Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 stycznia 2010 18:45
Burza jak to gdzie  😀iabeł: na moją ulubioną łąkę  😉
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
18 stycznia 2010 18:45
Burza, o tak, dopadła nas ankowo-bananowa żółtaczka i po cichu liczę, że niedługo dołączą jakieś teges owijasy (to tak a propos nowego grafiku, przynajmniej jeden pozytyw by był...) 😀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, i tym razem już całkiem pożegnać się z życiem? 😉
Pewnie spróbuję, zależy od aury 😉
wątek zamknięty
Orinoko w nowym domku  🤣



wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 stycznia 2010 18:54
jak to pożegnać się z życiem  👀 toż to grzeczny Piorek, a nie jakiś koń morderca  😁 Najwyżej Ci pobryka trochę i po sprawie
wątek zamknięty
Angeel, ja nigdy nie twierdziłam, że on jest aniołem, ale teraz... jest kawałem s...syna.
Najdziwniejsze jest to, że wkurza mnie, ale ja się już nie boję. Jak dziś stanął, to tylko bałam się że nie zbierze nóg z bandy i zawiśniemy  👀
Co do Mariana, to chyba lepiej że jest do przodu? Nigdy nie lubiłam koni do pchania?

Goyza, czy to nie Ty dziś skakałaś z Gośką?
wątek zamknięty
ale fajne zimowe foty!

Burza apropos ostatniego planu dzikiego

  for you

reszta w ZNK
wątek zamknięty
no nooo, czyzby hucka miala ciagnac kuligi ? :P

kate - nie no ja sie tam ciesze, tez nie lubie koni do pchania, a on niestety taki jest (a moze byl), ale stopniowo jest coraz lepiej 🙂 ale nie bede narzekac na mojego futrzaka 😉
ten kon w ogole jest dziwny, bo jako mlodzian nic nie bylo w stanie go ruszyc, a z wiekiem ma postepujace ADHD. wystarczy ze puszcze w galopie wodze a efekt jest taki:
wątek zamknięty
[quote author=_kate link=topic=14622.msg446228#msg446228 date=1263841015]
Angeel, ja nigdy nie twierdziłam, że on jest aniołem, ale teraz... jest kawałem s...syna.
Najdziwniejsze jest to, że wkurza mnie, ale ja się już nie boję. Jak dziś stanął, to tylko bałam się że nie zbierze nóg z bandy i zawiśniemy  👀
Co do Mariana, to chyba lepiej że jest do przodu? Nigdy nie lubiłam koni do pchania?

Goyza, czy to nie Ty dziś skakałaś z Gośką?
[/quote]

Wrotki zawsze mówił, że lepiej trzymać niż pchać . PRAWDA,!. 😀

A u Nas cały czas kuligi, ogniska, grzance  🤔 Całe weekendy ciapek z saneczkami  na Nas zarabia  😁 Konie w saniach też chodzą, najczęściej starsi wpychają się na sanie, młodziaki na traktor bo tam szybciej i ciekawiej  😎 Sama mam poobijane nogi od wywalania się z saneczek  🤔wirek:
wątek zamknięty
[quote author=Zapnij się link=topic=14622.msg446267#msg446267 date=1263842183]
[quote author=_kate link=topic=14622.msg446228#msg446228 date=1263841015]
Angeel, ja nigdy nie twierdziłam, że on jest aniołem, ale teraz... jest kawałem s...syna.
Najdziwniejsze jest to, że wkurza mnie, ale ja się już nie boję. Jak dziś stanął, to tylko bałam się że nie zbierze nóg z bandy i zawiśniemy  👀
Co do Mariana, to chyba lepiej że jest do przodu? Nigdy nie lubiłam koni do pchania?

Goyza, czy to nie Ty dziś skakałaś z Gośką?
[/quote]

Wrotki zawsze mówił, że lepiej trzymać niż pchać . PRAWDA,!. 😀
[/quote]


zgadzam sie w 120 % 😀
wątek zamknięty
Ooo..... Nowy Rok, nowy Kącik rekreanta i już 8 stron, a ja dopiero tutaj tu zaglądam!
Sznurka - plan dziki na...? Kulig? Huculska sulka? Luby na nartach? 😉

