Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

Averis   Czarny charakter
11 listopada 2009 21:13
ovcaBo to się kocyk podkłada  😎 Tak jak i na plaży. Piasek potrafi być nieporównywalnie bardziej uciążliwy  😁
szepcik Nie chcesz wiedzieć gdzie mój kolega miał kleszcza, i nie chciałabyś widzieć miny pani doktor, która mu tego kleszcza musiała usuwać  😎 Aczkolwiek kleszcz przybłąkał się nie podczas leśnych rozkoszy, a podczas zwykłego  oddawania moczu na ściółkę  😁
Ale jak jest spontan, to z reguły nie ma kocyka  😁
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2009 21:14
Przy full romantik spontanicznej akcji o kocyku nikt nie pomyślał  😂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 listopada 2009 21:17
szepcik, ovca, Moja wyobraźnia legła w gruzach 😂

Jeśli chcecie wydębić kasę to nie kłóćcie się z ta osobą dzień wcześniej, bo zostaniecie odprawieni z kwitkiem. 🙄 🙄
Averis   Czarny charakter
11 listopada 2009 21:17
Gdyby kózka pomyślała, to by i kocyk miała i siana nie wyciągała 😁
edit: To może warto rozkręcić byznes? Widać samorozkładalne skompresowane kocyki nasianne i napiaskowe są tym, czego Naród potrzebuje 😎
Averis o rety!!! Zawsze jak sikam w lesie, to się okropnie boję, że mi kleszcz spadnie na pupę  😡 od dziś sikam tylko w lasach iglastych...
Kiedy wyjeżdżasz w teren konno, jest piękny słoneczny majowy dzień, to weź pod uwagę, że pogoda zachęca do spacerów i że tuż obok stajni, w lesie, możesz spotkać parę, która właśnie miała potrzebę i to na stojąco.

Eh...
Averis   Czarny charakter
11 listopada 2009 21:25
Kiedy idziesz do łazienki nad stajnia, na piętrze gdzie ludzie wynajmują pokoje, to nie zdziw się jeżeli podczas korzystania z toalety usłyszysz głośne jęki i okrzyki nawołujące pewnego Piotra, do zwiększenia szybkości 😉
nawet jak macie kocyk, to komary tak Was zaczną gryźć, że cały romantyzm szlag trafi.  😎
In.   tęczowy kucyk <3
11 listopada 2009 21:27
ovcaBo to się kocyk podkłada  😎 Tak jak i na plaży. Piasek potrafi być nieporównywalnie bardziej uciążliwy  😁


I jak macie ten kocyk, to zostańcie na kocyku, nie ważne, jak bardzo jest mikroskopijny.
Piasek jest dosłownie WSZĘDZIE, nawet tam, gdzie nigdy się nie spodziewaliście, że mógłby się dostać... 🤔
co do seksu w "nietypowych"miejscach.
i jeziorka potrafią byc niebezpieczne...
szczególnie wieczorową porą pływają w nich dziwaczne żyjątka i nastrój na miłosne igraszki pryska natychmiast, kiedy trzeba pozbyc się ogromnego, wywijającego odnóżami i gryzącego żuka z włosów...
nie polecam też seksu w volkswagenie golfie, przynajmniej tym starszym modelu. ogólnie hardkorowe przeżycie, człowiek jest powykręcany, poobijany i ogólnie nadwyrężony, a wygodnie i tak nigdy nie będzie 😵
aha, jeszcze łąka. zanim zapomnicie o całym świecie, upewnijcie się, że krowa pasąca się na horyzoncie na pewno jest płci żeńskiej, oraz że na pewno ma ograniczoną możliwośc poruszania się... w innym wypadku narażeni jesteście na sprint bez bluzki, z rozpiętymi spodniami jak najdalej od sympatycznego, chcącego nawiązac znajomośc byczka.

