Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

  👀
widziałam to kiedyś na Animal Planet -.-
konia tylko szkoda .
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 lutego 2010 17:48
mam nadzieję że jeszcze nie było 😡
   👍

szczena mi opadła i musiałam zbierać z biurka 😜  🤔zczeka:
i nowy sposób jedzenia trawy :emota2006092:
madmaddie, ten filmik z korytarza widział już chyba każdy.

Ale źrebak mega, 100% chilloutu  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 lutego 2010 19:16
wiem🙂 ale korytarz byl tylko na początku, potem pełen odjazd🙂
Jak już było to można usunąć 😡.



To nie ja jak coś😉.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
13 lutego 2010 21:00

Ale czadu dają   😁
👍
Chyba nie było 👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 lutego 2010 21:42
celly nowy styl skoku 😂
  😲 😲 😲
Jak już było to można usunąć 😡.



To nie ja jak coś😉.


Ktoś chyba w końcu powinien przykleić ten film na głównej, bo pojawia się od pół roku w każdym temacie na co drugiej stronie  😵
A to przepraszam 😉. Po linku mi nie chciało znaleźć a też nie chciało mi się sprawdzać każdego filmu 😜.
Znalezione .

;p
🤔
  😲 😲 😲


Dla mnie masakra....
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
14 lutego 2010 21:42
O Boże to jakiś koszmar no i ten byk, te stare gnoje nawet uciekały a to dziecko?  🙇 🤦
Prawie go stratował. 😲 🤔wirek:

Sorki za off topa ale nie ma takiego tematu a to jest szokujące  😲
Facetowi zamiast rąk rosną galezie!   🤔 
Sorki za off topa ale nie ma takiego tematu a to jest szokujące  😲
Facetowi zamiast rąk rosną galezie!   🤔 



Adrianna - ten człowiek ma upośledzony układ immunologiczny i na swoje nieszczęście zaraził się bardzo rzadką formą brodawczaka ... choroba ta, poza wyglądem, nie ma nic wspólnego z drzewem i gałęziami... inna sprawa, że z cudzego nieszczęścia uczyniono tanią sensację  🙄

BTW sama sprawa jest dość stara
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 lutego 2010 09:41
Ja tej sensacji nie urzadzilam, trafilam na ten filmik i zdretwialam, to jest naprawde straszne i nie spotykane.  😲
[quote author=królik link=topic=348.msg485557#msg485557 date=1266193225]
Sorki za off topa ale nie ma takiego tematu a to jest szokujące  😲
Facetowi zamiast rąk rosną galezie!  🤔 



Adrianna - ten człowiek ma upośledzony układ immunologiczny i na swoje nieszczęście zaraził się bardzo rzadką formą brodawczaka ... choroba ta, poza wyglądem, nie ma nic wspólnego z drzewem i gałęziami... inna sprawa, że z cudzego nieszczęścia uczyniono tanią sensację  🙄

BTW sama sprawa jest dość stara
[/quote]
tez sie nad tym zastanawialam, tz ze zrobili z tego tania sensacje i ludzie sobie na niego patrza jak by byl w jakims cyrku z dziwolagami. Ale paradoksalnie przez zainteresowanie ludzi otrzymal pomoc, teraz jego rece wygladaja o niebo lepiej.
Ja słyszałam, że on nawet nie chciał poddać się pełnemu leczeniu, jako iż przez tą sensację jest sławny i zapewne nie pokazywął się tłumom i nie brał udziału w programach za darmo
Ciekawe czy to tylko plotki, lektor w filmie mówi że zarabia na występach bo musi.
Film pojawił się już w jakimś temacie na Towarzyskich
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
19 lutego 2010 13:09
Nie no z tego padlam hahahha  🤣  🤔wirek:
Co za sztucznosc 
vissenna   Turecki niewolnik
19 lutego 2010 13:22
🤔 koszmarna parodia pasażu?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
19 lutego 2010 13:36
no koszmarna na poczatku myslalam ze kon mial zlamana noge a teraz przyzwyczaja sie do treningu, wyglada jak by chodzil na szczudlach, pozniej jednak...........  👿 🙇
vissenna, wow, gdzie Ty tu widzisz pasaż, albo nawet jego parodię? To tak jakby napisać, że koszmarna parodia western jog 😁

