In memoriam

donkeyboy, tak, koń który trafił nie jeźdźca który pozwolił mu osiągnąć pełnię możliwości. Przykro że umarł tak młodo
karolina_, Co masz na myśli? Carl Hester w jednym z wywiadów opowiadał, że był wręcz pchany do przodu przez właścicielkę konia, mimo że Nip nie miał fizycznie dużych możliwości i wg Carla nauczenie go przenoszenia ciężaru na zad wymagało ogromu pracy
Nevermind, autokorekta w telefonie miało być "trafił na jeźdźca który pozwolił mu osiągnąć pełnię możliwości". Nip Tuck regularnie widział też duchy za plotkami na zawodach, Carl Hester zrobił niesamowita robotę że ten koń chodził tak wysoko.
karolina_, Aa, no właśnie coś mi się nie zgadzało 😉
Nevermind, taak, dopiero rano po Twoim poście zorientowałam się że mi autokorekta spłatała figla 🙂 ja w ogóle jestem ogromna fanką Hestera, jego jazdy (miałam szczęście widzieć na żywo) i jego umiejętności współpracy z bardzo różnymi końmi. Już o tym że siedzi świetnie nie wspomnę.
Duży. Od urodzenia był obecny na rv. Po ponad 6 latach walki nadszedł czas, żeby pozwolić mu humanitarnie odejść 💔 Takiego chcę go pamiętać 🙁
IMG_6034.jpeg IMG_6034.jpeg
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 listopada 2023 17:34
galopada_, Bardzo mi przykro 🙁 Sama przez podobny okres walczyłam o swojego pierwszego konia, żeby żył w możliwym komforcie. Znam doskonale ból i codzienny strach, czy to już, czy jeszcze nie. Ściskam mocno i powiem Ci, że jak pierwszy moment rozpaczy minie, to poczujesz ulgę.
współczuje 🙁
galopada_, trzymaj się �
galopada_, współczuję
galopada_, ojej, bardzo Ci współczuje 🙁
Gillian   four letter word
09 listopada 2023 18:46
Bardzo ale to bardzo mi przykro… mając raowca cierpnie mi skóra :-(
Galopada, współczuję... 🙁
Wiem, że to nieodpowiedni moment, ale co mu było? To rówieśnik mojego partyzanta chyba... Który też zbyt zdrowy nie jest 🙁
galopada_, trzymaj się. Mocno przytulam!
BUCK   buttermilk buckskin
10 listopada 2023 08:46
współczuję 🙁
Megane, RAO ze wszystkimi następstwami
galopada_, tak bardzo mi przykro, tym bardziej, że mam RAOwego małopolaka...
galopada_, bardzo mi przykro 😓
Współczuję ogromnie...😓
Galopada...przytulam...wykruszają się nam konie naszej starej voltowej gwardii... 16.04.2004-18.10.2023r. Polinezja...moje spełnione końskie marzenie
BUCK   buttermilk buckskin
11 listopada 2023 19:55
Karla współczuję...... 🙁
nie sądziłam, że pojawię się tu... Aristo 2020-2023, bardzo nagle i niespodziewanie, no i o lata za wcześnie, nie wiem czy kiedykolwiek się z tym pogodzę 😓 marzę, żeby się z tego koszmaru obudzić
InShot_20231122_102118207.jpg InShot_20231122_102118207.jpg
borkowa., bardzo współczuję, strata młodego konia jest bardzo bolesna.
borkowa współczuje🙁
borkowa., ale jak to? Taki młodziak? Bez sensu 🙁 Trzymaj się jakoś bidaku...
borkowa., - bardzo współczuję, trzymaj się!
anetakajper   Dolata i spółka
12 grudnia 2023 07:02
borkowa., Bardzo współczuję.
borkowa., bardzo mi przykro 🙁
Gillian   four letter word
12 grudnia 2023 10:35
Taki młody… współczuję straty :-(
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 grudnia 2023 12:22
O matko 😦 Taki dzieciak, straszne. Bardzo mi przykro 😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się