Galeria Końskiej Rewii

Przepraszam i się opamiętam  :kwiatek:

I coś już wiadomo z tą stroną... ?
trzynastka   In love with the ordinary
11 stycznia 2010 07:51
I coś już wiadomo z tą stroną... ?


Nic a nic, bo wszystkie wypowiedzi są szyfrowane, a całe poprzednie dwie strony są owiane mgłą i niestety nie da się ich przeczytać.  😵
Da ;]

A może ktoś na PW prowadzi jakieś dyskusje?  🙄
A może o poranku ktoś doznał olśnienia ?  😂

A tak serio, to skoro nie ma chętnych na robienie tutaj z forum, to bezsensu mieszać i męczyć osoby z zewnątrz, powinni stronkę robić zainteresowani ;]
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 stycznia 2010 07:58
Od strony technicznej - no tak, zakładka inne... I co, dodamy do jednej zakładki inne 500 zdjęć?
(...)
Ja bym chyba zrobiła oddzielny serwis, tzn. analogiczny graficznie i podziałowo do sz-holików, żeby wykorzystać stworzone już rozwiązanie techniczne. Obydwa serwisy mogą mieć wzajemne linkowanie (np. wyszukiwarka szmatławych działa również na szmatoholikach, albo odwrotnie, albo obydwie wyszukiwarki kolorystyczne uwzględniają wszystkie zdjęcia).
(...)
Ja bym proponowała maściami i w każdej maści podkategorie kolorystyczne plus ewentualnie firmy
(...)

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
dokładnie takie rozwiązanie miałam na mysli!
a pomysł na globalną wyszukiwarkę jest genialny.

i co? teraz chyba wilk syty i owca cała?  🙂
czytam dyskusję i załamuję sie
ze ego niektórych osób jest zbudowane wyłącznie na tym co posiadają w szafie... przykre i smutne
w zyciu bym nie wpadła na to ze sie jest gorszym, biedniejszym ba nawet obywatelem gorszej kategorii bo się nie ma anky albo jest się lepszym bo ma się majtki z dralonu i anky technical wygolone pod nimi

nie dziwne ze się odechciewa zaglądać jak ludzie roztrząsają gowniany temat przez tyle stron...
czy mogę wieć zamknąć ankietę??
Chwila moment?! Jesteśmy wirtualnymi znajomymi (i nie tylko), śmiemy się nazwać forumowymi przyjaciółmi z końskiej półki, a mimo to ma powstać jakieś rozgraniczenie na "my" kontra "wy". Jak dla mnie nie do pomyślenia!! I powiem jeszcze tyle, że właśnie moderatorzy tego forum nie powinni pozwolić na to!. Chcecie zrobić na forum klimat niczym ze "sportowych" klubów? Gdzie nadęte dziewczynki chodzą z wysoko podniesionymi głowami bo moją konie kupowane w innych krajach za grubą kasę, a ja mam się czuć gorsza, bo mój koń jest np: NN? Dlaczego?
Jesteśmy wszyscy tacy sami! Wszyscy kochamy konie i to co robimy! Wszyscy kochamy kupować rzeczy dla koni, choć w minimalnym stopniu nadążać z trendem - niestety nie wszystkich stać na pady Anky za 200zł, ale mogą iść z modą kupując tańszy np: Jarpol. Zastanówcie się nad tym czy jest sens dzielić te dwie klasy? Jesteśmy tyle lat na forum, tworzymy je, więc róbmy wszystko razem jak przyjaciele.. Dla mnie to jasne - pytanie czy dla reszty...
Szmatocholicy to Szmatocholicy! Nie zapominajcie, że łączy nas wspólna pasja....
Amarotsa czy zadałaś sobie trud przeczytania tego co napisała Quanta?? Nie chodzi tu o żaden podział na biedniejszych i bogatszych!!! Zrobienie oddzielnej strony będzie wygodniejsze i łatwiejsze!
Ja sobie zadałam ten trud, ale ktoś może go sobie nie zadać i nie poznać sensu podziału, a przy tym poczuć się urażonym. Szczerze mi wsio rybka jak będzie to wyglądać, czy będzie podziału czy nie... Lecz chciałabym by jednak by ktoś, kto zna się na tym podjął się próby połączenia wszystkiego w całość!. Dla serca i duszy przyjemniej...
Amarotsa przestań mieszać, bo wszystkim ta dyskusja się już odbija. Nie tylko czkawką ale i zgagą okrutną.  🤔wirek: :emot4:

ps. ja mam konia NN'a i nie przeszkadza mi to mieć do pady ANKY niego sprzęt warty ze dwa razy więcej niż on sam. Dlaczego? BO MOGĘ i skończmy już tą debilną dyskusję i zaglądanie ludziom do portfela. Jak Cię coś boli lub jak masz jakiś problem, kompleks whatever to mamy do tego osobny wątek. Polecam go szczerze.  🙄
Lecz chciałabym by jednak by ktoś, kto zna się na tym podjął się próby połączenia wszystkiego w całość!. Dla serca i duszy przyjemniej...


