Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Zuzu., ale ten kod juz nie wchodzi ponoc, a zamówiłaś ten co chciałaś?
Si, smarta polo. Odpiszę Ci tu bo w sumie mierzyłam oba. Na głowie wyglądają tak samo, pomijając ten czip to cromo 2 ma trochę inaczej paski poprowadzone no i możliwość zmian elementów(w tym celu i tak musisz wysłać do kepa bo i inaczej tracisz gwarancję). I tak chciałam w tej wersji polish, więc wyglądałyby identycznie. Marzyły mi się jasne paski no ale nie dopłacę ponad 1,5k za kolorek pasków XD
Widział ktoś dobre buty stajenne ?
redhorse, wabankowa, - niestety już puściłam, bo nazbierałam zamówienie na 11 szmatek i zaraz by mnie limit transakcji na karcie okrzyczał 🙈
infantil, - ja też. Tak oto zamówiłam sobie dwa i mojej mamci też dwa, bo nie umiałyśmy wybrać koloru 🤡
O matko, też kupiłam tego glittera 🙈 stary mnie zabije🙃
Zuzu., a dają torbę do niego ? Czy tylko do 2.0?
keirashara, ja też bym mogła przytulić jakby co
redhorse,

Dobra, ja zamawiam więc jak byś chciała się podpiąć to daj znać 😉

Ogólnie jakby ktoś chciał jeszcze to piszcie
Perlica, chyba nie, ale trzeba doczytać
Zuzu., tzn nie napisane, więc pewnie nie
rybka   Różowe okulary..
24 listopada 2023 17:41
wabankowa, napisałam priv 🙂
A komuś wpadła w ręce promka na termobuty albo ocieplane buty stajenne?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 listopada 2023 20:04
buty GNL, Pasi-konik, Horsetown

Czy ktoś zamawia Horseware? Gdzie najtaniej?

Szukam też wełnianej derki na promce
Czy do Bergo wchodzi jakiś dodatkowy kod obecnie?
epk, nie
Post został usunięty przez autora
Jak będziecie patrzeć na czapraki z Kentucky to polecam fishbone - co prawda mikry wybór kolorów ale mam, ciuchram i po praniu wygląda jak nowy. Jakby miał jakieś rozsądne kolory poza czarnym to bym go maniakalnie kupowała.
Czy mogę się jeszcze do kogoś podpiąć pod zamówienie Kentucky 😘🌷
Też się chętnie dołączę do zamówienia z jednym czaprakiem Kentucky 😉
W Kentucky promocja dalej trwa, a na FB już biznesmenki sprzedają Glittery za 390🙈
I jak tam dziewczyny, co kupiłyście najciekawszego?
Kupiłam czaprak Kentucky velvet ciemna zieleń, bo od dłuższego czasu chciałam, i 2 granatowe glittery (skokowy i ujeżdżeniowy). Kantar z uwiązem Waldhausen ciemna zieleń i 2 zimowe czapki Pikeur i Schockemohle za pół ceny. Zamówiłam super extra jakości siatkę na siano w Symarze, oczko 10x10, najgrubszy sznurek, rozmiar 120x100 za 66 zł (z dodatkowymi uszami do mocowania i sznurem do zamykania). Oraz po raz pierwszy zrobiłam zakupy w paszomacie (paszomaty.pl), kupiłam 5 worków musli z 15% rabatem.
A ja chciałam tylko przypomnieć, by nie wchodzić w podejrzane linki od pseudodostawców. Tutaj ktoś sprytny ukrył nawet nr telefonu. Uważajcie na tego typu wiadomości podszywające się pod firmy kurierskie czy konkretne sklepy.
IMG_9495.png IMG_9495.png
espana, na siatki był jakiś kod?
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
25 listopada 2023 15:31
ja to sobie zrobiłam tradycje na Black Friday i znowu kupiłam kolejnego mattesa swojego projektu 🤣 tym razem z horse&pony z -25% zniżki. Wychodzi mi dużo taniej niż Kentucky (no, poza tym glitterem z -70% zniżki) i do tego wygląda dokładnie jak chce 😅
siwaaa, nie, podałam żądany wymiar telefonicznie a Pani mi wyliczyła cenę. I ta cena była niższa niż mniejsze siatki w ich sklepie.
espana, aaa rozumiem. Dzięki 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
26 listopada 2023 00:27
Czy ktoś kupował w sklepie galop store ?
uszatkowa   Insta: kingaielif
26 listopada 2023 00:33
Czy ta mega promocja na Kentucky jeszcze obowiązuje? Widzę u nich na stronie jedynie -30
Przykra wiadomość dla tych co się spóźnili
Wygląda na to, że je wyprzedawali bo już więcej tej wersji nie będą produkować
Screenshot_2023-11-26-10-41-05-86_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg Screenshot_2023-11-26-10-41-05-86_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 listopada 2023 12:34
Figarusowa, moją wymarzoną derkę Horseware -30%, podkładki pod owijki, suplementy, czaprak Equito nad którym się zastanawiałam chyba 2 lata 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się