Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

infantil, zostałam do wszystkiego zmuszona! 😂
Jakby ktoś jeszcze chciał podzielić wysyłkę z PS od Sweden to ja bym się chętnie z jednymi bryczesami podłączyła �
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 grudnia 2023 18:41
NowaJa, Za późno, ja właśnie zamówiłam już 🙄
NowaJa, napisałam pw
Ja też bym jedne gatki przygarnęła z chęcią jak ktoś jeszcze zamawia 😁
Moon   #kulistyzajebisty
20 grudnia 2023 07:15
infantil, kocham Julietty miłością wielką, ale nie bardzo mi pasowały pozostałe kolory, poza posiadanym granatem :p
Więc finalnie wzięłam Ivy karmelowe 😎
I mi z kodem rabatowym to przesyłka wyszła jakieś 2 euro, więc kurka, taniej niż paczkomat 💗 #grażynabyznesu
Moon, z jakim kodem? Ja wpisuje ten BOO20 i nic nie daje 🙁
aaga84, ten kod niestety nie działa na wszystkie rzeczy
Moon   #kulistyzajebisty
20 grudnia 2023 08:46
A może też już wyłączyli go...

Taki protip - przy zagranicznych zakupach polecam w sieci poszukać "[nazwa sklepu] promo code" - nawet przy promkach można dodatkowy rabacik wyrwać. Tak udało mi się już kilka razy PS i ES kupić, rok temu na BF wykupując abonament w IStocku, znalazłam kod na dodatkowe -30%, który też zadziałał 😁
jakby ktoś jeszcze kogoś szukał do wspólnej przesyłki z PoS to ja się też chętnie dołączę 🌷
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 grudnia 2023 11:17
Ja bym chętnie zamówiła jutro jeśli jeszcze będzie promcia, bo muszę konto walutowe uzupełnić 🙂
jest jakiś kod na 10% dodatkowe do PS - "WINTER10 for an extra discount when you spend €100 or more"
Jest jakiś kod do equishop?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 grudnia 2023 13:17
Działała Wam normalnie strona psofsweden? Nie mogę przejść ciągle do płatności, ciągle mieli mieli i dupa
Hermes, - ja wczoraj robiłam drugie konto, bo nie mogłam się zalogować 🙄 Ciągle miałam "something went wrong". Potem już kupiłam normalnie, ale z nowego, na drugi e-mail.
Hermes, zmień format np. adresu (zamiast np. 24/4 zrób 24 m.4) albo usuń spacje w nr telefonu

Miałam dokładnie to samo kilka razy, jak poprawiłam dane to poszło od razu
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 grudnia 2023 14:14
keirashara, no ja z laptopa nie mogłam przejść dalej, ze swojego telefonu to samo i dopiero na mamy telefonie się udało 🙈
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 grudnia 2023 18:01
Będzie jeszcze ktoś zamawiał w tym sklepie PS of Sweden? Nie mam konia, ale dla siebie bym 2 rzeczy wzięła.
Ponawiam pytanie o kod do equishopu?👀👀👀👀
Moon   #kulistyzajebisty
26 grudnia 2023 10:24
Perlica, mkprasek nie działa?
Moon, zaraz sprawdzę, dzięki .
Nie działa.
Albo może na maszynkę nie?
uszatkowa   Insta: kingaielif
27 grudnia 2023 08:48
czy ktoś chce jeszcze złożyć zamówienie w Equestrian Stockholm i podzielić się kosztami wysyłki?
edit. własnie dodałam rzeczy do koszyka i nie nalicza mi żadnych kosztów wysyłki :O
Jakiś promo kod do Eggersmana? 🌷
uszatkowa   Insta: kingaielif
27 grudnia 2023 10:16
poprawka co do mojej poprzedniej widomości - jednak nalicza 9euro 😅 więc ponownie szukam chętnych do wspólnej wysyłki
Dusty, teraz mają jakąś promocje na wybrane produkty na ich stronie.
Jakiś kod do PegazShop ? 🙂
Odpowiadam sama sobie, bo może komuś się przyda: -10% do Pegazshop "GRUBAWSIODLE10"
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 grudnia 2023 00:34
PannaDziewanna, muszę to napisać, ale prychnelam na ten kod 😀😂
malinowaa, Taak bardzo fajny 🤣 Czuję, że jest idealny dla mnie
🤣🤣
PannaDziewanna,
#for me too🤣🤣🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się