zabawa w Qun!@re

AjĆć.! CzY tYlKo U mNeI z@bLoKoFfAuŁo bLogA$$k@ M@rTyNkQi? 🙁
Papi U mNI3 DzI@Ł@,wi3Nc Ni3 fFi3m O cO cHoDzI  🙁
n!0p, u mN!3 tE$h dZ!@u@, f!3nC n!3 fF!3m, o0o0 c0o Ff@m cH0o0dZi!!!!!!11 AjĆć.!
aCh dzieFFcyNki mOjE LofFFcIaNe a Jam maM tEGo sŁitOwAŚneGo bLoGaSSka;**;*bO wY nIEm fIecIe rZem jA s m@RtYnK@ jEsTe$$mY sŁiTaŚnemI psZyJaCiUŁeCzkaMI;*;*LoFFam fAs$$;*;*AjĆĆc;*

I tak na marginesie, straszne to dziecko trochex.x  😵
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 lutego 2010 22:25
odnosze wrazenie, ze czesc z osob nie musi sie bawic w quoniare.... to reality 😁
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
09 lutego 2010 16:02
po obejrzeniu nagrania na wrzucie - padłam  😵
Hahaha, jak słuchałam tego nagrania, to mój brat na mnie popatrzył ze strachem i szybko wyszedł z pokoju  😂  😁
Averis   Czarny charakter
15 lutego 2010 15:36
Ja mam poważne pytanie dotyczące rozrodu i liczę na równie poważne odpowiedzi, bo zależy mi na czasie. Mam prawie trzyletniego wałacha, czy mogę go rozmnażać? Czy nie jest na to zbyt wcześnie? I czym mogłabym go pokryć?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 lutego 2010 15:37
O ja pindole co tu się wyrabia?  😂 😁
Dobre, co wy cytoc nie umieta i pisoc nie umieta.  😁
cHeChE TaK AvErIs jA MaM KoByłkE PółtOrA RoKói józ bYłA KrYtA FfIeMc nIe mA PrObLeMó z tFfOiM Bo pRzEcIeRz sTaRsHy :*:* 😉!!!!!!! mOrZnA NiOm pOkRyć TfFoJeGo oGiErAsA. zApEfFnIaM ósłóGeM StRo pRoCeNt pRoFeSjOnAlNoścI AlE NiE TeRaZ Bo iDeM PoSłócHać NoFfEj pIoSeNkI EmO MaRtYnKi o fFaLeNtYnKaCh, PoZdRóFfKi :*:* 😀 :F
załórzmy blogaska virtualnych konisióff

koffam kópować konisie za komcie
o T@K, z@lÓsHmY sŁiRt@$n3g0 bL0g@$k@ !
yaki cÓÓÓda$ny wOnTeK 😀 Ya YaK YeZdZaM nA mOim KoFfFfAnYm KoNiSiu tO WyZnAjE ZaSaDe 3 rAzY SZ: sZaŁ sZoK sZpAn
eej dzieffczynkki...
a Fasze koffane konissie tesZ prowadzą blogi? 😍
http://www.photoblog.pl/arabiclady/58653949

nie wiem chyPa musze poszperać w neeeCiE, bo moSZZe mój koniś teszz ma takiego Blogasska 
a nic mi nie powiedział o nim  🏇
J3J mÓj KoOooniŚ nIe ma sfoJ3g0 bL0gaSka
mÓsz3 mÓ P0wiEdZi3ć
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2010 08:16
eej dzieffczynkki...
a Fasze koffane konissie tesZ prowadzą blogi? 😍
http://www.photoblog.pl/arabiclady/58653949

nie wiem chyPa musze poszperać w neeeCiE, bo moSZZe mój koniś teszz ma takiego Blogasska 
a nic mi nie powiedział o nim  🏇


