Kącik Ujeżdżenia

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 listopada 2009 12:53
hahaha zdecydowanie to jedno z lepszych ujęć w galerii na ŚK 😉



foto: Krzysztof Dobies
😀

Super ujecie 🙂 Szkoda tylko, że jeszcze Otello się nie wyszczerzył do kamery 😀
Wow! To jest dopiero radość!Zdjęcie kapitalne!! Szczere gratulacje! 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 listopada 2009 13:12
a Otello teraz jest w Irlandii?? Bo znalazłam ogloszenie o jego sprzedaży gdzie pisze że jest w Irlandii.

http://www.horseclicks.com/horses/twmy25/
Super fotka!! Gratulacje!!
Super zdjęcie  🙂 Rudy ma dobrą minę mimo wszystko  😁

A takie pytanie mam: czy jeśli zawody w Aromrze zaczynają się o 9, to czy będąc tam o 12:30-13 mam szansę zobaczyć P/N? Jak to zazwyczaj wygląda?
oti   Everybody lies...
18 listopada 2009 18:51
Dzionka,
wszystko zależy ilu będzie zawodników. najlepiej poczekaj, az się listy startowe pojawią (zapewne w piątek), ale myślę że na N zdążysz, na P myślę że może Ci się nie udać, chyba że aż tylu zawodnikow by było, żeby L i P trwały aż 3,5-4godz.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 listopada 2009 19:27
Oti w Aro zrobili 6 Ptek, ciężko przewidzieć ile się toto ciągnąć będzie...
No nic, będę grzać, mam nadzieję że dotrę o jakiejś przyzwoitej godzinie. Do zobaczenia 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
19 listopada 2009 11:16
a u mnie dupa w kwiatach :> nie można jechać dwóch konkursach, bo jest tyle zgłoszeń, w związku z tym muszę jechać tylko P żeby licencję zrobić (planowałam od razu pojechać też konkurs C), a nie uznali mi tych P które jeździłam w Słupnie i Bajardo (były przed odzyskaniem dokumentów)...  🤔 😵
ja będę pewnie już na Petki, zamierzam robić jakieś zdjęcia 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 listopada 2009 13:05
Efka skąd ta informacja, że nie można dwóch konursów jechać? Zapisałam się na 2 eNki i nigdzie takiej informacji nie widzę, ani nikt się ze mną nie kontaktował w tej sprawie...
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
19 listopada 2009 13:08
no cóż info świeże sprzed dwóch godzin... zapytaj Ratajczaka i daj znaka co Ci powiedział bo ja nie wiem co robić z transportem i innymi takimi... :/
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 listopada 2009 13:31
Dzwoniłam, ograniczenia dotyczą tylko tych co zgłosili się w ostatniej chwili. Ja startuję wstępnie 17.10 i 17.20, wstępne listy powinny być zaraz na stronie.

edit: już są: http://www.aromer.pl/imprezy2009/11_21/start_list_wst211109ver1.pdf
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 listopada 2009 14:36
o, niezły czas rozpoczęcia, 7.30. No ale sporo tego wszystkiego  przecież.

Koniczka - masz duże szanse, właściwie 100% wygrać konkurs 😉
Wow, ale obłożenie!! Normalnie wszyscy się rzucili na Aro, widać, że kiepski okres dla jeżdżenia się zaczyna i mało będzie imprez przez zimę... Zdążę się na P i zobaczę brata Dzionka, czyli Milusiowego Zwiastuna - hurra  😅
Jejku ile startów od 7;30 do 21;15 . Super . Szkoda , że w małopolskim takich nie ma .Aaa wiecie może ile ten Otello ma wzrostu ?🙂
OMG, ale zgłoszeń. A więć od nas Ewciaa ma o 9 już L-kę i P, i o 11 Milusia  😀 hahaha dziewczyny mają kolejno numery 1 i 2  🤣
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
19 listopada 2009 18:21
Dzwoniłam, ograniczenia dotyczą tylko tych co zgłosili się w ostatniej chwili. Ja startuję wstępnie 17.10 i 17.20, wstępne listy powinny być zaraz na stronie.