Heh, ja mam sesję = zero wolnego czasu. I w ogóle, dzisiaj mnie dopadło zmęczenie, złość i jakiś dół.
Ja mam zacząć wrzeszczeć po ludziach, żeby zaczęli się ze mną liczyć czy jak ...? Mam tego serdecznie dość. Jak kiedyś wstawię jakieś zdjęcie na forum, na którym widać mi twarz, to niech jakaś dobra duszyczka powie czy tam jest napisane "Biedna Dziewczynka", czego po prostu nie zauważam, będę wdzięczna. :kwiatek:

Ale dzisiaj w końcu zobaczyłam swojego konia! Ma się zbój względnie dobrze, wydaje mi się, że smuci okrutnie, no ale co zrobić, nie mogę się nim zajmować dzień w dzień przez kilka godzin.... ale już niedługo.
Mogę się jak na razie tylko jednym, kiepskiej jakości zdjęciem tu pochwalić:


czyli Młody i jego proszące oczęta. 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, trochę pobryka a potem było "wsiada któraś?" "yy nie.. wiesz.. jakoś tak nie, nie dziś" 😁

sznurka, podziwiałam właśnie co tam broisz!

Sankaritarina, nareszcie to Twoje śliczności!
wątek zamknięty
[quote author=Zapnij się link=topic=14622.msg446267#msg446267 date=1263842183]


Wrotki zawsze mówił, że lepiej trzymać niż pchać . PRAWDA,!. 😀


[/quote]

A ja mając konia do trzymania zawsze myślałam jak to fajnie konia pchać 😉
wątek zamknięty
Muffinka, ja tez;]
Sankaritarina, na smutnego nie wygląda! a męzowi się marzy bryczka;] Jego koń, jego wizja a ze nie mowi ze nie uzyczy konia to popieram w pełni;]
Angeel, ale dziki galop!
wątek zamknięty
Jak pisałam tak zrobiłam, Muffinka dziś nas odwiedziła z aparatem a oto skutki 😀






Smok


I nędzna próba jeździectwa w głębokim śniegu 😉



I nasz dzielny fotograf!  😀


wątek zamknięty
Uffff 😉 fajne to fotki wyszły, ale to dlatego że fajna modelka i model 😉
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
19 stycznia 2010 13:50
Burzaale maszyna z tego Twojego piorka 😜
wątek zamknięty
jaki słodki z niego chłopczyk!
wątek zamknięty
incognito, dziękuje, ale chyba jeszcze nie 🙂

sznurka, też go tak odbieram! 😀
wątek zamknięty
Burza
Jaki On kochany 😀 I Twoja Radocha do tego 😀
Śmigacie na wedzidle czy nie pasowało? 🙂 Bo Moje/Twoje jeszcze na poczcie czeka 😉
wątek zamknięty
Hypnotize, w śniegu to jechałam pt "o rany", "o hahaa co on robi", "o udało się" 😉 😁 stąd głupie miny 😉 ledwo dawał radę w tym śniegu, ale nie odpuścił 🙂
Na tyle dobrze chodzi na tym, że tamto jeszcze poczeka na premierę 🙂

Padok

I buziaczki 😀
wątek zamknięty
Burza jesteście fenomenalni;] to po prostu czysta przyjemność na Was patrzeć;]

wątek zamknięty
szam, dziękuje 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
19 stycznia 2010 15:51
burzaoj tak tak jest świetny uwielbiam takie konie jak Twój piorek 😀
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
19 stycznia 2010 16:05
Burza     😍  uwielbiam na Was patrzeć !  Piorun super wygląda w tym ogłowiu  😜
wątek zamknięty
Burza, łaaaa! Pączuś! I to jaki słodki, ostatnie zdjęcie z buziakiem topotwierdza :P I sugeruje, że on jest jakiś większy w rzeczywistości niż mi się wydawało:P Poza tym, w takiej zieleni go jeszcze nie widzialam :>
wątek zamknięty
Siwe, dziękować! 😀

Sankaritarina, jak nie stoi na "starą szkapę" z nosem przy ziemi, to nawet kawałek konia z niego 😉
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 stycznia 2010 16:26
Burza
Przesłodko razem wyglądacie 😀
Zawsze kiedy na was patrzę, przychodzi mi na myśl skojarzenie z parą starych dobrych przyjaciół 😉
A z buziaka szczerze się uśmiałam  🤣
wątek zamknięty
Pauli, trochę się już tak czujemy, niedługo 3 latka razem stukną 🙂 dziękuje 🙂
wątek zamknięty
3 lata?
jak ten czas leci...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.