Bryczesy

majeczka a próbowałaś te ZacZessy szwedzkie? Wg mnie jakość wczesnej Mayi, wczoraj robiłam im testy użytkowe i serio są świetne.

Upolowalam też ariaty legginsy, będę testować lada dzień, bo generalnie firmę i ich jakość uwielbiam.
faith, a kojarzysz może czy ZacZess robi jakieś promocje w stylu tej co teraz była na MD. Weszłam sobie na stronkę i urocze są te modele z kwiatkami.
Nie pamiętam kiedy kupiłam ostatnio bryczesy w sklepie więc niestety nie pomogę 🙂
epk,
Zembria
Dla mnie wysokość stanu w Juliette jest super, ale nogawki podwinęłam o jakieś 5cm😂
Materiał super przyjemny, faktycznie jak druga skóra. Zobaczymy jak w użytkowaniu, bo na razie jestem śpieszona😒
Natomiast Mathilde przymierzyłam i odesłałam-materiał nieprzyjemny jakiś, i w ogóle…
Kupilam Ego7 bo idiotka nie wyprałam wszystkich par na 3 dni zawodów i musialam coś mieć.
Krój top, mam z wysokim stanem.
Jednak materiał mało oddycha vs Equiline , lej też się mało klei.
Chce sobie kupić nowe gacie do jazdy, ostatnio kupowałam jakieś 10 lat temu więc kompletnie nie wiem co teraz się zakłada zatrzymałam się na czasach jak nieśmiało wchodził silikonowy lej. Chciałabym coś lekkiego więc pewnie w formie teraz tych legginsów
Moje problemy to że jestem wysoka i chuda a krótkie gacie doprowadzają mnie do szału więc coś w miarę z długimi nogawkami i z niskim stanem lub pasem mega przylegającym bo mi wiecznie coś odstawało potem na brzuchu.
Pomożecie czym się teraz warto zainteresować?
espérer, niskim czy wysokim stanem?
Wolne niski,no jak wysoki to musiałby mieć taki szeroki pas na gumie żeby się na prawdę przylegało fajnie
espérer, - niski stan to Harcour, niektóre Pikeury (co roku są inne nazwy modeli, więc musisz popatrzeć po fotkach), spooks. Wysokie i serio długaśne są PS of Sweden Juliette, aż za długie na mnie i stan pod cyce, ale guma szeroka i przylega, normalnie gacie shape-wear 😂
espérer, mam 180 cm wzrostu i też polecam PA Juliette, są idealne, stan wysoki, ale fajna, szeroka guma.
Tez kocham Juliette miloscia wielka <3

Ale fajne i budzetowe z nizszym stanem sa Decathlonowe, ktorych tez mam dwie pary, sa calkiem wygodne choc wiadomo nie jak PSoS ale za to ciensze, idealne na lato.
Juliette PS of Sweden to moje ulubione legginsy, tylko one są z takiego grubszego materiału, więc bardziej wiosna/jesień. JD Attack cieniutkie
Z cieńszego niż Juliette są Taylory, ale one wypadają ociupinkę krótsze (wciąż długie w porównaniu do innych marek).
Przyszła mi wielka wyprz z Mayi.
Leginsy function są super, nie wiem jak lej, ale moim zdaniem się będzie kleił fajnie. Rozmiar mam xs i taki brałam , więc są ideolo. Na wysokie osoby będą za krótkie bankowo.
Koszulka z Mayi mega sztuczna wygląda ( materiał) a kurteczka spoko. Za tą nie dużą kasę to spoko.
Moje zamówienie też dotarło, wzięłam:

Compression Breeches
full seat
Size: S

oraz
Function Breeches
size M

I powiem wam że idealnie. Function są mega cienkie, wiec jakbym wzięła S też bym pewnie weszła, ale byłby już tak opiete niefajnie. Za to Compression są grubsze, nie na lato, i mogą być mocniej modelujące/opięte.

Rozumiem teraz zachwyty nad bryczesami Mayi bo ten materiał jest mega, jak druga skóra.
Ja czekam na moje zamówienie z Mayi. Compression jestem ciekawa bo ja z tych małych krótko nożnych. Ale najlepsze jest to że mam info że DHL ma już moja paczkę, a Maya zwróciła mi euraszki za całe zamówienie 😂
Dzisiaj pierwszy raz pojeździłam w bryczesach Mayi Dolorez i o jezusie jak ten Lej się lepi! Jakas porażka dla mnie. Mam nadzieję ze po praniu będzie mniej, bo miałam wrażenie ze gacie na poduszce kolanowej a mi noga w środku się rusza 😅
xxagaxx, to ciekawe, bo mój się nie lepi mocno. Całkiem normalnie.
Mój też normalnie
Nigdy nie miałam wrażenia ze mi spodnie zostaną na siodle, a przerobiłam ogrom firm..
Ja tak miałam z legginsami qhp - ja się ruszałam a one ani drgnęły. Po dwóch praniach już było spoko.

Btw to są okropne. Prałam je może max 10 razy i są już zmechacone na szwach, guma w pasie, która od początku z resztą nie była wspaniała, się rozciągnęła, skulkowały się na łydce pod oficerką. Wyglądają jakbym je tyrała kilka lat. I do tego mają mega niski stan i wciąż mi zjeżdżają z tyłka.
xxagaxx przejdzie im po paru praniach.
flygirl, to dobrze, bo chodzi się w nich naprawdę super 😅
Kiedyś pytałam się tutaj o bryczesy konkursowe inne niż białe. W dalszym ciągu nie kupiłam sobie takich jakie bym chciała, dzisiaj wyskoczyło mi zdjęcie z OOM i no kurde, chciałabym najbardziej takie jak ma dziecko po lewej (szare)ale czy coś się zmieniło w przepisach? Na regionalnych nie każą mi się w ostatniej chwili przebierać???
Screenshot_20240705-111221~2.png Screenshot_20240705-111221~2.png
Perlica, yyy, no ja tam nadal widzę szare 😅😅 ale ok, może to wina mojego telefonu? Na żywo mnie tam nie było 😉
NowaJa, ja otworzyłam na kompie.
Tzn. W przepisach nić się nie zmieniło o ile wiem.
Nie wiem czy tak jest w tym przypadku, ale niektórzy fotografowie chcąc usunąc prześwietlenie z bryczesów (czego nie da się zrobić bo prześwietlenie = brak informacji na zdjęciu) swoimi działaniami robią z nich właśnie szare (mnie to mega drażni 😀)
NowaJa, a kremowe?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się