Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 listopada 2009 09:27
[quote author=Strucelka link=topic=11182.msg377014#msg377014 date=1257961039]
Jeśli chcesz, by marzenia się spełniły, to się o to postaraj, a nie stój z założonymi rękoma i rozpaczaj, że marzenia się nie spełniają!

Święte słowa! 😉 Wypróbowałaś? Działa? 😉
[/quote]

W 2 wypadkach napewno 🏇 w trzecim - się okaże 😜
Więc ogólnie jestem zdania, że tak 😉
I nie łudź się, że kanapka spadnie masłem do góry.


kanapka zawsze spada maslem do gory jesli posmarujesz zla strone 😉

jesli naprawde nie musisz wstawac rano - nie nastawiaj budzika. moze cie obudzic niechcacy z super snu 😉
Kaprioleczka, ale kanapka posmarowana ze złej strony jest niesmaczna 😁

Nie smażcie jajecznicy na woku, jeśli nie opanujecie na 100% kuchenki elektrycznej. Bo Was krew i żółć zaleje i szlag jasny trafi jak zostaniecie bez śniadanie z powodu spalenia ostatnich jajek. I wok'a przy okazji  👿
Nie próbuj sobie zrobić grzanej nestea w elektrycznym czajniku.... 🤔wirek:


dlaczego?
Jeśli zastanawiasz się czy można ciachnąć kabelek,który wydaje Ci się zbędny.... nie rób tego.
Okaże się kluczowy.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
12 listopada 2009 13:29
Dworcika spadnie masłem do góry jeśli stół będzie dwa razy wyższy niż zazwyczaj jest 😉. Robili w pogromcach mitów, czy brejniaku (nie mam pojęcia jak się to piszę) eksperymenty 😉
Mnie niemal zawsze spada masłem do góry  🤣
helcia, tylko po co mi taki wysoki stół 😉 Mi zwykle z ręki wypada jak już ma spaść 😉
Co do spadających kanapek - jak spada, to nie próbuj łapać nogą. W zasadzie da tylko tyle, że będzie większy syf ;]
Nigdy nie zgadzaj się na zapłatę w II ratach.
W dodatku gdy nie znasz osoby za dobrze  ale na pewno do 10 dnia przyszlego miesiąca Ci zapłaci.
Najpierw zepsuje jej sie internet, potem będzie miała chore dziecko a potem odejmie jej mowe i zdolnośc odbierania telefonów  🤔

Tak więc szczytem kretynizmu jest zgadzac się na jakąkolwiek płatnośc w ratachv 😵  :emot4:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 listopada 2009 16:56
Jeśli zostawiasz zamkniętego w pokoju młodego kota sam na sam z opartą o ścianę antyramą, nie licz na to, że po twoim powrocie antyrama nadal będzie wyglądać tak jak wcześniej 😵 👿
Nigdy nie zgadzaj się na zapłatę w II ratach.
W dodatku gdy nie znasz osoby za dobrze  ale na pewno do 10 dnia przyszlego miesiąca Ci zapłaci.
Najpierw zepsuje jej sie internet, potem będzie miała chore dziecko a potem odejmie jej mowe i zdolnośc odbierania telefonów  🤔

Tak więc szczytem kretynizmu jest zgadzac się na jakąkolwiek płatnośc w ratachv 😵  :emot4:


chodzi o Twoje siodło? 😲 oooo ja nie moge... 🤔
Gillian   four letter word
12 listopada 2009 17:44
jeśli masz wytarte wycieraczki i brudne szyby, to nie włączaj spryskiwacza dojeżdżając do świateł bo nagle się może okazac, że stoisz na środku skrzyżowania i bardzo duzo osób na ciebie trąbi   🙄

nie rób kawy nowej oddziałowej jesli nie jesteś 200% pewnym, że w puszce z napisem cukier faktycznie jest cukier  😵
ovca   Per aspera donikąd
12 listopada 2009 19:06
[quote author=ovca link=topic=11182.msg376172#msg376172 date=1257874526]
Nie próbuj sobie zrobić grzanej nestea w elektrycznym czajniku.... 🤔wirek:


dlaczego?
[/quote]

