Sprawy sercowe...

slojma   I was born with a silver spoon!
30 czerwca 2009 20:55
Ale produkujecie 😉
Jun- trochę straszna Twoja historia olej go i tyle, nie odbieraj telefonów albo zrób tak jak pisze ninevet. W każdym razie życzę powodzenia 🙂
Carunia- nie wiesz jak to jest z M. to najgorsi faceci jacy mogą być. Ja bym olała tego pierwszego, nawet jak ciągnie...nie wchodzi się do tej samej wody dwa razy.
Breva- trzymam kciuki by spotkanie doszło do skutku 🙂
Dzięki Wam bardzo dziewczyny :kwiatek:
Jakos mi lepiej i raźniej, bo juz nie dawałam radu pomału...

oj poczeka sobie jutro o tej 16  😀iabeł:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2009 21:01
slojma, klątwa M powraca?  😀iabeł:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 czerwca 2009 21:48
Jun- wierzę w Ciebie  😉 pokaż durniowi kto tu rządzi  🤣

takie małe OT
Dziewczyny, jak włączyć w orange roaming?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2009 21:51
yga, *500, usługi podstawowe albo dodatkowe, potem przemiła pani Cię pokieruje.
zakochalam sie. I juz nie musze szukac drugej polowki. Nigdy.

czy milosc zawsze przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie?  😵
Karolass, super🙂😉) fajnie że jest kolejna Szczęśliwa🙂😉 jakieś szczegóły?:> powiedz chociaz jak się poznaliście🙂:P
Karolass tak. I dlatego to wszystko jest takie piękne... Wspaniale, jesteś śliczną, utalentowaną dziewczyną, fajnie, że do tego doszło jeszcze szczęście  :kwiatek:

Breva miło, że jednak przyjeżdża 🙂  :kwiatek:


Powiem wam, że dowiedziałam się dziś o P rzeczy, która dużo mi tłumaczy, jeśli chodzi o jego zachowanie...  Aż mi się przykro zrobiło, że tyle miałam o nim złych myśli. I wiecie co, aż mu napiszę smsa, tak z życzeniami na jutro 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
01 lipca 2009 08:07
szepcik- i co napisałaś sms? Odpisał coś?zakochalam sie. I juz nie musze szukac drugej polowki. Nigdy.


Nigdy nie mów nigdy 🙂
Napisałam - o tej 2:30  😁
Nie odpisał, ma egzamin jakoś teraz, no a poza tym głównie mi chodziło o to, co ja mu napisałam, a nie o to, że mi odpisze 😉
slojma, nie kracz Karolassce:P ja tam wierzę że już nie będzie musiała🙂😉)

szepcik, hmm to w sumie dobrze bardzo że się dowiedziałaś! choć trochę może Ci się poukłada wszystko w głowie... i wiadomo że napisałaś dla napisania a nie odpowiedzi! ..ale.. i tak jestem ciekawa czy i odpisze i co:P

ja jestem od wczoraj na ciągłym haju🙂 jest super, dokładnie tak jak miałam nadzieję że będzie!🙂 a zaraz mam fryzjera🙂 no TO się nazywa początek wakacji🙂😉) młego dnia dziewuchy! paru przyjemnych przełomów w Waszych historiach życzę😉 oby dziś wieczorem przyszła tu kolejna Karolass - cała zakochana i szczęśliwa🙂😉

