Reproduktory, nasienie, krycie klaczy - co polecacie ?

Dacie link? Nie mogę znaleźć
xxagaxx, tzn rok temy oglądałam skokowe ogiery i było kilka naprawdę fajnych
Perlica, AES nie robi preselekcji, więc rozstrzał nie dziwi
patrzę jednym okiem i Pani tłumacząca mogłaby lepiej tłumaczyć opinie sędziów 😉
karolina_, a widzisz, to dlatego.
Skokowe już idą.
Na razie wszystko odrzucone z tego co zrozumiałam komentarz po angielsku Bernarda, bo po polsku tłumaczą tylko część.
bosze te co myślałam że nie dostaną tak po komentarzu to dostały licensed
Szybka płyta, parę skoków i można wracać do domu kryć co popadnie 🙈 hulaj dusza piekła nie ma
No i w czym problem? Folblutom to nie zaszkodziło .0246974398934E+34;
W tym, że uznawane są ogiery z wadami budowy, które przekazane dalej znacząco mogą wpływać na komfort życia potencjalnych potomków.
I sorry, ale patrząc na folbluty popylające na piętkach to bym się zastanowił czy tak im dobrze zrobiła ta wolna amerykanka.
Gdzie te wyniki można znaleźć? na cmh odsyła do jakichś starych...
Iskra de Baleron, nie ma wyników jeszcze, oglądałam wręczenie nagród
Perlica, ok dzięki.
Ubawiłam się na uje. Przygotowałam herbatkę myśląc że 2-3 godz będę oglądać konie a tu 6 szt :P
Iskra de Baleron, ale dla mnie rozbił system jeden izabel, kótry nie ruszał się w żadnym chodzie..
O dżizas ale jakość chodów tych ogierów uje Perlica, nooo ten izabel to hit
ogurek, 😁
Zaparzę wcześniej, żeby zalewając kubek nie przegapić :P

A tak serio, jest jak jest ale fajnie że coś się dzieje wgle 😀
Zuzu., no to taki typowy całkiem przeciętny koń.

Iskra de Baleron, też lubię takie imprezy :-)

Oglądałam i podsumowanie moje jest takie, że edycja słaba i żadnego na swoje klacze bym nie dała, nawet za darmo. 💀
Jak dla mnie najlepszym prospektem ujezdzeniowym był ten skoczek od matki xx 😅 fajny pokrojowo i naprawdę przyjemnie ruszający się
W sumie, to kurde... to i ja mogę mieć ogiera 🤔 kary, malowany, z gwiazdką 😁 Może zamiast sprzedawać to lepiej uznać 😋
Iskra de Baleron, A nazwisko masz? Bo to też potrzebne 😂
A tak serio. Ja lubię jak koń mi się podoba, jestem wzrokowcem. Wolałabym mniej ambitniejszego ale do oka, z ładnym naturalnym ruchem i normalnego. Żadnych wariatów. Ale charakter i temperament to było widać w zupełności, z którego jakie ziółko.
Perlica którego masz na myśli?
katakata, pff nawet nie zdążyłam wyrobić i już sobie je palę XD
katakata, jeden taki był , nie patrzyłam na papier, bo mnie linie ujeżdżeniowe tak nie interesują.
są gdzieś pełne wyniki?
Nie kumam uznawania 3 letnich wkkwistów luzem...
Nie neguję ale nie rozumiem sensu. I jakby mi ktoś wyjaśnił to będę bardzo wdzięczna.
kotbury, w sumie inne związki też to robią - jak w każdej innej dyscyplinie, licencja to tylko wstęp, potem wychodzi co ogier jest warty
karolina_, ja roaumiem w innych dyscyplinach, ale nie rozumiem w wkkw.
Ani pod kątem tym czym bylo kiedyś ani pod kątem tego jak wygląda dziś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się