KOCHAM KINO :)

rezerwacje na avatara wrecz koniecznie.. ja najwczesniej w poniedzialek dopiero moge isc na cokolwiek :/ choc to juz tylko dwa dni...

mysia, robisz liste filmow obejrzanych w kinie, czy wszystkich, czy taka i taka? 😉 i festiwalowe jak? 😉 moze ujednolicimy?  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 stycznia 2010 23:18
Moze mi ktoś pomóc z tą rezerwacją? Bo przejrzałam całą stronę i nie nalazłam żadnego formularza w cinemacity :/
Dokładniej to chodzi o Łódzki.
wejdz w repertuar i tam masz przy kazdej godzinie seansu literke R -kliknij na nia i masz rezerwacje :P
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 stycznia 2010 23:38
cieciorka wlasnie wrocilam z niego, na sali bylo maks 15 osob... a dzis przedpremiera byla

[2] sherlok holmes film na prawde fajny! troche akcji, smieszne teksty, oczywscie jedna wielka niewyjasniona zagadka az do konca.

polecam😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2010 00:13


zabeczka17, to prawda, niesamowity film. ale największe wrażenie robią siostry pokazane na koniec- wciąż żywe, realne, pamiętające co się działo.


Jak je zobaczyłam, żywe... dwie staruszki... wyłam jak głupia. Dawno film nie wzbudził we mnie takiego przypływu uczuć.... może  AŻ takiego 😉
nie w kinie ale
obejrzałam Chłopiec w pasiastej piżamie /Boy in the Striped Pyjamas
bardzo mi się podobał, bo to historia opowiedziana inaczej
film który zostaje w głowie

oglądałam tez ostatnio Wojnę polsko-ruską
taka sama przerysowana jak i sama autorka, ksiązkę czytałam wieki temu w czasach podniety Masłowską, potem probowałam zmęczyć "Paw krolowej" i tak naprawdę zastanawiam się ile trzeba wciągnąc w nos by się wkręcic i zachwycic
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 stycznia 2010 10:41
Ja pierdykam. Chciałam wczoraj zrobić rezerwację na wtorek, a tu wygląda,ze wszystkie sale zajęte! Zostały tylko denne miejsca w pierwszych rzędach. Nic to, pójdę we wtorek zaraz po zajęciach do silverscreen na 3d 🏇
Avatara 3D nie odpuszczę, o!

Wojna polsko ruska to jedyny film do którego czuję takie obrzydzenie. Brrrr 😵
Słuchajcie, czy jesteście w stanie polecić jakiś film, aktualnie wyświetlany w kinach, prócz Avataru?
Mam ochotę wybrać się w ostatni wolny dla mnie weekend, jednak nie mam pewności co do filmów.
Co na Was wywarło ostatnio pozytywne wrażenie.?
notarialna, weszlam z ciekawosci na seans o 20:30 i wszystkie miejsca wolne wiec nie wie gdzie ty patrzysz :P tu masz bezposredni link do wtorkowego repertuaru: http://www.cinema-city.pl/index.php?module=movie&action=repertoire&dd=2010-01-05#
pozatym w silverze z jednej strony sa 4 sale cyfrowe, a nie tak jak w CC 2, a z drugiej radzilabym i tak zrobic rezerwacje, bo ludzi na avatara jest duzo.

de pietro, jesli nie widziales, to duzo ludzi poleca rewers (mi akurat srednio sie podobal) i dom zly (nie widzialam..)
przedpremierowo mozna z tego co google mowia zobaczyc parnassusa (swietna obsada!) i sherlocka
ze starszych propozycji widze tez francuska komedie 'jeszcze dalej niz polnoc'
dla duszy artystycznej polecam serafine, a sama chcialabym sie wybrac na film 'papryka, sex i roc'n'roll'
swietny jest tez dokument 'krolik po berlinsku'
dla mocnych nerwow polecam bardzo film glod
wystarczy? 😉

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 stycznia 2010 11:24
Taka godzina to mi nie po drodze. Prawdopodobnie pójdę do Cinema City na 3D Imax, ponoć lepsza jakość oglądania. Przynajmniej tak słyszałam od znajomych, którzy byli i tu i tu.
Bardziej po drodze mi na 16:30, bo zajęcia kończę o13:10, więc z uczelni pojadę prosto na seans ;-)

magda - Wspaniale, dziękuję. Ruszam w poszukiwaniu repertuarów.

Fenomen "Rewersu" mnie zaskoczył niesamowicie. Owszem, jak na Polskie możliwości film ponadprzeciętny, jednak zastanawiałem się, albo pewne kreacje bohaterów były przerysowane i ironiczne, bądź też była to nieudolna próba stworzenia ich do czarnej komedii.

"Dom zły", "Serafin", "Parnassus", "Sherlock Holmes" - idę poszukiwać.
o, nie spojrzalam ze maja cos takiego. ciekawe co to 😉
to na 16:30 i tak widze duuuuuuuuuzo dobrych miejsc :P

de pietro, podziel sie wrazeniami jak wrocisz
Szczerze powiem, że jeśli chodzi o Avatar 15% biletów "odblokowuje się" z racji przepadania rezerwacji. Także można poczatować przy kasie na pół godziny przed rozpoczęciem projekcji.
Imax jest obstawiony na najbliższe dni, w innych zaś kinach (projekcje 3D) są często wolne sale.

