Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

no ale to chyba zalezy od klaczy ... ?
i od pory roku, jak klacz sie w lecie oźrebi to je trawe a nie siano
wątek zamknięty
korsik zdecydowanie jestem fanką Twojego konia!!  😜
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 października 2009 17:47
Korsik cudo! a jakie dodanie 😜

Margaritka a gdzie jakieś nowe zdjęcia? 🤬

Angeel ale Ci chłop wyjaśniał na zimę 😀 słodkie to zdjęcie z buziakiem!


no to parę zdjęć Mistrzunia z dziś 😎  na prośbę Exploited 😉















wątek zamknięty
Cześć!
Przez dłuższy czas oglądałam to forum, aż w końcu postanowiłam się zarejestrować. Wszystkie wasze konie są prześliczne. 😍 A to jest Wilga 😅 Pozdrawiam!
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
11 października 2009 17:54
strucelka w KR:P
wątek zamknięty
Jeśli to ta sama Wilga to kiedyś stała z moimi końmi w jednej stajni🙂
wątek zamknięty
Możliwe 😉 Ja niestety nie wiem tego bo dzierżawię ją od niedawna.
wątek zamknięty
Strucelka cholernie miło patrzy się na Was. zwłaszcza mając wręcz wpojone w podświadomość obrazki typu 'wielozadaniowy hucuł-maszyna do wszystkiego', a w rezultacie zszarpany, byle jak jeżdżony biedaczyna. pokazujesz prawdziwą wielofunkcyjność tej rasy i udowadniasz światu, że można osiągnąć z hucułem sukcesy w sporcie,a nie tylko 'jakimś cudem przetelepać się przez ścieżkę, bo przecież hucuł sie nie boi, to heja! do przodu' 👍
chłopak wygląd po prostu full profi. chciałabym żeby więcej użytkowników i właścicieli tych koni, brnęło w choć trochę podobnym kierunku do Twojego, brawo.
wątek zamknięty
Strucelka, gratulacje! cacy chłopak!
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
11 października 2009 18:11
horsik zlituj się ta klacz ostatniego źrebaka miała 4 lata temu, jest wiekowa, ciężko przeszła ostatni miesiąc ciąży, zachorowała i ratowali źrebaczka i klacz. Dwa miesiące temu była okrągła jak pączek, Misiaczek jeszcze dojdzie do siebie to dopiero 3 dzień po porodzie, kto jak kto ale bunia spędzała z nią dnie i noce i bardzo o nią dbała. Zachowaj takie komentarze dla siebie jeśli nie wiesz, nie znasz konia i właściciela, bo bardzo możesz kogoś skrzywdzić.
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
11 października 2009 18:15
Strucelka masz bardzo ładnego konia 🙂 Zdjęcia również niczego sobie 😀
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 października 2009 18:38
Sznurka, Salucha  :kwiatek: :kwiatek:

Exploited Belfast jest mieszanką hc i młp. Kłodę ma hucuła, głowę i szyję bardziej dużego konia. No i ruch, co w ujeżdżeniu jest bardzo istotne, ma dużego konia. To dużo ułatwia, ale i utrudnia (np. wysiedzenie kłusa :hihi🙂. Ale bardzo miło mi słyszeć takie słowa, bardzo dziękuję 😡 :kwiatek:
wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
11 października 2009 18:44
Weronika*Wilga,
możesz napisać coś więcej o tej Wildze? jakiej jest rasy, ile ma lat itp.? bo być może też ją znam.  😉
wątek zamknięty
Обман (Obman, z rosyjskiego Oszust 😉 ) wałach trk.





Pozdrawiamy!
wątek zamknięty
Mój poprzedni źrebak, obecnie 5letni wałach



I obecne pociechy




wątek zamknięty
Tak jak nie przepadam za srokaczami, to te są naprawdę śliczne! 😀
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
11 października 2009 20:41
Boskie rybie oczka!!! 😀
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 października 2009 20:43
Обман (Obman, z rosyjskiego Oszust wink ) wałach trk.

