Końska Rewia Mody XIV (2020)

Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
24 września 2020 15:46
A ja się pochwalę nowym PS of Sweden z Tack Shopu 😀 Ten kolor to obłed w ciapki, muszę ubrać też na Siwego 🙂


xxagaxx - czy to Neptun ten kolor czapraka PS of Sweden ?  😍

Jestem szczęśliwą posiadaczką wine i taupe i ... i ... i właśnie chyba się znowu zakochałam bo to cudny kolor na gniadego  😜
wątek zamknięty
Aleks tak to Neptuna 😀 kolor przepiękny, mam jeszcze bluzę tego samego koloru i jestem zakochana
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 września 2020 11:53
xxagaxx - widziałam  😍 i po coś Ty to tu wstawiła  😍  😵
Nie pozostaje mi chyba nic innego jak się przyczaić, na Wine się przynajmniej pół roku czaiłam. A piękny taki, że mi na konia go szkoda kłaść  😁
wątek zamknięty
Widzę wskoczył juz przeciek :
Kolorki nowego Heritage
[[a]]https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fde.calameo.com%2Fread%2F001536075e80d45bc28d3%3Ffbclid%3DIwAR088NONmM7dZF1vtmy3CLKMNrdsNuQ2UhIpd0qv6-VvEyeXrfXYKUk-Np4&h=AT1XV_OUDObmMu5vdc8SYhUg4YuUm0m9wsIh45WRKJxqKLMf36U4dBx3y2l4sCsFrSi2wOe630EYnJF6AkKD-2dl69y-6sECHmuozacQATKgmEsPfcxXZfTYtScpLD34N3icig[[a]]
Przepraszam nie wiem jak skrócić link  🤔

Kraciaka dralona nie widziałam właśnie...
A co do CS to no niestety nie będzie  - koronawirus... Heritage ma być ostatnia kolekcja w tym roku już
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
27 września 2020 12:06
Vendettka, o njeeee... piękności! Cottonek i chyba ciemny kantar będzie mój <3
wątek zamknięty
Kolorystycznie cudo!! Ciekawe tylko jak z relacja jakość - cena, bo ostatnimi czasy Eskadron ma z tym moim zdaniem problem.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
27 września 2020 12:35
chyba coś fioletowego popełnie, albo czarnego  🤣
wątek zamknięty
Fiolet i czarny cudooo. 😍
wątek zamknięty
A mi się nic nie wyświetla 🙁 🙁 🙁
wątek zamknięty
A mi się nic nie wyświetla 🙁 🙁 🙁

To tutaj zobacz Kochana : https://instagram.com/stories/vendettka.s/2407382119845565482?igshid=1e2xym7t31pnx
wątek zamknięty
No piękne ale gdzie moja czerwień???
Czarny mam, fiolet mam. 🙁
wątek zamknięty
Ooo dziękuję  :kwiatek:
Nic dla nas, no jak to  😕 a tak liczyłam, że będzie szał  🙄
wątek zamknięty
A nie macie screena tej nowej kolekcji  :kwiatek: , bo nigdzie już nie widać co będzie  😕
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 września 2020 06:13
szachowa, pierwszy link to chyba mocno na nielegalu był (cały katalog wrzucony, ups :P), a instagramowy to relacja, więc po 24h po prostu wygasła.
Czerń-fioletośliwka-jasny beż - w telegraficznym skrócie. ;-)

Btw. czy ktoś wie kiedy dokładnie Herritage będzie dostępne w sklepach?:P
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 września 2020 06:44
moon teoretycznie mialo sie pojawic między  15.09 a 15.10  :p
wątek zamknięty
tak z ciekawości to po ile czapraków macie do 1 konia?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 września 2020 07:06
Pati2012, hmm, no z Platinum tez mieli obsuwę, czyli tu też pewnie będzie poślizg... Szkoda, bo ten fiolecik chodzi za mną  😜

mindgame, obecnie mam jakieś 4 "domowe" szmaty i dwa komplety na zawody. Raczej monokolorystyczne wszystko  🤣
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 września 2020 07:38
Uratuje mnie ktoś zmierzeniem ujeżdżeniowego eskadrona glossy? :kwiatek: Bo mnie miłość wzięła do jednego, a nie wiem czy pod moją ujeżdzeniówką dla karzełków nie będzie głupio wyglądał 😉
wątek zamknięty
moon Dokaldnie też to słyszałam,  że przez tą obawę tą kolekcja też będzie później.
Były kolory czarny, fiolet,  coś pomiędzy miedzią a fioletem 🤔 i szary?
mindgame ja osobiście mam 10 😁
wątek zamknięty
tak z ciekawości to po ile czapraków macie do 1 konia?

Ja mam jakies 27 :P i ostatnio pozbyłam się trzech, bo mi się znudziły 😉
wątek zamknięty
mindgame, z 8 czy 9, z czego 1 bialy tylko na czworobok a reszta domowa, nic wypasionego na zawody jeszcze nie mam.

No i do tego czesc odziedziczona po poprzednich koniach, takze bezszal mocno.
wątek zamknięty
mindgame, - jakieś 30-40, musiałabym policzyć...


...czy to już moment zgłoszenia się do doktora? 😂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 września 2020 09:36
keirashara Tak, to już 😁
Ja mam jakieś 15 na dwa konie, ale mam limit od małża, że żadnego nowego dopóki nie sprzedam czegoś ze swoich, ilość musi się zgadzać 😜
Poratuje ktoś tymi wymiarami? :kwiatek:
wątek zamknięty
Dziewczyny coś tam mam, jakieś zrzuty
wątek zamknięty
I C.d
Niestety tylko tyle  😕
wątek zamknięty
Moon domyśliłam się,  że ktoś wrzucił kolekcję przed czasem i została usunięta. Dlatego liczyłam, że ktoś zrobił screeny  😉
IskraADHD dziękuję :kwiatek: przynajmniej mam podgląd co jest fajnego  💘
mindgame ja mam coś koło 30, na dwa konie,  do tego kupuje kolejne,a nie jeżdżę, to dopiero jest choroba  🤣
wątek zamknięty
Moon domyśliłam się,  że ktoś wrzucił kolekcję przed czasem i została usunięta. Dlatego liczyłam, że ktoś zrobił screeny  😉


Przez przypadek zrobiłam 2 rodzaje czapraków (tych po lewej wyżej Iskra nie wstawiła) i kantary. Jak nie rozumiem kupowania ładnych kantarów, żeby zostały złachane, to te są śliczne.



wątek zamknięty
Sivrite śliwkowy z tymi sprzączkami wygrywa 💘
wątek zamknięty
Sivrite śliwkowy z tymi sprzączkami wygrywa 💘

Jeśli dobrze widziałam, to to chyba też były sprzączki rose gold, jak w poprzednich kolekcjach. A już jeden przez te sprzączki popełniłam i ten fioletowy będzie chyba drugi. Ewentualnie z czarnym. 😀 A ja SERIO nie lubię kupować drogich kantarów. :P Ale kocham rose gold mocno.
wątek zamknięty
Sivrite ano wyglądają te sprzączki na rose gold. I do tego te czapraki, jeden się mieni złotymi nićmi,  drugi obłędnie śliwkowy.  Człowiek bankrutem zostanie przy tej kolekcji.  Ja tam jestem fanką fioletów.  Więc to będzie mój must have
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.