Bryczesy

ja mam pfiff z szarym lejem i jestem bardzo zadowolona. A zapłaciłam za nie 180zł.
asds   Life goes on...
29 czerwca 2009 18:30
szecherezada a gdzie je kupowałas?
Ja mam HKM z czarnym lejem za 200zł.
W jakims sklepie w lublinie, ale przez net.
dramka ty na pewno masz w czym wybierać bo sprzedajesz sporo dobrych bryczesów w naprawdę przystępnych cenach  😉 szczerze mówiąc ciąglę się przymierzam do kupna od ciebie ale zawsze jakieś inne wydatki sie znajdą
asds, ja. Beznadziejne i wywalona kasa.
Devila, Tylko tak się składa że rzadko mam takie które pasują na mnie. :/ Z jednej strony może to dobrze bo pewnie bym miała inną parę na każdy dzień tygodnia.  🤔wirek:

A ja zastanawiam się nad tym, czy producenci bryczesów dają na nie jakąś gwarancję? Przyszło mi to do głowy, bo moje "Fair Playe " z pełnym lejem po pięciu miesiącach używania są w okropnym stanie: lej zmechacił się i przetarł tak, że mam wrażenie, że za chwilę porobią się w nim dziury. Nie wspomnę o kieszonce, która po prostu się wypruła od wewnątrz a materiał jakoś się "rozszedł" (a nosiłam w niej tylko kluczyk od auta) i naszywce z logo, która odpruła się w 3/4 chyba po pierwszej jeździe, bo puściła jakaś nitka. Niecałe pół roku, to raczej stanowczo za krótko, jak na spodnie, które kosztowały coś ok. 270 zł. Jeżdżę najczęściej 4, rzadko 5 razy w tygodniu. Dodam, że moje drugie bryczesy DeZtimu mam kilka lat i puściła ani jedna nitka, w żadnym miejscu. Czytałam w wątku (niestety już po zakupie), że Fair Playe mają różne wady, ale czy producent nie ponosi w tym przypadku żadnej odpowiedzilaności za swój wyrób?
Jeśli masz paragon podejdź z nim do sklepu i spróbuj reklamować spodnie. To chyba jedyne, co można zrobić w takiej sytuacji.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
03 lipca 2009 14:22
A ja właśnie odkryłam śmierć moich TCM  😅
Nie miały nawet roku, a pracowały głównie weekendowo, oczywiście na zmianę z innymi bryczkami. Przetarły się leje, po ówczesnym zmechaceniu  🤔  A i tak nie wygodne były, ciągliwe- jak za długo chodziłam w nich- zjeżdżały. Szajs do tego nie wygodny (choć zimą ciepło mi było w nich).
Całe szczęście niedawno jodhpury FP kupiłam ( i mam nadzieje, że długo wytrzymają- materiał jest zupełnie inny niż w zwykłych F.Play) i co raz bardziej je uwielbiam.
Olivia7 Nie ma szans że uznają takie reklamacje.

Czasami warto dołożyć pare złoty i kupić firmowe (EUROSTAR, PIKEUR, CAVALLO)
A do tak zwanych firmowych . W sensie wytrzymałych na lata możemy chyba jeszcze zaliczyć  Kyron i RTS czy nie ? Ja uwielbiam moje Cavallo po praniu i w praniu (wrzucam do pralki) super , z pełnym lejem mam i kupione w stanie bdb po prostu bez metek za jedyne 50 zł . Szukam dalej okazji .
Nie mam doswiadczenie z Kyrona i RTS. Moja kolezanka ma Kyrona białe na zawody i jest zadowolona. Ale co innego jeździć codziennie a co innego raz w tygodniu 😉 RTS to też dobra niemiecka firma.