Pierwsze co to przeczytałam Obama, zamiast Obman.
Fajowy 🙂
wątek zamknięty
Weronika*Wilga,
możesz napisać coś więcej o tej Wildze? jakiej jest rasy, ile ma lat itp.? bo być może też ją znam.  😉

Niestety wiem o niej niewiele 😡, a tak naprawdę tylko tyle, że jest mieszanką araba z fiordem.
wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
11 października 2009 21:05
Weronika*Wilga,
to chyba to ta sama Wilga  🙂 jeśli jeszcze do tego jest już dość wiekowa, to jestem praktycznie pewna!
wątek zamknięty
Tutaj nasze szkółkowe rumaki, przygotowujące się do przedstawienia w teatrze 😉
Zgaduję (bo nikt się nie chce wygadać 🤔 ), że będzie przedstawiana jakaś bitwa 🙂
wątek zamknięty
na dworze tak zimno, a ja dopiero dostałam fotki z rajdu nad jeziorko - było 27 stopni...







aga930 super zdjęcie! ma klimat 🙂

greeni śliczne te twoje łaciate

murmel fajny, ma takie mądre oczy 🙂

strucelka pięknie się prezentowaliście! kawał dobrej roboty wkładasz w tego konia i to, jak widac, procentuje

Weronika*Wilga fajny konik, to jest arabo - konik?

Ramires Śliczności! 😍

breakaway ile ten koń ma wzrostu? wygląda jak quaterek z tą szczupaczą główką i wielkim szyjskiem i zadkiem, choc wiem, że to małopolak  😉

kasska jak zwykle piękne zdjęcia, wy zawsze elegancko się prezentujecie 🙂

amara więcej pięknych dziewczynek!
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
12 października 2009 08:37
Pinesska- uwielbiam Twoje zdjęcia bo zawsze z nich bije tyle ciepła 🙂
wątek zamknięty
aga930, bardzo ładne zdjecie, podoba mi się... Te kłęby pary 😉
Pinesska, łaaał, bo obejrzeniu takich zdjęć aż się cieplej robi! Szczególnie, że w mieszkaniu i za oknem zimno, mokro, nieprzyjemnie.
Greeni, nooo, ten osobnik z rybimi oczami jest niezły 🙂
wątek zamknięty
U Pinesski to ja zawsze widze fantastyczna radośc z obcowania z własnym koniem 🙂 Super zdjecia. fajni sie patrzy jak za oknem leje... 😉
wątek zamknięty
Horsik i Azubka -gadajcie co chcecia a ja się cieszę,że obydwoje żyją bo nie było to takie oczywiste.  Zyczę Wam powodzenia w hodowli.Niestety matka natura czasem odwija brzydkie numery nie dla takich słodkich i idealnych,oczytanych panienek z pensji jak Wy.
wątek zamknięty
Jeśli chodzi o konie w stajni buni-fox to uwierzcie że tam jedzenia im sie nie żałuje.
a wszystkie chudzielce jakie do niej trafią szybko stają się pączkami w maśle.

bunia_fox,  śliczny malec.
wątek zamknięty
ile lat ma ta klacz buni ?
ja tam nie chce juz drążyć tematu ale nie dziwcie sie ze dziewczyny tak zareagowały
ja tez sie deko przeraziłam widząc np ten opadający brzuch - to nie jest normalne
wątek zamknięty
Hypnotize, Slojma, Sankarita dziękuję bardzo 🙂 ale to racja, ja mam Brzaska od kiedy był dzieciakiem (jako 3 latek), nawet teraz po siedmiu latach mamy niesamowitą więź, a ja cieszę się codziennie kiedy jadę do niego jak wtedy, kiedy miałam go miesiąc. Często podczas jazdy, po udanym ćwiczeniu zatrzymuję się i przytulam i całuję jego szyję z radości  😁 wiem, że to nienormalne, ale chyba każdy kto ma psa, całuje go w nosek, więc buziaki w szyjkę, albo nad oczami to chyba ten rodzaj pieszczot, które mój koń rozumie i które lubi  💘

dowód: po biegu



pozdrawiamy 🙂
wątek zamknięty
Klacz ma lat 21 i tak dla "fachowców" a)brzuch ma prawo być obwisły po porodzie zwłaszcza u klaczy która się pracą nie zchańbiłą tak jakieś 5 lat i jest po 14 źrebakach b) nie tyle jej brzuch obwisa ile są to resztki olbrzymiego obrzęku zastoinowego brzucha,który był połączony z ciężką niewydolnością krążenia jaka dopadła klacz ok 3 tyg przed przewidywanym terminem wyźrebienia.Był on skutkiem najpewniej ucisku jakiegoś dużego naczynia przez ukochanego Bąbla(stąd też przydomek syna  😉)Do tej pory pluła źrebolami dziarsko i bez problemów jak przystało na ukraińską trakenkę źrebiącą się głównie w warunkach prawie dzikich.Dodam(tak dla zainteresowanych Matek Teresek),że u mnie źrebiła się w stajni i pod pełnym nadzorem zniecierpliwionej i niewyspanej mateczki).To na tyle .
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.