Wybiorę się na naszego brytyjskiego dżentelmena raczej.
Relacje? Oczywiście, zaraz po powrocie 😉.
mysia, robisz liste filmow obejrzanych w kinie, czy wszystkich, czy taka i taka? 😉 i festiwalowe jak? 😉 moze ujednolicimy?  😁

licze kazde filmy w kinie. nie ma znaczenia czy tak jak na fest widze po 4/5 projekcje, czy jeden film na 2 tyg... kazdy film to jest JEDEN film w kinie 😉 i licze tylko te kinowe, bo telewizyjnych shitów jest tak duzo, ze nie warto zawracac sobie nimi głowy 😉

zapomnialam o podsumowaniu... moze pozniej cos napisze podsumowujacego rok 2009 😉
cieciorka   kocioł bałkański
02 stycznia 2010 20:11
warszawiacy: jakie wypożyczalnie są u nas najlepiej zaopatrzone?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 stycznia 2010 23:17
Byłam wczoraj na AVATARZE. Poszłam dość pesymistycznie nastawiona - bo przecież film nie może być tak dobry, że prawie każdy go wychwala. Po 5 minutach wymiękłam... Film totalnie mnie wciągnął, dla mnie mógłby trwać nawet 4 godziny a nie drgnęłabym nawet palcem. Po prostu REWELACJA! 😜 Bardzo, bardzo dawno film mnie tak mile nie zaskoczył.
Niektórzy mówią, że treść może i jest przesadzona (ale wydaje mi się, że to w zamierzeniu miała być 'bajeczka' 😉), ale do efektów nikt nie może się przyczepić. Ten świecący las 😜 😵
Według mnie, nie ważne ile wybitnych filmów pojawi się w tym roku, AVATAR z pewnością zasługuje na choć jednego Oskara (a ja mam nadzieję na więcej!).

Na koniec tylko cytat z FILMWEB
[quote=Cubol]Nie mogę stamtąd wrócić...
... a minęły już dwa dni od seansu. Jest prawie jak mówi Jake:
"Everything is backwards now, like out there is the true world and in here is the dream..."

... kurcze... też tak macie ?? 😉
Wiem, że są tacy których film nie rusza i nie ruszy żeby nie wiem co...
Ale mnie wzięło na poważnie... jakaś cząstka mnie została na Pandorze... i będę musiał wrócić do kina jej poszukać. 😉 I to z pewnością nie jeden raz...

Pozdrawiam Noworocznie i życzę więcej takich wrażeń jak na Avatarze.[/quote]
Ja bym nie przesadzala z achami nad Avatarem. Jest dobry, nawet bardzo dobry, ale byl tak przewidywalny ze to odebralo polowe przyjemnosci ogladania. Czasem parskalismy smiechem, pare razy lezka sie w oku zakrecila- ogolnie dobra rozrywka.
Ale zeby mial zrewolucjonizowac kino....? Eeee.
Freddie    🙇 🙇 wkoncu ktos podziela moje zdanie!!dokladnie to samo sadze.
bardzo mila bajka, ale bardzo nie ambitny scenariusz... i w ogole taki 'eko'  😀iabeł:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 stycznia 2010 22:04
A ja już mam bilet zarezerwowany na wtorek o 16:30 w Cinemacity 💃 Ja tam nie odpuszczę 😁
vissenna   Turecki niewolnik
03 stycznia 2010 22:10
Byłam dziś na AVATARZE i muszę przyznać, że film mnie zachwycił!

Nadal nie mogę wrócić z lasów Pandory!
Cały czas zastanawiam się jakie grzybki ćpał Cameron, by wymyślić tak niesamowity i zadziwiająco kompletny świat.  🙇


Byłam dziś na AVATARZE i muszę przyznać, że film mnie zachwycił!

Nadal nie mogę wrócić z lasów Pandory!
Cały czas zastanawiam się jakie grzybki ćpał Cameron, by wymyślić tak niesamowity i zadziwiająco kompletny świat.  🙇


podpisuję się rękami i nogami! też byłam dzisiaj, też film mnie zachwycił i też nie mogę uwierzyć  to jak Cameron wpadł na te wszystkie cuda🙂
I ja się melduję, wróciłam z avatara i jestem zachwycona 😜
z ciekawosci
jaki jest target Zombieland?

ja ostatnio obejrzałam trochę nowosci w domu, zdecydowanie wolę w łozku, na ekranie obejrzeć niż słuchać szelestow i komorek podczas seansu
jak bylam na avatarze to jakies stadko debili przylazło sobie pogadac  😤 😤 😤 aż podeszlam zeby zaprzestali bo przeciez oszalec mozna  🙇 🙇 oczywiscie nic mi nie przeszkadzalo dopuki kolezanka sie nie zaczela skarzyc:P
sznurko, jest sposob - trza isc w takich godzinach, kiedy nikogo nie ma na sali  😎
ja nadal na niczym nie bylam 🙁 nie mam sil po prostu..
ale w srode nie daruje!
Kto się wybiera i na co podczas Era Nowe Horyzonty?? Ja idę na pewno na dwa filmy, a pewnie wyjdzie więcej 🙂
ee a to nie na przelomie lipca i sierpnia jest?
ee Dzionka nie ta pora roku 😉 chyba ze mowisz o ENH Tournee, ktore wlasnie jest w wawie 😉 ?
hah i przez was wiem co bede robic 15-21 stycznia. niech no tylko program dokladny dorwe  😁

widzieliscie plany filmowe na ten rok? styczen ciekawy, oj ciekawy 🙂 i ogolnie mam wrazenie ze ciekawiej niz w 2009!
nie wiem czy ciekawiej 😉 100 w 2009 było, ciekawe ile teraz 😉
ja czekam az te filmy wejda do kin i pojde do tych tańszych, bo w wawie grane jest w Muranowie, a Ci sobie krzycza 18 zl za bilet na niewygodne fotele, phi 😉 !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się