Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

cieciorka   kocioł bałkański
17 stycznia 2010 21:08
Sierra, ale pięknie wyglądacie!
kolory i sceneria- bomba! zwłaszcza drugie 🙂
wątek zamknięty
fin, zaraz Ci napisze.

kujka, merci merci .... 😉
Ja powiem tak, zobaczymy co przyniesie przyszlosc.
Na pewno bedziemy w Trojmiescie, zapraszam serdecznie.

Sierra, ale suuuper ! Na pewno piekna sesja byla. A drugi jest przeurocze, szkoda tylko, ze patrzycie w rozne strony.
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 stycznia 2010 21:16
ninevethmmm tak sobie przeglądałam nowy KR od 4 str wchodze na kolejną i widze 8 cud świata jeżeli chodzi o konski wygląd,przyznam się ze przy pierwszym rzucie oka po prostu powiedziałam sama do siebie "o kur**" więc sama widzisz jaka reakcje wywarł na mnie Twój koń 😉 mowa tu o karym
Jest śliczny do popatrzenia,ale tak do jazdy to ja nie lubie takich długaśnych wole krótsze jak moje 😀
darolgadzieki :kwiatek:
hypnotizerude na ostatnim boskie 😜
sierradereczka i konisko sliczne 😀 chociaz chyba lepsza bedzie kolejnosc konisko i dereczka 😁
Foty z 6 czerwca 09
jeszcze bez irokeza,ale z taką ładną krótką szatą 😀
wątek zamknięty
Mi też się marzy zimowy teren 🙁 Teraz to prędko nie pojadę, chyba że na oklep 🙂
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
17 stycznia 2010 21:21
ninevethmmm tak sobie przeglądałam nowy KR od 4 str wchodze na kolejną i widze 8 cud świata jeżeli chodzi o konski wygląd,przyznam się ze przy pierwszym rzucie oka po prostu powiedziałam sama do siebie "o kur**" więc sama widzisz jaka reakcje wywarł na mnie Twój koń 😉 mowa tu o karym
Jest śliczny do popatrzenia,ale tak do jazdy to ja nie lubie takich długaśnych wole krótsze jak moje 😀


Dziękuje ale niestety żadne z nich nie jest moje 🙂 Jedynie mam to szczęście, że mogę się nimi zajmować .

Powiem Ci, że po pierwszym terenie na Titku (Fryzie ) też się skutecznie wyleczyłam z jazdy na koniach które maja taką akcje nóg. Niewygodne to - w pierwszym kłusie nie umiałam wrócić w siodło w takt tak mnie wyrzucało dopiero jak już sie na to przygotowałam i jakoś ogarnęłam to sie udało stworzyć przyjemną całość :P
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 stycznia 2010 21:23
ninevetto prawie jak Twoje 😉
wątek zamknięty
dzionka
Ty nie marudź tylko wysyłaj to siodło bo ja tutaj juz wytrzymac nie umiem :P Kupisz sobie lepsze :P
wątek zamknięty
Dzionka, dlaczego?
wątek zamknięty
Klami
Bo Dzionkowe siodło leci do mnie. I na 99% do Niej już nie wróci... 🙂
wątek zamknięty
O !!
A dlaczego je sprzedawala?
wątek zamknięty
kujka wyglądacie z Gilem przepięknie!

sierra jak zwykle stylowo, śliczne zdjęcia

Dzionka Ty się szybko za jakimś siodłem rozglądaj, bo na podbój parkurów miałaś ruszać!
wątek zamknięty
Klami nie na moja d...pupę to siodło skrojone po prostu 🙂 Muszę mieć bardziej ortopedyczne siodło jednak.

Forta szukam, ale na razie cisze :/ Podbój będzie, nic się nie martw. A jedziesz do Aro już na 100%??
wątek zamknięty
fin, to jest piasek sam czy piasek z trocinami?
ninevet, Sierra, kujka-  świetne fotki!

