Galeria Końskiej Rewii

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2010 20:54
Mia, Cóż, skoro jedyni słuszni wiedzą najlepiej to po co tworzyć stronkę? 😀iabeł: 😁

No właśnie, tworzyć osobną stronkę i do dzieła.
Niby znam podstawy Htmlu, coś ze skryptów łyknęłam, ale najwcześniej mogłabym sie zajać tym po I tygodniu ferii czyli po  14.02. Troche by to potrawło, bo dawno w tym nie siedziałam. 😡
trzynastka   In love with the ordinary
10 stycznia 2010 20:54
Mia, tylko kto tu kogo zarżnie w tej rzezi 😁 nas jest jakby... więcej? 😉


Ale one są ze Sparty patrząc na siłę przebicia 🙂

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 stycznia 2010 20:57
Ninevet, przyszło mi teraz do głowy (wszytko przez Notarialną, bo jej głupawka przeszła na mnie), że jak juz powstanie galeria z tańszymi firmami, to nowym lansem będzie jazda z użyciem Padu Anky i do tego obowiązkowo będzie musiała dyndac metka z ceną.

A tak powaznie, to ja juz widziałam takie akcje, ładnych pare lat temu, z firmami Adidas, Nike, Puma itd.
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 stycznia 2010 20:57
ninevet, nie skomentuje, bo dopiero rzeź by się zrobiła 😉

Notarialna, gdzieś ty się dzieciaku zgubiła? my juz nie robimy stronki, my robimy przewrót 😎

dragonnia, nie kracz 😉
Notarialna, Oj jedyni słuszni powinni być w "" 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2010 21:08
Mia, Uważaj lepiej, bo jeszcze mogą cię ci ".." zagryźć za takie insynuacje 😁

caroline, Ups, ale wtopa. To kiedy atak? 😁
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 stycznia 2010 21:13
caroline, stane przy Twym boku, niejko jak druh w walce i bede drzeć mordeczke w nadziei zwyciestwa
(Notarialna, prosze mnie uspokoic teraz)
Boże, dziewczyny, czy Wy macie jakiś problem?  😉  😉
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
10 stycznia 2010 21:15
jestem jak najbardziej za  🏇
To kiedy ankieta? albo raczej atak? 😁

(uwielbiam re-voltę  :emoty327🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 stycznia 2010 21:15
tunrida,

Nie, z tego wszystkiego to juz mi głupawka daje sie we znaki.

Kurde, Admin forum dał przyzwolenie, jest człowiek chetny do zrobienia stronki, to na co czekać? Róbmy zdjęcia naszym kolekcjom i jak stronka się pojawi, wstawiajmy. Przeciez to nam ma życie ułatwić.
Monny   bez odbioru .
10 stycznia 2010 21:15
Dziwna dyskusja, dziwny podział na biednych i bogatych... do portfela się ludziom nie zagląda.
Ja myśle, ze osoby posiadające eskadrony, anki posiadaja równiez pełno czapraków innych firm.
Boże, dziewczyny, czy Wy macie jakiś problem?  😉  😉


Co zabawne, owszem, mają!  🤣 I to nie mały... 🤣 🤣 🤣
Notarialna, Oj toż to taki żart był 😉 Efekt wieczornej głupawki 😉
kujka   new better life mode: on
10 stycznia 2010 21:19
Boze ludzie Wy chyba macie (niektorzy) jakis problem... jedyni sluszni? walczycie o to jak o niepodleglosc... czym sie tak podniecac? sprawa mi wisi i powiewa, ale to jak niektorzy sie burza/ekstytuja/niezdrowo podniecaja cala sprawa jest naprawde... dziwne. nie macie gorszych problemow? nie wiem, free Tibet czy rewolucja w Iranie, cokolwiek, o co moznaby powalczyc? bo o jakas durna galerie.. to energii zal
Draggonia- głupawkę rozumiem i sama miewam czasami.  😀 ( i nawet lubię ten stan) Tyle, że tu mimo głupawki da się odczuć między słowami tak na poważnie, że SAME tworzycie jakieś sztuczne dziwne podziały.  😀
Zróbmy tę ankietę i tyle.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 stycznia 2010 21:20
Sierra,

przecież to juz na wesoło idzie.

Ja tak sobie myslę, żeby były dwa watki o "szmatkach". Każdy wlezie tam gdzie bedzie chciał. Jedna strona dla tych, co chcą więcej wydać, druga dla tych co wolą tańsze rzeczy - nie zawsze gorsze.

Kobiety, wiecej luzu, w niedzielny wieczór mozna sie posmiać i nie mówcie, ze tyego nie lubicie 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2010 21:22
dragonnia, A co, czzasem się pośmiać trzeba :hihTrza zorganizować schadzkę i grupowo na poufnym serwerze zmalować odpicowaną stronkę  😁

Laski, lepiej uważajcie ze słowami, bo możemy dostać zmasowany atak w takim stylu, ze trzeba będzie popełnić Seppuku czy jak to tam się to zwie 😂
Hahaha przeciez to żarty, wygłupy 😉 serio nie załapałyście, kujka, sierra  😵 ?
Ja tam oświadczam, że żadnego problemu nie mam. I broń boże nie robię żadnych podziałów na "lepszych" i "gorszych". Nie wiem może ja się nie orientuję albo jestem zbyt mało kumata ale całe te teksty o "rewolucji" i temu podobnych to po prostu żarty i efekt pobocznych rozmów o dodaniu zwykłej zakładki na szmatoholikach. Ot cała historia. Tym bardziej uważam, że to nie ja akurat się ekscytuję 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 stycznia 2010 21:24
Daniela, no właśnie 🤣


dobra, do rzeczy, wesoła gromado - robimy ankiete kto zrobi ankiete, czy po prostu robimy ankiete? 🤣
Oj Dragonnia, Daniela uwierzcie mi, ja się chyba śmieje z tego co tutaj czytam najgłośniej  🤣 🤣 🤣
Zrobione, moze być??
Nie dziwie, że najgłośniej. W końcu jestes jednym z największych szmaciarzy na forum 😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 stycznia 2010 21:28
Oj Dragonnia, Daniela uwierzcie mi, ja się chyba śmieje z tego co tutaj czytam najgłośniej  🤣 🤣 🤣


I Bozi dziękować, bo juz myślałam, żeś humor na amen straciła 😀
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 stycznia 2010 21:28
Zrobione, moze być??

yes, ma'am!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 stycznia 2010 21:29
To ja już się ugryzę w jezor. Nie powiem co chce powiedzieć, bo się na mnie obrażą :P
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 stycznia 2010 21:31
Notarialna, Oj toż to taki żart był 😉 Efekt wieczornej głupawki 😉


Bo Notarialna zaraze sieje 😀
Będzie demokracja i koniec. Zobaczymy co lud zadecyduje
dragonnia, zgadzam się 😁
Dziwna dyskusja, dziwny podział na biednych i bogatych... do portfela się ludziom nie zagląda.
Ja myśle, ze osoby posiadające eskadrony, anki posiadaja równiez pełno czapraków innych firm.


O, ja mam same eskadrony i same euro stary. "Nic poza tym". Dla mnie Anky to jakaś porażka. Serio.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się