kelpie, OT - strasznie fajny av😉



Hehe dziekuje 🙂
Jun to co robi ten facet to czysty stalking. Oby nie doszlo do czegos gorszego. Mysle ze wszystko by soe skonczylo gdybys po prostu zrezygnowala z tego telefonu do ktorego on ma numer. Jesli mimo to nadal bedzie udawalo mu sie znalezc do ciebie dojscie mozesz probowac innych krokow. A gdybys naprawde czula sie zagrozona to drukuj billingi polaczen, smsy jakie do ciebie przesyslal. Jak juz wspominalam moga byc przydatne gdybys chciala wystapic o sadowy zakaz zblizania sie do ciebie. Z tym ze czeka cie ciezka droga, wiadomo w jakim kraju zyjemy. W Polsce gdy ksiadz zgwalci dziewczynke, to wies linczuje ja nie jego, wiec i policja czyms takim jak stalking sie nie przejmuje. A na swiecie to coraz powazniejszy problem. Trzeba uwazac dziewczyny i nie dawac sie  🏇
slojma   I was born with a silver spoon!
01 lipca 2009 13:29
Strzyga- klątwa M zawsze obecna jakoś nie ufam panom M 😉
szepcik - i dobrze, ale fajnie by było zobaczyć jaka jest jego reakcja. Ale najważniejsze, że zrobiłaś  to dla siebie 🙂
Breva - nie kracze, przepraszam każdej z nas życzę szczęścia i bardzo się cieszę, że u Ciebie też dobrze. Wstaw koniecznie zdjęcie jak wyglądasz po wizycie u fryzjera i baw się dobrze razem z ukochanym 🙂
A u mnie jest dobrze z D. może spotkamy się w sobotę ale to może sto pod znakiem zapytania bo może go nie będzie i może ja nie będę mogła przyjechać, ale na 100% zobaczymy się w przyszłą sobotę 😅
W międzyczasie miałam przypadkowe spotkanie z P.,  a potem pisał mi sms z prośbą o spotanie nie odpisałam...wiem jestem okropna wcześniej sama zabiegałam a teraz coś takiego ale jak go troszkę lepiej poznałam okazało się, że oprócz pięknych oczu i ładnie wyglądającej buźki z dwudniowym zarostem jest osobą mało inteligentną, niekulturalną i ciągle musiałam zniżać swój poziom by zbytnio od niego nie odstawać. Co tu dużo mówić czułam się jakbym rozmawiała z imbecylem...mocne słowa ale jak najbardziej prawdziwe.
Od poniedziałku razem z Nestą chodzimy na basen takie postanowienie, które przeciągnęło się w czasie bo miałyśmy chodzić już od stycznia 😉 Poznałyśmy fajnych ratowników, którzy chcą się z nami spotkać i udostępnić nam cały basen po zamknięciu 🤣  Co z nimi zrobimy jeszcze nie wiem...mili ale nie szukam nic więcej niż mam (czyli jak na razie D.)
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
01 lipca 2009 13:50
o tak ratownicy są bardzo, bardzo sympatyczni, niestety nie udało nam się dzisiajn utiopić jednego z nich  😂
wczoraj wieczorej najpierw poznałam kandydana meza z którym od 10 lat moja babcia i jego mama planują że sięochajtamy, następnie opijałyśmy ze slojmą i kibirką moją zdaną maturę. a kolo 12 pojechalam do S. i było bardzo, bardzo gorąco  😁
Kurcze, jak wczoraj to o nim usłyszałam, to naprawdę zrobiło mi się głupio i przykro, zaskoczyło mnie to - no ale norma, takimi rzeczami człowiek się nie chwali, i raczej nie mówi tego od razu dopiero co poznanej osobie.
I teraz jak to wiem, to nie dziwię się, że może się boi zaangażować...
swatali nas przyjaciele. Znalismy sie juz hohoho. Nawet bylam nieswiadomie na jego urodzinach. Generalnie nigdy chyba nie bylam zakochana. Albo byla to milosc nieszczesliwa, czy zauroczenie, pozadanie... Bycie z kims dla bycia.

Najgorsze jest to, ze w sierpniu wyjezdzam na rok. Jednak co 6 tygodni mam miec pare dni wolnego. Nawet to nas nie zniechecilo, co wiecej - dalo kopa. A owi przyjaciele kloca sie od wczoraj, kto bedzie swiadkiem na naszym slubie... Generalnie jest inaczej. Nie uwierzylabym w to nigdy. Dlatego dziele sie z wami, bo jesli tu to pisze, to chyba jest to realne, a nie sen 😉
Gratuluje Karolass
tak to już jest, że kiedy się w kimś rozkochujemy ze wzajemnoscią to nawet przeszkody budują ten związek
powodzenia 😉
Super, Karolass, 🙂 Znam kilka szczęśliwych, wyswatanych związków.
A przyjaciele w końcu pewnie was dobrze znają. I dobrze życzą 🙂
Przyjaciele sa wniebowzieci. Generalnie Jarek jest dusza towarzystwa. A ja sie dowiedzialam, ze mnie tez wszyscy lubia. I kazdy kto nas zna, dolozyl swoje 5 groszy, zebysmy zaczeli robic cos w tym kierunku. Za wiele pomocy nie potrzebowalismy... 😉

Mnie przyjaciele ostrzegli, ze jesli zlamie Jarkowi serce, to nawet na dziewczyne reke podniosa. A dzis sie dowiedzialam, ze Jarkowi powiedzieli to samo. Ze nogi mu z du... wyrwa i cos obetna 😉

Po prostu ideal. Z wygladu i charakteru. I ja pierwszy raz jestem naturalna.