PS. kujka w forumowych ogłoszeniach jest do kupienia "koszulka" pod derkę, na przedostatniej stronie
wątek zamknięty
Ło jej, nie było mnie jedne dzień na volcie a tu takie  zmiany 😉 I to jeszcze 7 stron wątku się nazbierało.
Fot nie widzę, coś z kompem mam chyba, później się w związku z tym pozachwycam.  😉
wątek zamknięty
Sierra zajefajne fotki  😜  😜
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Staram się nie wrzucać teraz zdjęć, bo po ostatnich stu tysiącach jego zdjęć na raz w ramach kroniki mam wyrzuty sumienia, no ale skoro Ciecior się domagał, to pomyślałam, że te dwie fotki was nie zabiją  😡 😁 😁 😁

Jeszcze raz dziękujemy  😉
wątek zamknięty
Ruda_H   Istanbul elinden öper
18 stycznia 2010 10:18
darolga, powodzenia w walce o Siwą 🙂 miłego mieszkania w Borowej.

Dobrze, że taki model jak Korab spotkał się z Jessy ... zdjęcia są powalające, szkoda, że mój koń nie jest tak fotogeniczny  🙄
wątek zamknięty
Sierra, co Ty bredzisz? Ja żądam jeszcze tych fotek z ostatniej sesji!
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
18 stycznia 2010 11:22
Ruda_H - o Siwensa walczę, dzielnie walczę. A w Borowej jest nam naprawdę super.
Ojej, jak miło słyszeć  :kwiatek: a Twój Rudy jest baaaardzo fotogeniczny, strzela bezbłędne miny, zawsze mnie rozśmieszał jak u nas staliście 😀 uwierz mi, to kwestia fotografa - w obiektywie Jessy wyglądałby znakomicie!
wątek zamknięty
A my z Młodą pozdrawiamy z nowego domu. 🙂
Pierwsza podróż bukmanką wykończyła mnie psychicznie.







wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 stycznia 2010 12:29
a my pozdrawiamy z zasniezonego Wrocławia :kwiatek:
kobyła wcale nie była zachwycona tak wysokim sniegiem 😁


poczatki naszej wspołpracy sa dla mnie naprawde....trudne ale jestem bardzo zadowolona z powrotu w siodło i koniola 😅
wątek zamknięty
Zairka, super śnieg, u nas już nie pada od dawna 🙂
wątek zamknięty
Sierra - boski Czardasz  😍
Klami - super ze dobre rokowania sa, trzymam za was kciuki ! 😉


dorzucam jeszcze 2 sniegowe Mariany, bo fotek mam duuuuuuuuuzo  😁

wątek zamknięty
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
18 stycznia 2010 13:59
Fajne sniegowe foty🙂
Zairka ale u was sypalo  🤣
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 stycznia 2010 14:29
hate me!a co jakieś rewelacje podczas podróży miały miejsce?
zairkawidze,ze szybko po ciąży wrociłaś w siodło mimo cesarki-bo miałaś cesarke jeżeli dobrze pamiętam?😀 to Twoje konisko?Bo mi się wydawało,że Twoje siwe jest 😀
angeelooo widze galopy śnieżne,ładnie ładnie ,ale tyle śniegu ile masz to w porównaniu do nas jak bez śniegowa pogoda 🤣
wątek zamknięty
pamiętacie jak mówiłam, że mój koń już nie dębuje?
byłam w błędzie  😵 😵 😵

Angeel, rewelacyjne zdjęcia!

Sierra, dawaj więcej!
wątek zamknięty
fin, to jest piasek sam czy piasek z trocinami?

Podobno z trocinami, ale dawno nie widziałam tam trocin 👀 😁
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
18 stycznia 2010 18:35
kurde, znowu foty nie wyszły bo aparat i fotograf nie nadają się do obiektu ruchomego :/
troszkę Kudłatego z weekendu... smutno mi jakoś dziś, bo jak zobaczyłam mój nowy grafik od 25 lutego to się po prostu załamałam 🙁 jednym słowem będzie wielka lipa. Echh...







wątek zamknięty
Gillian, jaki on jest fajny kawał chłopa 🙂 i widzę dalej zeżółceni na amen jesteście 😉

Wszyscy mają gdzie wyskoczyć w śnieg, do mnie jutro przyjeżdża Muffinka i nie wiem gdzie pojedziemy na zdjęcia, bo ujeżdżalnia się w ogóle nie nadaje 🙁
wątek zamknięty
_kate, incognito -  :kwiatek: fotki dzieki Hessie  :kwiatek:

_kate - ja przez ponad 4 lata mowilam ze moj kon nie ma energii i jest oaza spokoju. a pod siodlem to juz w ogole nawet ogonem nie machnie. i rowniez sie mylilam :P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.