Wrzuć sobie w youtuba paso fino, już milion razy były tutaj takie filmiki.
vissenna   Turecki niewolnik
19 lutego 2010 14:35
Ech... mnie tyko zastanawia po co to?  🙄
cieciorka   kocioł bałkański
19 lutego 2010 19:53
one tak mają 😉
juz trzy razy było chyba tłumaczone, nawet cytować mi sie nie chce 🙄
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
19 lutego 2010 20:10
Moze i bylo tlumaczone ale ciezko troche zeby poczytac kazdy watek, czytac co najmniej te 30 stron by wiedziec czy cos bylo czy nie_  🤔wirek:
Remedioss   2* Parelli Professional
20 lutego 2010 10:45
Parodię pasażu to można zobaczyć na naszym podwórku. Smutne to lecz prawdziwe.
Jak nie chcecie się ogólnie męczyć to zobaczcie tylko od 2 minuty.

Remedioss, z tego co czasami da się usłyszeć od komentatora na tym filmiku zrozumiałam, że ten koń dopiero uczy się elementów GP i że być może będzie na tą klasę gotowy w przyszłym roku. Jeździec pokazywał te elementy (pasaż, zmiany co tempo) zachęcony owacjami publiczności, a nie aby popisać się super pasażem, tak to odebrałam...
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
20 lutego 2010 11:22
Parodię pasażu to można zobaczyć na naszym podwórku. Smutne to lecz prawdziwe.
Jak nie chcecie się ogólnie męczyć to zobaczcie tylko od 2 minuty.



Wiecie łatwo wydaje sie opinie nie znajac konia i jezdzca, faktycznie moze jeszcze w 2008 roku, bo z tego jak pamietam pochodzi to nagranie kon jeszcze nie w pelni ma opanowane elementy z wyzszek półki, ale nie posuwałabym sie do nazwania tego parodia. Mozna by wypisywac takie opinie gdyby cały przejazd był nieudany, koń szedł spięty, nerwowy, zawodniczka popełniałaby błędy. Wydaje mi się że krytykowanie tak doswiadczonego zawodnika w sposób mało kulturalny, przez osobę nie bardzo wydaje mi się w tym przypadku kompetentną jest nie na miejscu.
Polecam inne przejazdy zawodniczki, gdzie nie można powiedzieć że jakikolwiek element jest parodią:
http://www.kjlewada.pl/index.php?artykul=video.html
Jeśli nigdy nie startowałaś to być może nie wiesz że niestety błedy na czworobokach i na parkurach się zdarzaja, nie wiesz rowniez jak wygląda praca tej pary "w domu", wiec może wysnówanie takich opinii na podstawie jednego amatorskiego nagrania nie jest fair w stosunku do zawodnika, konia oraz trenera...
Idea tego wątku na początku była fajna, natomiast od jakiegoś czasu mam wrażenie, że żeby wogóle coś powiedzieć czepiacie się juz na prawdę rzeczy mało istotnych i tak jakby na siłę...
Fakt jest faktem ze pasaz jest dosc kiepski, ale Remedioss blagam, czy w zyciu robilas pasaz? Czy w zyciu jakiegos konia chociazby parodi tego chodu nauczylas? Taka krytyka i ignorancja wobec zawodnikow gp okrutnie mnie denerwuje. Niewiem czy zdajesz sobie sprawe z tego jak trudno jest doprowadzic konia do tego poziomu, jak trudno taki koknurs jest przejechac, to zupelnie inna bajka, zupelnie!!! A wypisywanie i opowiadanie takich bzdur na temat zawodnikow ktorzy wkladaja w to przeciez mnostwo pracy i wysilku jest kompletnym brakiem szacunku. Pozdraiwam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się