Wczoraj wszedl przez balkon jak bylam w lazience, bo nie slyszalam telefonu. Widzial mnie w dosc malo wdziecznej sytuacji - z mokra glowa, bez makijazu i podczas depilacji. I co powiedzial? Ze pieknie wygladam.

💃
Karolas aż się buzia sama uśmiecha jak się czyta 🙂 Można by rzec, że się wreszcie odnaleźliście  😎 ku radości wszystkich znajomych, co dobrze wróży temu związkowi  😎
Ja się przypomnę-mogę poprosić o "Mężczyźni kochają zołzy"? albido@op.pl

Ehh u mnie niezły sajgon.Chłopak zrobił się milutki,odezwał się mój niedoszły chłopak(któremu dałam kosza) i umówiliśmy się na jutro,a jeden gościu w weekend mi się prawie oświadczył.
D&A "zołzy" juz poleciały do Ciebie  😀
Z facetami tak jest - albo posucha albo kilku na raz  🤣  Ale zawsze lepiej mieć kłopot z "nadmiarem"  😎 🤣
Dzięki🙂
No ja kocham tego jednego🙂reszta to co najwyżej może pomóc się dowartościować😉
Jun - i jak tam?

Karolass - masz dużo szczęścia  🙂
Oj Karolass historia jak z bajki  😍
Karolass historia super!!! 🙂 Zyczę Wam duuuzo szczęścia 🙂

A co do P. to coś tam od czasu do czasu do siebie piszemy, wiem, że dzisiaj wrocił już do naszego rodzinnego miasta. Mówił, że się odezwie jak upora się z sesją i że się spotkamy...
A za 5 dni impreza u mnie. Ciekawawa jestem co z tego wszystkiego wyniknie... 😉
Jun - i jak tam?



Oj poczekał sobie poczekał o tej 16 ;] Moze i nawet korzenie zapuścił  😁
Kolejny krok to zawody jakies 100 km stad... zobaczymy czy przyjedzie  😁 ale poki co nie ma 'duzego odzweu' co mnie lekko zszokowało  😲
Jun, Ty zołzo  😁 A tak poważnie, to chyba jedyna skuteczna metoda na tego faceta  😁
Livia   ...z innego świata
01 lipca 2009 22:19
Łojezu, ależ wy produkujecie 😉

Jun, tak trzymać! Może facet zajarzy, że nie masz ochoty się z nim widzieć.

Karolass, zazdroszczę i trzymam kciuki żeby wszystko wam się ułożyło 🙂

Breva, super że udało wam się jakoś zorganizować. Widać jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie 😀

sanna, święta racja... albo posucha, albo tabun. Ale nigdy pojedyncza sztuka. To prawie jak z nieszczęściami 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 lipca 2009 22:21
Karolass
Gratuluję! 😀
Miło się czyta, że innym wychodzi 🙂


U mnie bieda i dno 🙁
Miałam być cierpliwa, ale nie widzę nawet cienia zainteresowania z jego strony, więc nie będę się dwoić i troić żeby tylko łaskawie zwrócił na mnie uwagę  🙄
Próbowałam zagadać, ale przeszło to raczej bez echa.
To by było na tyle, jeśli chodzi o B.
Już chyba nawet nie jest mi żal, że znowu się nie udało... widać nie jest mi dane znaleźć normalnego faceta 🙁
Szkoda tylko, że nie dostałam obiecanych zdjęć  🙄

Ogólnie dopadł mnie jakiś beznadziejny nastrój. Zaczęłam dziś pracę (to samo miejsce co w zeszłym roku) i wszystkie wspomnienia wróciły, tamte wakacje, tamci ludzie i bardzo żałuję, że nie mogę się spotkać z K. (kolega brata - tak, ten sam przez którego założyłam ten wątek 🙄 ). Łapię się nawet na tym, że co chwilę zerkam na drogę i patrzę czy nie ma w pobliżu jego samochodu  🤔wirek: .
Wiem, że zachowuję się jak idiotka i sama sobie robię krzywdę, poza tym on obszedł się ze mną po szczeniacku, ale nic na to nie poradzę... Działo się wtedy różnie, ale wspomnienia mam mimo wszystko miłe. Podświadomie cały czas do tego wracam 🙄 .
Na dodatek właśnie leci piosenka, która wybitnie mi się z tym wszystkim kojarzy 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się