 
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2009 21:30

nie polecam też seksu w volkswagenie golfie, przynajmniej tym starszym modelu. ogólnie hardkorowe przeżycie, człowiek jest powykręcany, poobijany i ogólnie nadwyrężony, a wygodnie i tak nigdy nie będzie 😵


żaden samochód, który nie jest busem nie nadaje się na miłosne numerki, zawsze można się poobijać  😵
a tam. Gadacie. Są pozycje, które i w Golfiku są wygodne  😎  😀
[quote author=_kate link=topic=11182.msg377413#msg377413 date=1257975136]
a tam. Gadacie. Są pozycje, które i w Golfiku są wygodne  😎  😀
[/quote]

chyba, że Ty masz 180cm, a on 205cm  😁
W volkswagenie polo tez się nawet uda  😎 tylko zanim przejdziecie na tylne siedzenie, to zabierzcie od razu ze sobą gumki, zwłaszcza, jesli leżą w torebce leżącej z przodu 😉

Ale klatka schodowa podczas imprezy to zdecydowanie nie jest dobre miejsce  😎
Niekoniecznie  😀  ja mam 160cm, a on coś koło 170-180cm.  😉

klatka schodowa w akademiku to też nie jest dobre miejsce. Mówię z pozycji przypadkowego obserwatora. Zwłaszcza na miłość francuską- mało nie oślepłam.
Averis   Czarny charakter
11 listopada 2009 21:41
A tak z innej beczki. Jeżeli przemywacie rany po kastracyjne u swojego wałacha upewnijcie się, że nie ma za wami tłumu gapiów. Kobieta z ręką między tylnymi nogami byłego ogiera wygląda dość...dziwnie 😁
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2009 21:43
Jeżeli wcześniej bieliliście ściany w stajni wapnem i macie nim pochlapaną kamizelkę- tym bardziej sprawdźcie 😵
a jak mu przemywacie co nieco między nogami, to upewnijcie się, że za wami nie ma robotników. Do dziś patrzą na mnie jak na zboka.  🤔wirek:
nie zwracajcie uwagi na dziwne spojrzenia i komentarze obserwatorów  płci męskiej, po tym, jak podczas krycia pomagałyście ogierowi "wycelowac"  😁
In.   tęczowy kucyk <3
11 listopada 2009 21:44
_kate - I pastwisko. I Łazienka (szczególnie, jak siedzisz na dużym, twardym blacie...). W jakimkolwiek pomieszczeniu z zapalonym światłem, jeżeli okna nie są zasłonięte i ustawione tak, że rodzina z bloku naprzeciwko może was oglądać zamiast tv jedząc kolację... Bo potem przez pół roku można słyszeć komentarze na ten temat...
Averis   Czarny charakter
11 listopada 2009 21:45
Wniosek- odpuście sobie wałachy i ogiery 😁
ovca Masz u mnie mistrza  😂
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2009 21:46
I zawsze zamykajcie drzwi....mina szefa który krzycząc "Kaaasiu, są Ci państwo z dziećmi na oprowadzanie..."  wpada w trakcie akcji- bezcenna  😁
Averis   Czarny charakter
11 listopada 2009 21:49
Same łobuzy w tym wątku  😎
E tam, toż to naturalne sprawy 😉
Averis   Czarny charakter
11 listopada 2009 21:52
A czy ja coś mówię?  😁
edit: Nigdy nie zamawiajcie w pojedynkę ogromnej pizzy, gdy jesteście bardzo głodni, bo zjecie więcej, niż potraficie pomieścić i będziecie cierpieć  🙄 A jak już zamówiliście i zjedliście, to w żadnym wypadku nie popijajcie tego litrem Pepsi  😁 Rzuci mi ktoś z Żoliborza krople żołądkowe?  😁
co do jedzenia - nigdy nie jedzcie całego arbuza! Na prawdę nie można się tego z siebie pozbyc

i nie mieszajcie śliwek z produktami mlecznymi - w 5 sekund można się pozbyc 5 kilo 😉
Jeśli lubisz wypić kawę przed terenem, to się nie dziw, że zawsze gdzieś przy pierwszym kłusie zaczyna ci się chcieć siusiu.
Uwzględnij to dobierając strój (szelki pod swetrem - trudna sprawa), towarzystwo (lub jego brak), wychowując konia .
Nigdy nie łap spadającego noża.
I nie łudź się, że kanapka spadnie masłem do góry.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się