Ja też nie kupuje po cenach sklepowych..warto polować na okazje, często można kupić taniej np na allegro
znajoma ma z Kyrona i całkiem wytrzymałe. Ma je chyba z 3 rok, a one ciągle wyglądają dobrze, jeżdżone dość często. RTSy miała inna znajoma, narzekała, że lej dla niej za sztywny.
[quote="Dramka"]warto polować na okazje, często można kupić taniej np na allegro [/quote]
Dokładnie🙂
Ja mam RTS-y i jestem w nich zakochana jeździ mi się super, jakościowo materiał i lej pierwsza klasa, świetnie się układają na pewno kupie jeszcze niejedną parę 😍
ma ktos moze bryczesy z mountain horse? najbardziej interesuje mnie model Anastasia albo Annabell  :kwiatek:
http://www.okser.pl/sklep/770112-mountain-horse-bryczesy-anastasia-p-1027.html
http://www.okser.pl/sklep/05108-mountain-horse-bryczesy-annabell-p-3161.html
Z fotek zadna rewelacja..300zł??
jak wygladaja na fotkach to ja widze bez pomocy  🙄
Bez złośliwości proszę. Chce tylko pomóc. Według mnie nie warte są 350zł.
rivik - wydaje mi się że za te pieniądze możesz kupić spokojnie spodnie z pełnym lejem, po okazyjnej cenie b. dobrych firm więc warto poszukać czegoś innego...
widać się myle, ale wydawało mi sie, ze Mountain Horse to raczej firma z gornej polki oraz te bryczesy maja pelny lej (opis a nie zdjecie)
Mountain Horse nie nalezy do tej półki co PIKEUR EUROSTAR i CAVALLO
a moge spytac calkiem niezlosliwie (zeby nie bylo) dlaczego? ich kurtki np wydaja mi sie znacznie bardziej "zaawansowane technicznie" niz pikeur... mialas w rece od nich bryczesy?
PIKEUR kurtki są nieprzemakalna, oddychające, nie przepuszczają wiatr i przy tym śliczne i do lansu, dlaczego Ci sie wydają "mniej techniczne".

Kup sobie mountain horse bryczesy i daj mi spokój. Bo widzę ze masz juz opinie wyrobioną a za moją odpowiadasz atakiem.
Przepraszam bardzo, że się wtrącę do dyskusji ale ...
Dramka, Czy ty nie jesteś za bardzo przewrażliwiona na punkcie tych super/ekstra/wspaniałych/lansiarskich (niepotrzebne skreślić) marek?  👀 Ja nie zamierzam nikogo "nawracać" na żadną inną ale może troszkę zrozumienia dla tych, którzy nie zamykają się tylko w przedziale Pikuera, cavallo bądź euro-stara?
caroline   siwek złotogrzywek :)
06 lipca 2009 14:01
super/ekstra/wspaniałych/lansiarskich (niepotrzebne skreślić) marek? 
dodałabym, że bardziej nadających się do lansu niż do jezdziectwa :P (chodzi mi o kurtki pikeura 😉 do bryczków nie mam zstrzeżeń 🙂😉

natomaiast co do mountain horse - pewnie najgorsze nie będą, ale szczerze mówiąc - jako uzytkowniczka pikeurów, iw i rts (wszystkie w zblizonych cenach, zwlaszcza pikeur i rts) to uwazam, ze cena WSZYSTKICH z nich jest CHORA, ale do zaakceptowania (w ostatecznosci 😉) w przypadku pikeura a bez uzasadnienia wywindowana w przypadku rts.

więc - jeszcze raz wracając do MH - mysle, ze to mogą być nawet bardzo fajne bryczesy, ale 350 zł to moim zdaniem trochę za duzo...
asds   Life goes on...
06 lipca 2009 14:04
Ja jednak zgodze  się z Dramką co do jakosci bryczesó Eurostara. W porównaniu do wszystkich obecnie dostepnych Fair playów i innych marek sredniej półki te bryki są nie zniszczalne. Wiadomo z latami materiał od użytkowania wyblaka trochę, ale wystarczy wtedy do prania dodac farbkę koloryzyjacą i odzyskują swą świetlnośc.
Mia otoz to! Pracowalam troche u Pikeura i dobrze wiem jakie maja rzeczy... ale oprocz tych super ekstra sa jeszcze inne fajne, jak np Kyra K, ktora tez bardzo lubie 🙂 pytam grzecznie na FORUM czy ktos ma MH, po czym sie dowiaduje, ze mam sobie dac spokuj bo nie chce Pikeura...
poza tym nie chce byc enta osoba w stajni w tych samych rzeczach, dlatego szukam po tych markach ktorych nie znam, a wydaja mi sie lepsze od chlamu pt HKM, na ktory sie raz skusilysmy z kolezanka (bez urazy ale dla mnie szkoda 200zl)...
Czy cos w tym zlego?  🏇
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
06 lipca 2009 14:07
Miałam bryczesy RTS(te z bentexowym lejem) i były super wygodne, lej fajnie trzymał,dobrze się prały ale po roku użytkowania(3-4 konie dziennie) lej się powycierał na tyłku, w kroku i pod kolanami 🙁.Rok to troszkę dla mnie za krótko za tę cenę, dołożyłam trochę kaski, kupiłam eurostary i już 7 rok im leci 🙂
mialam ze 4 pary pikeura, 1 cavallo i 1 eurostara, wiec to nie tak ze neguje ich jakosc, ale szukam jakiejs nowosci

edycja mi nie dziala!  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się