Targi jeździeckie w Poznaniu - CAVALIADA 10-12 grudnia 2010

"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska jeździeckiego uprzejmie informujemy, że Międzynarodowe Targi Poznańskie planują zorganizować w dniach 11-13 grudnia 2009 roku Ogólnopolskie Halowe Zawody w Skokach przez Przeszkody HZO***. Wydarzenie to będzie towarzyszyć Targom Sprzętu Jeździeckiego – jedynym w Polsce targom dla profesjonalistów i miłośników koni. O szczegółach tych dwóch wydarzeń będziemy informować Państwa na bieżąco."
jupi
Chociaż tyle
Niestety, wielu wystawców już zrezygnowało a inni przenieśli swoją ofensywę do Katowic.

Ja wybieram w tym terminie Berlin! 🍴  ... i już zapowiedziałam rodzinie, że w tym roku prezentem gwiazdkowym będzie... choinka 😅. Całe przedświąteczne fundusze idą na shopping 😜
I co teraz? jechać do KAtowic? Poznania?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 listopada 2009 17:21
Bandos, Jedź do Katowic. Poznań bym sobie odpusciła. Bo skoro dużo wystawców odpuściło i sie oprzenosiło to nie ma sensu.
Przynajmniej moje jest takie zdanie 😉

Ja jakbym znała kogoś w Katowicach to bym tam pruła od razu. Ale że, nie znam to nie jadę 🙁
Ja jadę na niedzielę tylko. Bladym świtem w auto i późną nocą z powrotem.
a ktos wie ile moze kosztowac bilet normalny na wstęp do Poznania?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
21 listopada 2009 12:39
http://www.voltahorse.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1953:pozna-cup-2009&catid=39:propozycje-zawodow&Itemid=69


To ja już nic nie wiem :/
Wilejka
Odpowiedź masz w poście armaquesse z poczatku strony:
"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska jeździeckiego uprzejmie informujemy, że Międzynarodowe Targi Poznańskie planują zorganizować w dniach 11-13 grudnia 2009 roku Ogólnopolskie Halowe Zawody w Skokach przez Przeszkody HZO***. Wydarzenie to będzie towarzyszyć Targom Sprzętu Jeździeckiego – jedynym w Polsce targom dla profesjonalistów i miłośników koni. O szczegółach tych dwóch wydarzeń będziemy informować Państwa na bieżąco."

Czyli odwołali CSI, ale są ogólnopolskie i w tym czasie tez targi jeździeckie
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
22 listopada 2009 08:12
Aaaa. Bo nie wiedziałam do końca, czy chodzi też o zawodników z zagranicy.
To ponawiam jeszcze pytanie kalaarepy. Co z ceną ? No bo powinna chyba zostać zmniejszona, czy nie ?
vissenna   Turecki niewolnik
22 listopada 2009 17:00
Wilejka z piatkowej rozmowy z organizatorem wiem, że ceny wejściówek nie ulegną zmianie  🤔
Z tego co sie dowiedziałam dziś, to targi poznańskie w ogóle są odwołane, choć na stronie widnieje jeszcze informacja, ze targi sie odbędą  😁
Nie dzwoniłam jeszcze, poczekam do połowy tygodnia aby miec 100% pewność.
A co z tymi Katowicami? Kiedy mają być zawody/ targi?
A co z tymi Katowicami? Kiedy mają być zawody/ targi?


Już 😉
Tzn ten weekend..
O, to fajnie bo czuję potrzebę wydania troszke kasy na prezenty (dla siebie  🏇 )
Dzięki wielkie 🙂
Megane jak będziesz wiedzieć coś o Poznaniu to prosze daj znać bo to dla mnie cała wyprawa;D;D a jak pojade i pocałuje klamke to troche sie wkurze;D a do Katowic dla mnie za daleko🙁
Znalazłam listę stoisk, które mają być w przyszłym tygodniu na MTP 😉
http://www.targijezdzieckie.pl/midcom-serveattachmentguid-1dedb47932cf114db4711de9a03412e6fffb55bb55b/www.pdf
Ufff! Mustang będzie -warto jechać  😁  😁 uwielbiam robić u nich zakupy- baaardzo przyjazne ceny  💘
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
05 grudnia 2009 12:24
Z tego co sie dowiedziałam dziś, to targi poznańskie w ogóle są odwołane, choć na stronie widnieje jeszcze informacja, ze targi sie odbędą  😁
Nie dzwoniłam jeszcze, poczekam do połowy tygodnia aby miec 100% pewność.
A co z tymi Katowicami? Kiedy mają być zawody/ targi?


NIE DENERWUJ MNIE KOBIETO !  🤬
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 grudnia 2009 12:32
Wilejka, Skoro jest tyle nieścisłości to po co sobie tym w ogóle zawracasz głowę?
Wilejka ale czym się denerwujesz?
Targi są na 100%. Wiem, bo sama będę racować w wolontariacie a znajomi jadą zawody 😉
Gdzie problem?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
05 grudnia 2009 19:10
No bo wchodzę sobie na r-v w celu odstresowania się a tu taki zonk 😁 już się poumawiałam, opuszczę kółka obowiązkowe [tak, W SOBOTĘ], nie idę na urodziny kumpeli no i najważniejsze - mam całe 150 zł na przepuszczenie  😜
No przeciez Targi musza sie odbyc skoro wystawcy juz w to zainwestowali i na tydzien przed by mieli odwolac? troche to by bylo glupie
Luz. Targi SĄ. I tyle.
Hej, Hej. Targi jeździeckie już od jutra. Jedziemy polować na końskie rzeczy i łaszki, a może tylko pooglądać? Ja mam nadzieje kupić parę rzeczy, miałam zrobić to już wcześniej, ale skorą są targi, to może tam uda się taniej?, lub chociaż w weselszych okolicznościach 🙂. A jak tam z wami?
jakby sie kto pytał to bilety sa tańsze w tym roku. 10 zł piątek , sobota i niedziela 15 zł.
Bilety pewnie tańsze, bo ranga imprezy niższa od ubiegłorocznej. Niestety...
Pewnie to główny powód. Mam jednak nadzieje, że będzie to impreza mimo wszystko godna uwagi i, że zakupy będą udane 🙂. Mam kilka rzeczy, które chce upolować  😜 Ciekawe czy dostanę Mettes'a  🤔
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
10 grudnia 2009 18:05
oo ! To może i w sobotę bym się wybrała ... ;-) Niestety, nie da rady.

Amarotsa , w tym roku np czapraki, kantary były b. tanio.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

10 grudnia 2009 18:31
Ponoć najlepszym dniem na targi jest niedziela. Wystawcy zbierają się do domu i nie chce im się mnóstwa rzeczy na powrót ciągnąć, więc obniżaja ceny. Ktoś zauważył taką tendencję?
Właśnie wybieram się w niedzielę i liczę, że faktycznie ceny będą dużo niższe. Przede wszystkim mi zależy na podkładce pod siodło, ale może przy okazji kupiłabym ogłowie 🙂 - w końcu koń już wybrany, ale ciii....  🏇 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się