Uważasz, że osoba, która postawiła nam forum, galerię, spis stajni się nie zna..?
Chyba przeczytałaś, że łatwiej będzie postawić drugą galerię? Koniec i kropka.
Monny   bez odbioru .
11 stycznia 2010 16:13
😵 przepraszam ale aż żal czytać....
Może faktycznie nie powinnam się odzywać, bo dyskusja stała się bezsensowna, chciałam jednak wyrazić swoje zdanie - do tego jest forum w końcu. Nie zaglądam nikomu do portfela! Wyobraź sobie, że mój koń może NN nie jest, ale na sprzęcie nie oszczędzam i nie chodzi tu w tej chwili o to. W porządku łatwiej jest zrobić osobną galerie ok! Co nie zmienia faktu, że przyjemniej było by razem, wszyscy - o nic więcej mi nie chodzi...

Edit: i uważam, że osoba, która postawiła ma wielkie pojęcie o tym co robi i nie podważam jej umiejętności... / i literówki/
Jezu to tak jakby rozliczać kogoś jakim jeździ samochodem, albo w jakie ciuchy się ubiera... no żałosne, dajcie już spokój :|

Ten wątek sprawił, że nawet jak ta galeria powstanie, będę na nią patrzeć z jakimś niesmakiem... ;/
Oczywiście przez pryzmat tych kłótni, a nie tego, że są tam czapraki 'tańszych' firm, co pewnie zaraz by mi ktoś zarzucił...
CeraŁ   dużo dużo zmian..
11 stycznia 2010 16:44
ja uważam że powinny być 2 osobne strony TYLKO i wyłącznie z estetycznej strony.. pomyślcie sobie.. jeśli dodamy inne firmy  i wszystkie kolory i wszystkie czapraki to tak na prawdę tego nagromadzi się.. na prawdę bardzo bardzo sporo.... i teraz dodamy to do tamtych to już w ogóle będzie super ekstra mega zamieszanie  🙄 Przynajmniej ja to tak widzę 😉

Ale na pewno nie rozróżniam tego na 'my' i 'wy' ;]. sama mialam w życiu tylko jednego eskadrona cottona i to zwykły standart i to w dodatku 3 razy był na koniu bo mi się znudził xd. ale jakoś nie uważam że 'muszę mieć eskadrona, anky czy ES'a żeby być lepsza'...  🙄

choć teraz czekam na polarówkę eskadrona nougat  😅 i tylko dla tego że mi się mega podoba i że jest w miarę fajnej cenie 😉.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
11 stycznia 2010 16:46
No tak pozabijajcie się wszyscy od razu. To może lepiej obie strony skasować wtedy nie będzie już żadnego problemu...
caroline   siwek złotogrzywek :)
11 stycznia 2010 16:55
Oczywiście przez pryzmat tych kłótni, a nie tego, że są tam czapraki 'tańszych' firm, co pewnie zaraz by mi ktoś zarzucił...

moniska, tak miedzy nami, jakich "tańszych"...? czapraki kieffera czy schockemohle są droższe niż eskadrony. czapraki stubbena są droższe niż ankypady. a kieffer, stubben i schockemohle będą rezydentami drugiej galerii. tańszej? ooo, nie byłabym tego taka pewna 😉
do tego połowa forumowych ankypadów jest z drugiej-trzeciej-sto dziesiątej ręki - ich cena sklepowa ma się tak do cen rzeczywiście za nie zapłaconych jak... wiadomo co 😉

i tym naprawdę chciałabym żeby wreszcie zakończyć dyskusję o droższych i tańszych produktach. bo jedno wiadomo NA PEWNO: katalogu w podziale na ceny nie będzie. więc nie ma po co tracić czasu na tę wyjątkowo bezproduktywną dyskusję 🙂
caroline, właśnie dlatego wzięłam słowo tańczych w cudzysłów, bo jak pisałam wcześniej - nawet w firmach HKM są czapraki droższe niż niektóre eskadrona.
To taka mała ironia, dla tych co dzielą ludzi na tych którzy mają "Bóg wie jak drogie Anky", a oni tylko "tanioszki np. HKMu" 😉

