Oficerki

Jakie oficerki poza DeNiro znajde z krótką łydką? Nie sztywne i brązowe, nie za miliony monet.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
22 października 2023 13:32
Perlica, patrzyłaś na Mountain Horse.
Constantia, nie znam nikogo kto je ma, więc nie brałam pod uwagę.
Jednak obczaiłam tabelę rozmiarów i są potwornie długie, przy rozmiarze stopy 38 to wyskość 45 czy 46 , to za długie całkiem.
Perlica, możesz zobaczyć busse one w wersji short mają chyba 42 albo 43cm plus dodatkowo siadają bo są miękkie.
Jakie oficerki poza DeNiro znajde z krótką łydką? Nie sztywne i brązowe, nie za miliony monet.
Perlica, kavalkade- takie z zamkiem po skosie łydki.
Wczoraj mierzyłam w dobrym-koniu na swoją solidną i nie za wysoką nogę! Bardzo wygodne od pierwszego założenia bo mają w podeszwie żel chyba czy coś.
Gdzie najlepiej jechać po oficerki DeNiro? Potrzebuje lepsiejsze pingwiniarskie oficerki na krótka i dość wąska łydkę przy rozmiarze 37.
epk, busse w sumie całkiem spoko, tyle,że wiązane po całości, a mi się to chyba nie do końca podoba, ale i tak za długie. Przy stopie 38 nie przewidują krótkich łydek, bo 43cm najmniejsze.
Kavalkade to też są dość długie niestety,a całkiem spoko na foto.
Pozostają mi nadal tylko De niro, bo jest opcja 40,5cm przy 38,ale chciałam mieć jakiś wybór czy coś.
Perlica, Horze młodzieżowe? Są 38,5 i 40 dla rozm 38
Zuzu., kurczaki znalazłam takie, mega spoko i cena jakaś śmieszna
https://www.horze.pl/obuwie-jezdzieckie-dzieciece/oficerki-mlodziezowe-skorzane-horze-geneve/39086.html?color=BR#

Jest mój rozmiar ogólnie, ale akurat nie ma do zamówienia.
Dziękuję ci, będę sobie śledzić kiedy się pojawi.
A ja z takim innym pytaniem. Ponieważ okazało się ze albo mam jakieś niewymiarowe nogi albo te oficerki maja teraz jakieś dziwne rozmiary. Zamówiłam oficerki z hkm titanium style. Wzięłam rozmiar swojej łydki (taki jaki mam obecnie w oficerkach) ale okazało się ze nje mogę ich zapiać już w kostce. Wymieniłam na szersza wersje i w łydce jest Ok ale pod kolanek już strasznie odstaje. I pytanie, czy ktoś z was zwężał oficerki (dokładnie chodzi mi o wycięcie kawałka gumy) Czy wgl jest taka możliwość bo w moim miejsce nikt nik chce się tego podjąć
Ja tak zwężałam, ale fakt, że ciężko było znaleźć szewca chętnego do zrobienia tego.
Kuniaa, ja mierzę do DeNiro, ale jestem w Krakowie.
Szukam oficerek skórzanych skokowych na długą i chudą łydkę, najchętniej miękkie cholewki, które po kilku jazdach nie zwiną się w harmonijkę. Chętnie Hippica, bo mają dla mnie idealne kopyto. 👀
espana, Jak dawno temu stałam w dużej stajni skokowej to dużo zawodników miało właśnie Hippikę i byli zachwyceni więc myślę że to dobry trop. Ja nigdy nie testowałam bo wolę sztywne oficerki ale ostatnio koleżanka kupiła ujeżdżeniowe Hippiki na wymiar i wyglądają zacnie
Amber77, dzięki, ja lubię ich buty i czapsy, choć słyszy się głosy, że jakość spadła. Nie wiem natomiast, w który model celować.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 października 2023 14:33
espana, Ja mam Ariaty ( https://www.horze.pl/damskie-oficerki-ariat-heritage-contour-ii-zapinane-na-zamek/333901.html# ) i Mountain Horse ( https://www.horze.pl/--marki--/oficerki-mountain-horse-sovereign-high-rider/301448.html?color=DBR ). Z obu jestem bardzo zadowolona, cholewki z miękkiej skóry, ale nie siadły jakoś mocno i nie mam nadmiaru skóry wokoło kostek. Obie pary bardzo wygodne. Mają sporą gamę rozmiarów. Sama mam dosyć nietypowy wymiar, bo stopa 36, szerokość łydki 32 a wysokość potrzebuję 44-45 cm. Mało która firma robi tak wysokie, a do tego wąskie cholewki przy "dziecięcej" stopie.
zembria, o, fajne te Mountain Horse, podobają mi się. Ja mam za to w drugą stronę, czyli stopa 41 (i to takie duże 41), dłuuuuuga łydka i atrofia tejże, bo w obwodzie po bryczesach i skarpetach mam 34 cm 😁
Pytanie do osób co zamawiały PE na dużej promce. Dokładnie gdzie ta promka była? na stronie PE czy w jakimś polskim sklepie? Chcę je upolować a nie wiem którą stronę kontrolować
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
11 listopada 2023 16:10
Zuzu., chodzi ci o te wiązane oficerki?

Jak dobrze pamiętam to one były na promce głównie dlatego że była chyba jakaś wada w jakiejś serii, coś że sznurowaniem nie działało jak powinno. Poprawili ten model i są już w regularnej cenie.

Zuzu., dokładnie. W tych oficerkach odpadają pojedyncze haczyki, dlatego były mocno przecenione z informacją, że haczyki odpadają. Mi przez 2 (?) lata odpadły ze 2.
_Gaga, dzięki! A poza tym to jak się sprawdzają po takim czasie?
Te oficerki w regularnej cenie kosztują ok 750 zł, jeśli są porządne i dobrze się sprawdzają to i tak się pewnie szarpnę, chyba że Ariat zrobi promkę na BF 😎
Zuzu., ja je bardzo lubię. Są z porządnej skóry, ładnie dopasowały się do nogi. Nadal dobrze wyglądają.
Kuniaa, Ja po swoje jechałam do Łodzi. Jestem mega zadowolona z obsługi .
Zadzwoń do GNL na pewno coś doradzą ewentualnie dobiorą rozmiar z tabeli 🙂😉
Post został usunięty przez moderatora
Moja torba na oficerki po wielu latach dokończyła żywot. Wypadłam z tematu. Może ktoś polecić coś trwałego, funkcjonalnego i ładnego. Cena bez znaczenia. Z góry dziękuję za pomoc
paulek201, muszę jechać bo ja mam niestandardowe dziecięce wymiary :P
Amber77, Kentucky polecam 💕
paulek201, muszę jechać bo ja mam niestandardowe dziecięce wymiary :P
Amber77, Kentucky polecam 💕

Kuniaa, tylko nie wiem czy czytałaś na ich insta, jak ktoś chce oficerki na wymiar to zapraszają w poniedziałek, cena będzie z rabatem. W piątek i sobotę miar nie będą zbierać.

Amber77, ja mam z QHP i ją lubię, porządny materiał i jeszcze kieszeń dodatkową ma na jakieś pierdoły.
Dziękuję za polecajki. Te dwie rzeczywiście wyglądają fajnie
Ile rozciągnęły się wam oficerki? Rozciągał ktoś u szewca? Ile cm dodało takie rozbijanie?
dzieckoStajni, nie u szewca ale spokojnie 1.5-2.5 cm mi się rozeszły. Ale mam Hippiki w wersji bardzo miękkiej
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się