spieniła się i wypłynęła górą- jakby wykipiała  🤔wirek:
Sprawy prywatne załatwiaj prywatnie, a nie na publicznym forum. Jeśli jednak chcesz koniecznie napisać o nich publicznie, to pisz w odpowiednim wątku i nie zaśmiecaj prywatnymi brudami takich wątków jak np. "Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...".
edit : Jak ktoś zwleka z czymś co Ci obiecał to męcz męcz męcz aż do usranej śmierci  😎 będzie miał Cie tak dośc, że zrobi co chesz  😁
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
13 listopada 2009 09:05
Nie baw się rozszywaczem, bo możesz wbić go sobie w palec a to boli, oj boli.
Taka sama rada tyczy się klamry do włosów, takiej ze sprężynką.
Jak wchodzisz rano pod prysznic sprawdź najpierw ręką jaka woda leci - możesz doznać szoku termicznego - albo z zimna albo z gorąca.
Wkładając białe pranie do pralki sprawdź czy nie zaplątało Ci się coś kolorowego i farbującego  👀
busch   Mad god's blessing.
13 listopada 2009 11:11
Zanim coś napiszesz na publicznym forum, pomyśl, czy chciałbyś, by przeczytała to Twoja przyjaciółka.
Powtórz operację ze swoim chłopakiem/dziewczyną.
Dodaj szefa/nauczyciela i nielubianą ciotkę.
Skończ na jakimś dalekim znajomym i zaciętym wrogu.

Jeśli myślisz, że coś nieodpowiedniego się ukryje, to źle myślisz. Ludzie irytująco szybko znajdują to, czego znaleźć nigdy nie powinni  🤔wirek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2009 17:35
Jeśli nie masz problemów z chodzeniem w stringach to nie znaczy, że z jeżdżeniem też nie będziesz mieć problemów...
Przed wsiądnięciem na koń (z zamaszystym przerzutem nogi) na zatłoczonej hali upewnij się też, że twoje bryczesy to wytrzymają i nie objawią pupy w stringach. Wiem to dzięki obserwacji siostry 😲
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
13 listopada 2009 19:01
Zanim odpowiesz na pytanie- czy masz konia. A ty odpowiesz, mając w rękach gazetę 'koń polski' i pokazując ją odpowiesz 'tak' pomyśl, wiedz że wywoła to salwę śmiechu w połowie autokaru 😉. A w innej sytuacji, 15 minut później będą się bronić, że przecież oni święci i nie mają żadnych skojarzeń 😉
Jeśli znajdziesz zapalniczkę między siedzeniami, zostaw ją tam, bo chłopacy ją zabiorą i będą mieli głupie pomysły 🙄, także z użyciem dezodorantu.
Słuchaj tego JAK mówią Twoi znajomi o swoich znajomych.
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w podobny sposób mówią wśród swoich znajomych o Tobie.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 listopada 2009 20:48
szemrana, Święta prawda :/

Uważaj o kim mówisz, bo ściany ZAWSZE MAJĄ USZY
To, że grupka ludzi siedzi o 3 w nocy na progu kamienicy w środku miasta i śmieje się w niebogłosy, to nie znaczy, że są pijani, oni po prostu czekają na autobus 🙂

Jeśli tańczysz z facetem wyższym od siebie, to on patrząc w dół nie patrzy na Twoją twarz, możesz być tego pewna, zwłaszcza gdy masz bluzkę z dekoltem...
Jeżeli robisz sobie kanapki do szkoły o 6 rano to upewnij się, czy czasem nie użyłaś do tego kiełbasy dla psa!  😜
możesz się potem w szkole zdziwić jak wyglądają twoje kanapki  😉
To, że grupka ludzi siedzi o 3 w nocy na progu kamienicy w środku miasta i śmieje się w niebogłosy, to nie znaczy, że są pijani, oni po prostu czekają na autobus 🙂


Nigdy nie siedź (nawet na trzeźwo) na progu kamienicy w środku miasta śmiejąc się w niebogłosy o 3 w nocy.  😉
Istnieje bowiem możliwość, że
1. obudzisz chore dziecko, które własnie usnęło po 2 godzinach płaczu
2. obudzisz kogoś, kto cierpi na bezsennośc a właśnie udało mi się zasnąć
3. 4. 5. wstaw dowolny tekst używając empatii
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 listopada 2009 15:03
Jadąc leciwym samochodem przez bezkresny las nie ciesz cię w duchu  tym, że masz taki sprawny i bezawaryjny w sumie samochód.
nie starajcie sie roztopić masła w mikrofali 😀
Averis   Czarny charakter
14 listopada 2009 17:34
i nie podgrzewajcie jogurtu, w plastikowym opakowaniu i ze sreberkiem w roli wieczka, dłużej niż 10 sekund- inaczej nastąpi samozapłon rzeczonego wieczka i kompresja opakowania  🤔wirek:
ushia   It's a kind o'magic
14 listopada 2009 17:42
Averis - do mikrofali w ogole nie wkladaj niczego metalowego.

A po co sie podgrzewa jogurt?
Seksta   brumby drover !
14 listopada 2009 18:23
nigdy nie podgrzewaj jajka na twardo dluzej niz 30 sek w mikrofali.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się