Pomysł mi się podoba jak najbardziej! - Jak będzie wyglądała galeria zostawiam w rękach osób, które potrafią zrobić ten kawał jak dla mnie ciężkiej, ale dobrej roboty. Mi zależy tylko na tym byśmy wszyscy nadal byli dla siebie życzliwi!
bo jedno wiadomo NA PEWNO: katalogu w podziale na ceny nie będzie.

a szkoda! bo ja najbardziej lubie kupic cos fajnego tanio  😁 moje ukochane czapraki kosztowaly takie grosze, ze wstyd pisac (ninevet  😍 a najlepszy jest od xxagaxx totalnie obciachowy w wielkie kwiaty  😍 ) dalabym duza kase za czaprak, ale musialby mnie powalic, a anky i eskadrony po prostu... nie podobaja mi sie  🤔 dlaczego jesli cos jest funkcjonalne, ladne i dobrej jakisci, a tanie to gorsze? ja nie mam z tym problemu.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
13 stycznia 2010 03:00
Chyba warto zamiast bezsensownie dyskutować,  zająć się bardziej istotnymi dla tematu rzeczami?   

Tak jak Zen pisała dostaliśmy jasną odpowiedz od Quanty, że " łatwiej będzie postawić drugą galerię? Koniec i kropka".
-  koniec i kropka.
...

KOLEJNA ISTOTNĄ RZECZĄ JEST WYBRANIE NAZWY DLA GALERII

Sama proponuję
Końska Rewia Mody / Rewia Mody

Tym bardziej, że te hasła są tak naprawdę źródłem z którego wywodzi się strona szmatoholików. Informują forumowiczów, że rewia  w jakiś sposób jest ważniejsza- bo była pierwsza  i nie jest zawężona jak szmatoholicy. -Może warto w ten sposób spojrzeć-  a będzie i wilk syty i owca cała 🙂

Myśle że nie mas co kombinowac z nazwą. Końska Rewia Mody jest ok, i ma przesłanie :P
to jak ? temat ucichł ? Jest ktoś w końcu chętny kto się podejmie  ❓
i jak z ta galerią? czy to dalej aktualne czy tez pomysl padl z braku czasu i checi do zrobienia 😕
CeraŁ   dużo dużo zmian..
19 stycznia 2010 16:37
piszę i tu : ma ktoś jakieś zdjęcia czapraka fair play opal - granat-havana lub na odwrót na gniadym koniiu ??  👀
Ależ jesteście niecierpliwe.  🤬
Od założenia wątku do dziś (teraz) mija raptem 10 dni, z czego przypominam, większość czasu zajęła dyskusja na temat tego, czy strony łączyć, czy dzielić, i jak w ogóle uporać się z poukładaniem zdjęć w galerii, z uwagi na trudności w tworzeniu serii / kategorii.
To jest całkiem niezły timing nawet jak na robienie komercyjnego projektu z podniesionymi stawkami last minute  🍴

A logo ma być? A wyszukiwarka ma dobrze działać? A strona ma ładnie wyglądać, czy byle jak, ale za to będzie za godzinę...? a za dwie umrze śmiercią naturalną, bo będzie brzydka, niefunkcjonalna i nierozwojowa.
Ja teraz zamykam miesiąc grudzień w księgowości (niech ktoś do mnie wpadnie i uporządkuje papiery, z chęcią w tym czasie posiedzę przy kompie), mam kilka nowych i pilnych projektów komercyjnych, parę fajnych rzeczy, które chcę wydłubać w necie, bo są właśnie fajne (konkretnie - bloga mojej trenerki, bo wydaje mi się, że ma ciekawe rzeczy do powiedzenia na temat jazdy konnej).

To ile mam czasu?  😀iabeł: Mam logo, mam layout, cierpliwości, wczoraj jeszcze w nocy odpalałam wersję forum na komórki i WAPy... A teraz zjeżdżam do stajni i będę tam waletować do 21szej 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
19 stycznia 2010 17:21
Mam tylko cichą nadzieję, że tu wyszukiwarka będzie działać lepiej niż w szmatoholikach... ; )
spokojnie 🙂 Masz czasu ile potrzebujesz, tylko nie wiedziałyśmy na czym stoimy, strona oczywiście ładna 😀 lepiej poczekać ile trzeba, ale rzeby było cut miód. Wszystko jest ustalone, podziały itp ?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 stycznia 2010 17:52
rzeby
Żeby  🤬

Quanta spokojnie, zajmij się swoimi sprawami slużbowymi i prywatnymi. ta galeria to nic palącego, znajdziesz czas to zrobisz  😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 stycznia 2010 19:58
cut


cud  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się