edit: już są: http://www.aromer.pl/imprezy2009/11_21/start_list_wst211109ver1.pdf


tak, ja byłam zgłoszona wcześniej, ale dziś się wczoraj okazało że muszę jechać "licencyjne" P ... again.... 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 listopada 2009 21:23

Koniczka - masz duże szanse, właściwie 100% wygrać konkurs 😉


Ja wiem czy 100%, zawsze istnieje ryzyko wyskoczenia z czworoboku np 😉 Cóż, nie moja wina, że cienasy się boją kucowych eNek 😁 😎
Masakra, po co wymyśliłam ze pojadę ujeżdżenie   😜

👀 Teraz już siedzę i żałuje ze się zapisałam  na ten konkurs, ale cóż -  za późno.  🙄 👀

Ewentualnie będzie jedna wielka porażka , lol  🏇




P.S:

:kwiatek: ElaPe dziekuje
Wooooooow ile zgloszen  😲
U nas na regionalkach to zazwyczaj raptem po kilka par w kazdym konkursie a konkursy cztery ( L P N C ewnetualnie jeszcze czasem CC)
Faaajnie wam ahhhhh.
Powodzenia re-voltowiczom!  😉

I spóźnione gratulacje dla Lostak! Zdjęcie rewelacyjne, nie ma to jak szczera radość  😀 I dereczka pikna  😎
mam nadzieję, że oprócz urodzaju jeźdżców będzie też urodzaj sekretarzy, bo jak będę musiała siedzieć od 7.30 do 21.30 to będzie trzeba mnie reanimować......nie mówiąc o tym, że będzie trzeba wstać o 5..  🤔
mam pytanie do ujeżdżeniowców obeznanych w przepisach.
otóż w zeszłym roku na Mistrzostwach Śląska Amatorów chłopak lat ok 10? jechał na kucu, który miał założone wypinacze. W tym roku chłopak ze stajni w której jeżdżę, lat 11 chce wystartować w tej samej rundzie, tyle że na dużym koniu. I tu pojawia się pytanie: jak to jest z tymi wypinaczami? Mogą dzieci do pewnego wieku? Czy dzieci na kucach? A może na kucach i do pewnego wieku?
przeszukałam przepisy, ale niestety nie umiem się doszukać i będę wdzięczna za pomoc.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 listopada 2009 23:06
W żadnych oficjalnych zawodach ujeżdżeniowych nie można jechać na wypinaczach!Bez względu na wiek jeźdźca czy rozmiar konia.

Szecherezada w Aromerze przeważnie jest pod dostatkiem sekretarzy, więc może nie padniesz trupem 😉
w takim razie na jakiej podstawie jechałam ten chłopak na kucu 🤔wirek:? Specjalna zgoda sędziów? Był oceniany normalnie, w konkursie, wygrał rundę.
Ja się chciałam zapisać ostatniego dnia i juz mnie nie przyjęli, więc nas nie będzie. 🙁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 listopada 2009 08:21
Nie wiem na jakiej zasadzie ten chłopak jechał, mówię jak to wygląda od strony przepisów, które zabraniają użycia jakichkolwiek wodzy pomocniczych.

edit: komunikat ze strony Aro:
"Serdecznie przepraszamy osoby które nie zostały przyjęte na na zawody regionalne w ujeżdżeniu 21.11.2009, pomimo dotrzymania przez nie terminu zgłoszenia.
Organizator musiał podjąć taką decyzję (ostatnie zgłoszenia nie zostały przyjęte) ze wzgledu na bardzo dużą ilość zgłoszeń (ponad 100 przejazdów).
Informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem, w grudniu tego roku zorganizujemy jeszcze jedną edycję zawodów regionalnych w ujeżdżeniu, na które zapraszamy.
Z ubolewaniem za zaistniałą sytuację
Jan Ratajczak"
dostałam już odwiedź w tej sprawie od sędziny ujeżdżenia. dziękuję serdecznie za pomoc.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się