na Pablutka za duza. poza tym, ze urosl, to jeszcze sie rozbudowal troszke, zrobil sie potezniejszy i nie rzuca sie juz w oczy moja przydlugosc 😉

jak prawdopodobnie na zdjeciach widac mam CALA mokra koszulke. do tego zjezdzaly mi buty bo mialam tylko cienkie rajstopowe skarpetki na sobie (zwykle jezdze jeszcze w podkolanowkach ale dzis nie dalam rady). ta jazda to byla rzeznia... marzylam tylko o tym, zeby wskoczyc z Gilkiem do jeziora... co jeszcze w tym tygodniu uczynie, bo jutro kolo poludnia pakuje konia do przyczepy i jedziemy!
wątek zamknięty
kujka, Gil rządzi 🙂
wątek zamknięty
kujka, Gil rządzi 🙂


Też tak uważam!  😀

ps. i na deser, jeśli są tutaj jacyś stęsknieni, mój Czardaszo w trzech odsłonach:
Świntuszenie, czyli Ciocia -samozło - Koniczka przyłapana na buziaczkach z Lamą!  😂

100% achała w ślązaku  😎

i na koniec: 100% Czardasza w Czardaszu  😍
wątek zamknięty
Sierra, olalaa, takie rzeczy się wyprawia...
A na kantarze dopisz " z dzikiej doliny" :P
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 czerwca 2009 23:11
Ładnie to tak dokumentacje z intymnych momentów umieszczać? 🤬 Już nie można spokojnie pobuziaczkowac bez paparazzi  😤
wątek zamknięty
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
30 czerwca 2009 23:14
Ten wystawiony język to napewno 100% Czardasza w Czardaszu  😀iabeł: 🤣
wątek zamknięty
Koniczka, przyzwyczajaj się, że jesteś "gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją... wyzwalasz zazdrość, Mamo!"  😀iabeł:

Poza tym to jest moja LAMA i będę ją upubliczniać kiedy będę chciała!  🤬 😀iabeł:

Niewidzialna, prawda?  😁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
30 czerwca 2009 23:18
Burza, Sierra, dziekowac!
Sierra a kiedy jakies zdjecia z jazdy?

a jakies macie laski plany na wakacje? konskie/niekonskie?
wątek zamknięty
Zdjęć z jazdy Kujko mam ~300, ale boję się tego złego wirtualnego oka, serio. Koń dzisiaj chodził jak marzenie i teraz mam stresa  🤣
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
30 czerwca 2009 23:27
Sierra, to dawaj poki mam dostep do netu! my z Gilkiem jestesmy dowodem na to, ze zlego wirutalnego oka nie ma! 😀
wątek zamknięty
Sierra
świntucho! dawaj zdjęcia!  🤦 🤦 🤦 a na dokładkę w pupsko  🤬 🤬
wątek zamknięty
Jakieś wygrzebane...


wątek zamknięty
Sierra, a ja mam nieobeznane pytanie - ile Czardasz ma w kłębie? :>
wątek zamknięty
Sankarita Całe 162cm, może 163cm w podkowach 😉

Kujka, zaraz coś wygrzebię. Potem najwyżej będzie na Ciebie  😁

Santoska, śliczny błyszczący konik! Widzę że i ty nie boisz się złego wirtualnego oka  😉

Kate, no już, już...

Na razie jedno, to które jest z dedykacją dla szmatoholicznego wątku.

😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
01 lipca 2009 12:32
Sierra-o jaaa, pieknie mu w tym kompleciku 😜
No i jak zawsze razem wygladacie zjawiskowo 😉
wątek zamknięty
Sierra, ożesz. A byłam pewna, że on ma z 175 😁 No teraz na tym zdjęciu z dedykacją dla szmatoholików wygląda na takiego "w swoim wzroście" :P
wątek zamknięty
Sierra
miałam zamiar ponarzekać na ilość, ale po namyślę stwierdzam, że wolę jakość od ilości. Istna czekoladka! Pyszności!
wątek zamknięty
Faktycznie 100% Czardasza w Czardaszu 😉
wątek zamknięty
a buuu 🙁 jak znalazlam siodlo o ktorym mazylam ale w gorszej wersji za smieszne pieniadze to moi rodzice stwierdzili ze nie pozycza mi kasy (tak jak mialo byc...), tylko mam sprzedac najpierw moje... kurde, jak na zlosc, chetni wszyscy powyjezdzali  🙇
wątek zamknięty
Czardasz pieknie wyglada w tym komplecie 😜
Kujka A jednak nie wyszly mi te foty tak zle 😀 No....nie wszystkie 😂
wątek zamknięty
Sierra, prze prze prze PIEKNIE !!
wątek zamknięty
dzizas, mogę sobie wsadzić wszytkie biotynki srynki zgadnijcie gdzie  🙄
Złociasz ma kopyto krzywe w stawie koronkowym i trzeba będzie równać podkową  🙄 więc marzenia o bosym koniu mogę sobie napisać paluszkiem na piasku  👿

skakało się super  😀 koniowi. Jak jakimś cudem dziś przeszkadzałam mocniej niż zwykle  😵
wątek zamknięty
_kate, nie jestes sama.  😵 mi kowal powiedzial, ze najlepiej to kuc na calosc, a przynajmniej na przod, bo ma miekkie kopyta, i bardzo plytkie z tego co zrozumialam, znaczy, ze bedzie sie bardzo latwo podbijal  👿
wątek zamknięty
Hej dziewczyny! Pozdrawiamy z Forta, Dzionkiem i Agrosem z Rakowca 🙂 jest extra, ale padamy na twarz po kazdym treningu. Dzionek kuma w tempie blyskawicy, a Rudy bosko kica!! Czytam was i pisze z komorki, wiec sie nie rozpisze za bardzo i fot nie bedzie, ale informuje, ze jest fajnie 🙂 pozdrawiamy!
wątek zamknięty
Sierra Czardasz poprostu rządzi  👍  ślicznie 🙂
wątek zamknięty
Dzionka czekamy na foty jak wrócicie! 😀

Sierka śliczny Smok 😜
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
01 lipca 2009 21:06
Sierra uwielbiam miny Czardasza 🙇 A co to, już konik wolnego nie ma? 😎
Dzionkaaa super wieści! 😅 Bawcie się dobrze i trenujcie dzielnie 😀
kujka uuu a co to tak z gołym czerepem? 😎 A chyba skracałaś strzemiona, hm?
Widzę mokrą pachę 😂 😁
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
01 lipca 2009 21:22
Tra la la... kon mi sie wreszcie ujezdza... tra la la

Sierra, wirtualne zle oko tez mozna... podbic 😉 a Czardaszek taki chudziutki, zaglodzony - to nie jest 100% Czardasza  w Czardaszu- zostalo najwyzej 70% 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.