Naczółek, naczółki

Klami, piękny! też celowałabym w kostkę
http://animalia.pl/produkt,23902,schockemohle-naczolek-clincher.html
jest xfull teoretycznie
Klami, tak dokładnie taki! IMO sama elegancja 🙂 a już do meksykana całkiem szał 🙂

Zuzu. wielkie umysły myślą podobnie 😁
Klami, bierz 🙂 Kostki wyglądają fantastycznie na takich solidnych, męskich koniach. A rozmiarowo to powinny być 44 cm plus fala, to chyba nawet u Twojego byczka da radę opadać?
kasik wawa, Klami, bo na smoki trzeba na wymiar 😉
na prosto 42 cm (full, takie większe - bo sa i mniejsze) o opadaniu, tak że cały ma 46-47 cm, na moim drobnym cobo-fullu wygląda tak:
(robilam je na wymiar, mierząc  na koniu jaki chce)
Klami ten też jest ładny, brązowy ma złotą kostkę: klik
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
05 sierpnia 2014 10:03
[quote author=horse_art link=topic=87755.msg2153803#msg2153803 date=1407221242]
kasik wawa, Klami, bo na smoki trzeba na wymiar 😉
na prosto 42 cm (full, takie większe - bo sa i mniejsze) o opadaniu, tak że cały ma 46-47 cm, na moim drobnym cobo-fullu wygląda tak:
(robilam je na wymiar, mierząc  na koniu jaki chce)
[/quote]

Ja to na pewno muszę szukać wyjątkowo dużego xfull lub robić na zamówienie.
W ostatnio kupiony xfull lekko opadający wyjątkowo ciasno było mu się wcisnąć, już nie mówię nic o opadaniu 🙂 Wyglądało to tragicznie 🙂
Może wiecie gdzie można kupić xfulla, ale wyjątkowo długiego xfulla 🙂 lub zrobić coś ładnego na zamówienie 🙂 ???
Ponieważ mój smok nie ma odmian, wydaje mi się, że łatwiej będzie mi coś wybrać, może jakieś srebrne kryształki ???
kasik wawa, chyba najlepiej zrobić na zamówienie, ja też długo szukałam dużego xfulla, ale nic nie było, wszystko ciasne. Co prawda i tak robiąc na zamówienie  wymierzyłam niezbyt dobrze, bo założyłam, że 52cm będzie opadał, a nie opada 😉 ale przynajmniej pasuje i nie uciska. Robione na zamówienie wcale nie są gorsze od tych kupnych 😉 a na głowie bez odmian można szaaaleć... 😀
kasik wawa, wściekle długie są naczółki z ogłowi z firmy Premiera (nie Premiere!)
http://www.equiteam.pl/public/marks/2fbe37677f7e9c932137362909a3c82d.pdf

Są serio bardzo długie. Mój koń nosi naczółki x-full, z tego wchodzi w cob-a i jest opadający, fulla ma w połowie pyska 😉
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
05 sierpnia 2014 10:30
śliczne te ogłowia, tylko obawiam się, że może w nie nie wejść 🙁 Normalnie nosi ogłowia xfull i w niektóre wchodzi, a w niektóre się nie mieści, np. nie dopina się nachrapnik, albo nie da zapiąć się podgardła. A  oni maja największe full 🙁
kasik wawa, któryś sklep w wawie ma - może uda się porównać? One są spore, serio.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 sierpnia 2014 20:12
Premiera w Warszawie jest dostępna w Salonie Miko. www.salonmiko.pl
Dzięki dziewczyny za rady. Kliknełam tamten co linkowałam na poprzedniej stronie. Mam nadzieję, że te 44 cm dadza radę na smoczej głowie.
epk, a nie wiesz czy kantary też są takie wielkie? Upatrzyłam sobie jeden, ale Ciri nosi mały full/cob i nie chcę tak na pałę kupować
A nie wiem - ale napisz do Equiteam - siedzą tam dwie fajne babki, sprawdzą, pomierzą.
Klami, ten co pokazała horse_art, jest IMO bardzo ładny, ale osobiście wybrałabym tylko srebrne kryształki 😉

a jaki naczółek polecicie dla tego Pana? dodam tylko, że nachrapnik zmieniam na hanowera.




halo, a czy mi byłby ktoś w stanie pomóc?  :kwiatek:
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
06 sierpnia 2014 11:44
Premiera w Warszawie jest dostępna w Salonie Miko. www.salonmiko.pl


Dzięki 🙂 Pojadę i przymierzę 🙂
czy zupełnie przypadkiem ma ktoś pod ręką naczółek horze w rozmiarze full i mógłby zmierzyć mi jego długość?  :kwiatek: (całą długość razem ze skórzanymi oczkami)  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 listopada 2014 07:53
Dziewczyny, które firmy oprócz BR robią naczółki z większymi oczkami - potrzebuję do munsztuka! :kwiatek:
Chyba Lagat? No i revoltowiczka horse_art robi przecież piękne naczółki
nie wiem czy wszystkie zagladacie do wątku DIY, wiec moze i tu sie jeszcze pochwalę swoim tworem 😉

tu jeszcze przed wykonczeniem. podkleiłam i podszyłam na skorzanym paseczki i kawałku cienkiej skórki 😉




i na modelu




o mamusiu. szał  😜
powerpuff,  bardzo efektowne.ja bym to widziała na karym. nie dla każdego konia i nie w każdej dyscyplinie. ale śliczne, nawet samo w sobie.
Ja mam wątpliwości czy nasz naczółek nie jest aby ciut ciasny. Rozmiar cob na hucule. Co myślicie?  👀

edit: rozmiar, jakość zdjęcia
Mam ogłowie i na naczółku jest logo filmy.
Białe litery "PE" na granatowym tle, wiecie jaka to firma??  🙂
Długość naczółka liczy się od końca do początku, czy tylko tą część która leży na czole (bez szlufek , którego go mocują do ogłowia)?
asds   Life goes on...
30 grudnia 2014 20:22
Bling naczółek autorstwa forumowej horse_art.

Kayri, długość  to cały  naczółek.
asds, wygląda  bling  😉 a masz jakieś  zdjęcie  z bliska?
asds   Life goes on...
30 grudnia 2014 21:38
anai

Na koniu najbliższe foto mam takie:

asds - a bez konia 🙂 ... No nie widać za duzo , na tych zdjeciach ...
asds   Life goes on...
30 grudnia 2014 21:52
Voila 😉



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się