Naczółek, naczółki

Więc... Zakupiłam naczółek KaWal Luna, Full/xFull 46cm. szerokości mierzonej  na płasko. I wam powiem, że zastanawiałam się czy nie będzie za duży a przeszedł, hmmm... Powiedzmy w sam raz :P Wygląda ładnie, podoba mi się. Powiem, że spodziewałam, się że te świecidełka będą drobniejsze i subtelniejsze, no ale w sumie wygląda nienajgorzej. Tylko na szybko na razie zamontowałam na ogłowie treningowe, muszę jeszcze do mojego na zawody zobaczyć czy pasuje. Ciekawa też jestem jak będzie się komponował z nausznikami wyciszajacymi Eskadrona 😉 Zobaczymy.


Ale że SUBTELNOŚĆ? Nie po to się zagląda do KaWala, żeby być subtelnym. xD Widzę, że zdjęcia robione w pochmurny (cirrostratus to też chmura) dzień, moc blingu poczujesz dopiero w pełnym słońcu. 😀
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
13 lipca 2023 23:01
Help, gdzie dostanę cyrkonie zwykle, białe/bezbarwne, z malowaną spodnią stroną, średnicy 5mm? Te z allegro nie mają malowania, a te z mbbeads są za płytkie.
Menda jedna zniszczyła mi ulubiony naczółek 🙄 i muszę jakoś braki uzupełnić.

PS.
A może ktoś zajmuje się usługowo taką naprawą?
Jakie firmy robią naczółki dopinane do nchrapnika na ten "zatrzask" tak, że nie trzeba calego ogłowia rozpinać zeby dopiąć? Muszą być opcje brązu.

Koń mi przerzuł swój naczółek z PSoS, weszłam nawet na ich stronę ale już nie mają takiego wyboru jak mieli i nic mi się nie podobało..
xxagaxx, QHP ma takie
Puma, oglądałam, ale wyglądają okropnie...
xxagaxx, Presteq? Tylko nie wiem czy to się zapnie na zwykłe ogłowie, czy tylko na to ich.
To jeszcze takie znalazłam
https://sklep.bergo.pl/equus-comfort-naczolek-skorzany-z-krysztalkami-50420
https://horsetack.pl/pl/p/Naczolek-Kavalkade-Button/15993
Puma, dzięki, Kavalkade i Ptesteq wygladają obiecująco 😀
xxagaxx, Tylko zobacz to zapięcie, oni mają takie "swoje" 😕😉

O Presteq mi chodzi 😉
Puma, widzę właśnie, ze mają drugą część od klipsa na ogłowiu 🙁 a szkoda bo mają bardzo ładne. Miałam ich ogłowie, ale moja baba jednak nie lubi jak się jej paszczę zamyka i sprzedałam.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
05 września 2024 10:19
Robi ktoś w PL takie naczółki bardzo mocno opadające w bardziej przystępnej cenie niż SD Design?

IMG_20240905_091730.jpg IMG_20240905_091730.jpg
IMG_20240905_091352.jpg IMG_20240905_091352.jpg
xxagaxx, Masego jeszcze ma takie
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
05 września 2024 12:16
Zuzu., dzięki, mają za pstre kolory jak dla mnie 😀

Noo trochę festyniarskie jak na moje też. Ja ostatnio poszłam w klasyk i mam cieniutki clincher z Kavalkade
IMG_5759.jpeg IMG_5759.jpeg
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
05 września 2024 15:11
Zuzu., a jak z jakością kavalkade? Mają ogłowie razem z naczółkiem które mi się podoba więc może da się gdzieś sam naczółek dorwać

W sumie całe ogłowie też bardzo ładne ale coś czuję że szlag by mnie trafił z regulacją na potylicy

IMG_20240905_141054.jpg IMG_20240905_141054.jpg
Wiesz co w zasadzie to ciężko powiedzieć cokolwiek o skórze bo jej tam prawie nie ma. Mamy w stajni jedno ogłowię kavalkade to macnę jutro
donkeyboy, ja uwielbiam naczółki Kavalkade, porządnie zrobione, piękne i te nasze egzemplarze niezniszczalne, a ja nie jestem typem osoby bardzo dbającej o ogłowia 😅
Nigdy mi nic z żadnego nie odpadło, skóra nie pęka, mi się bardzo podobają wizualnie, więc same zalety 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się