No prosze, kon ewoluował, jak stał u nas w stajni to jeszcze nie miał blogaska.  😎 Widocznie zmądrzał
CzEśĆ LaChoNkI!!! :*:*:*:*:*:*:*:* Słóchajcie ja mam tszy konie, chanoowera, arabcia (mojego koffanego misia pysia, ktury jest praffie ruszowy! :*:**:*🙂 i kócyka pony i w$zystkie je bardżo loffciam bo są takie słiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!!! I hciała bym siem Wa$ zpytać o pomorzenie bo ten chanoower to jósz ma czdery latQa i nadal nie hce siem zbieradź, nie pomaga czarna lejca, gómy ani osdrogi i mocne wendzidło. 🙁((((((( Jósz sama nie wwiem co robidź a powiem jeshcze, rze mam 13 lateqqqq o ot małego ójerzdrzam młode konie a ten jest jakiź dzifny, bo nie hce sie zbieradź jak sie go sharpnie i kopnie a inne hciały!!! Pomuszcie bo jósz sama nie wiem. 🙁((((
I fogule fajnioskooo rze jest foróm dla takih fajnych laseczeq jak MYYYY kture koffają konisie. :*:*:*:**:* Nie to co jakaś głópia re-volta, tam mufią, że nie moshna ójerzdrzadź konia jak ma roczeqqq bo to dla niego źle! Phi! Ja już 15 lateq ójeszdrzam sóper sportowe wieszhowce z Niemczech i im sie nic nie dzieje, fogule to ja ójezdźiłam fszyskie konie tej Meredid Brumbrum (CzY jAk JeJ tAm lol1) i tego jakiegoź tam Ludorzera tego co ma tego fajnego siwego konisia on jest słiiiiiiit! <3 I jeshcze ójerzdrzałam Quamiro on był moim koffanym misiaczkiem ale jakiś pan go kópił i jósz go nie mam. 🙁((((( Głópek!!!!!!!!!!!
Mykam na stajenqe bo przy moich konisiach jest dóżo pracy, papapapapaap. :*** 🙂😉)))))
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
21 lutego 2010 22:45
aJć to GenIalNie. Ja W ogUlE nIe wIeM cO oNi SoBiE MySlOm Na  tEj RE-FoLciEe. JakAsS mAssSakraA.
AjĆ<33
kOlEsZanKo To SóPer Ci sIem UkLaDa.
jA tErAsS cHodUjeeE SzCzÓry,,WiEsH KoNie sOm GóPiee ;x
AjjjjĆ..:*
wESsS SpSzEDaJ TeGO kOnIA oN sIem Do NiCzEg iE NadaJe!
mI SiEm Do MoJEj sTaJnI nIe cHcE JeZDziC SzCzOrY SoM FaJniEjRze.
aJć!


😂 😂 😂
In.   tęczowy kucyk <3
22 lutego 2010 00:34
Te konie mają więcej znajomych niż ja 😂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 lutego 2010 08:32
aa fasze konie majom naszom klask? Ajćć  paczcie i poziwiajće

muj koniś  wrucił pewnego dnia z pastfiska i se zażyczył tonem nie znoszącym spszeciwó rzeby jej profil na NK załorzyć. Nie było siły Mósiałam jej zrobić profil.


http://nasza-klasa.pl/profile/23045161
załórzmy blogaska virtualnych konisióff

koffam kópować konisie za komcie

http://www.kropla-miodu.blog.onet.pl/ Hahahahaha 😂 😂 😂 😂 Teraz to są "HoRsEsY"  👍 Teraz można nawet kupić KoNi$ia za 5ooo HrS  😁 (bawiłam się w to 5 lat temu  :hihi🙂  5 Lat temu były konie z google i wtedy się kupowały za komentarze 😁  Jesteśmy zacofani na tym świecie xd
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 lutego 2010 15:34
Koffan3 moJ3 Dzi3fFcZyn3cZki!
bO jA cHcIalAm KuPiććć sObI3 kOni$$$$iA, al3 nIe Wi3M cZy jeZdZe wyStArcZaJAcO doBrZe.
nO wI3ććć wcZoraJ bYlAm nA sWoJeJ pIeRwsZeJ JeźźźźŹdZie(beZ teGo sZNurKa pRZy gŁówCe kÓni$$$A) ! jUżżż saMa kŁósÓj3!!!!
mY$$$LałaM o tAkim nIeUj3ŻdŻonYm ArABkU!
POMOCY!

PS. jUż KoFfaM kÓni$$$iE!!!!
SzCzErZe To SoRRy aLe ImO tO jUsH tRoShKe PuźNo nA kOnIa. AjĆć!!!!
koffane zamkli nam wontek "hej"

kontynółujemy tótaj!
Gagulec   Mistrz lokalny
16 sierpnia 2010 20:26
mY$$$LałaM o tAkim nIeUj3ŻdŻonYm ArABkU!
POMOCY!

PS. jUż KoFfaM kÓni$$$iE!!!!


ŚfIetNy PoMysł!!! AraPki sA suDofNe!
Na PefNo WysTartÓjeci3 Na nIe 1nYcH zAfoDacH!

A nIe WolIsH MoŻe JaKieGoŚ FiKRzeGo KoNi$$Ia?
Na TeN PrZyKłAd OgiErKa FongLutA?
MÓjj SuuPpeŁŁ BogAtA$$nyy TaTu$$ KuPiŁŁ mI ŹrEbACzkAA. Ma DoPpIeRRo 4 MIeSiĄĄcE, AlEE JUz KuPiLi$$mY sIoDłooO i zA TyDziEń MÓj PryFFatny tReNer BęDzIIE nA nIm JeźŹDzIć ; ***  TeN nAsz KoniK tO BędziEE SzpORTHoRsIIK lofFcIaM GOooo ; ** < 33
pandora   czaprakomania...XD
17 sierpnia 2010 11:12
NiE czYt@łAm c00 tU piSzeCiĘ aLe i t@k wIeM źe JeStEm  Od Waś swIIIIIIIIIIIIIItajnieJnIeJszA  A Muj KiuNiŚ jEsT NaJ NaJ NaJ PiEkNikeJSzY I Go LLLoofffffCiam ?I KoffffciAM  ...  😅 😅 😅
😵 Nie najadłyście się szypiorkowej krwi w "hej" wystarczająco? :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się