Oficerki

A wiecie moze co to były za oficerki w ktorych jechała na torwarze Weronika Tyndel(tak mi się wydaje)? Na górze miały taka 'lamówke' z kryształków...
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 marca 2010 16:48
może Parlanti - są bardzo popularne ostatnio 🙂


http://www.parlanti.com/en/modello/84
ash   Sukces jest koloru blond....
15 marca 2010 16:49
można było je kupić na jednym ze stoisk na Torwarze.
Cena za sztylpy z kryształkami 220 euro,niestety o oficerki nie zapytałam!
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 marca 2010 16:51
Dzieki xD  :kwiatek:
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
15 marca 2010 16:55
Wera posida oficerki Koenigs Sir ktore sa ze kamieniami 🙂
Kurcze teraz to juz calkiem sie wystraszylam, ze wezme za wysokie i nie bede mogla uzytkowac, albo za niskie i bede zla, ze nie sa takie, jakie powinny. No nic, mam nadzieje, ze pani ze sklepu mi dobrze doradzi... ostatnio jak bylam to dzwonila chyba do przedstawiciela Petrie zeby sie zapytac ile sie czeka na Olimpiki, wiec jak beda jakies watpliwosci to poprosze zeby do niego zadzwonila i sie upewnila 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 marca 2010 18:53
Caroline dokładnie ten model? Petrie Anky Elegance
Bo to chyba tylko jedyne ujeżdżeniowe Petrie z zamkiem?

Jeśli będe chciała kupić oficerki i to za taką kasę, to pofatyguję się do Wawy, bo w Krk raczej wymiarów nikt nie siąga. A jak polecasz jeszcze Karinę, to z pewnością tam zaglądnę 😉
Caroline, można wiedzieć ile masz w łydce? 😡 Twoje oficerki wyglądają bardzo elegancko i zgrabnie, nogi wydają się bardzo długie i szczupłe 😜
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 marca 2010 19:03
Caroline dokładnie ten model? Petrie Anky Elegance

tak, dokładnie ten model mam 🙂

ja mam chyba ok 40 cm w łydkach 😉 (nie pamiętam dokładnie) tylko nie zapominaj, ze "do kompletu" mam jeszcze 178 cm wzrostu 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 marca 2010 19:07
tak, wiem, to 13 więcej we wzroście niż ja 😕 oddaj trochę 🤬
a tak na serio to długo się nad nimi zastanawiam i jak uzbieram jeszcze trochę to zaszaleję, a co 🏇
a jeździłaś na początku z tą kostką co się wkłada do buta? (nie wiem jak się to nazywa 😡 :hihi🙂 teraz już nie ma problemów z jazdą, że Cię "piją" pod kolanem?
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 marca 2010 19:13
nie kostką, tylko podpiętką, z tego co pamiętam 😉
tak, uzywałam na poczatku (czyli chyba pierwszy rok 😉), teraz już nie.

tak naprawdę to nigdy nie miałam z nimi problemów z kategorii "piją pod kolanem", na początku w ogóle nie mogłam się w nich poruszac, potem się raz-dwa w domu rozchodziły i opadły.
A skokowe tez 2 cm wyzsze??
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 marca 2010 20:21
Caroline :kwiatek: a w zupełności podałaś się na panią ze sklepu czy sama też byłaś w tym trochę "obeznana"? Dodałaś 2cm do ogólnej długości nogi na "siąście" oficerek? Co z szerokością, rozbiły się trochę?
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 marca 2010 20:26
miara została pobrana zgodnie z zaleceniami producenta.
z jednym moim małym zastrzeżeniem, ale nawet i bez tego oficerki leżałyby bardzo dobrze (a może nawet i lepiej... ale temu jednemu drobnemu schizowi musiałam sie wtedy poddac.)
zadnych wymiarów na opadnięcie nie dodawaliśmy - noga została wymierzona zgodnie z tym jak wyglądała (każda oddzielnie)
szerokość jak była dopasowana tak nadal jest dopasowana.
jedyne miejsce gdzie buty się troszkę rozeszły to stopa.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 marca 2010 20:30
A skokowe tez 2 cm wyzsze??
jak kto woli...ja miałam 2 cm wyższe.
Kurcze  😤 Ja tez wolę wyższe. Ale pani powiedziała ze jak beda 2 cm wyzsze to na kolanie wypadna..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 marca 2010 20:34
hmm,poszukam zdjęć z pierwszej jazdy i z tego,jak po pół roku jazdy wyglądają,gdy siadły....al enie obiecuję,że to będzie dzisiaj,bo Marysia jeszcze nie śpi 😉
Strucelka nie tylko Anky Elegance są z zamkiem, do GP i dressage też możesz zamek wszysć, koszt tych oficerek zwiększa się mniej więcej o 260 zl o ile dobrze pamiętam. Ja wlaśnie sie już prawie zdecydowalam na Petrie Grand Prix z zamkiem, w Anky Elegance nie do końca mi się podoba to zwężenie przy kostce- jednak zdaję się na klasykę 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 marca 2010 12:10
Anja do dressage i GP mówisz?

Petrie Dressage 2270zł


Petrie Grand Prix 2240zł


i Anky Elegance 2830zł


a mierzyłaś je? Ja jakoś nie widzę zbytniej różnicy oprócz łuku u góry, może na żywo widać więcej 😉
dressage i anky wysokość łuku mają 5 cm i podeszwy skórzane, GP 6 cm i podeszwę gumową. Oprócz tego anky są bardziej wyprofilowane przy kostce, wszystkie wykonane są ze skóry cielęcej w wewnątrz jak i na zewnątrz. Nie mierzyłam jeszcze, poza tym nie wiem czy konigsy nie są ładniejsze. Muszę pojechać do Konstancina jak będę w Wawie, bo tam w sklepie mają i konigsy i petrie 😉
Ja dzisiaj byłam odebrać swoje oficerki i niestety zostały odesłane do poprawki  😵

Jak bardzo się ciesze że to problem sklepu STAJNIA  💃 bo zastanawiam sie nad kupnem bezpośrednio od HIPPICI  🤔wirek:
Dramka a co nie tak z butami bylo?
Za szerokie w kostce, w okolicach sznurówek.  🙁
rewir, zazdroszczę... Koniecznie wstaw foty na nodze!!!
Szkoda, że jak nie tak dawno szukałam relatywnie tanich oficerek z zamkiem, to ich nie było. Wręcz zmuszona byłam do kupienia Hanoverów Hippiki, z których jestem zadowolona, ale szału nie robią 😉 Jak się kiedyś finansowo odbiję 😉 to wymienię je na Olimpiki.
Ja się czaje na nowe oficerki już pare ładnych miesięcy i bardzo nie chciałam Hippiki, jak widać oczekiwania się opłaciły bo zamówiłam to cacko. Jak tylko do mnie dojdą to oczywiście obfocę i zdam relację. 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 marca 2010 14:22
Rewir a jak pomiary? Panie wszystko Ci pomierzyły? Ile masz czekać?
Ja za tydzień jadę do Wawy to planuję właśnie tam wpaść i też zamówić 😜 🏇
Ja zamawiałam bezpośrednio z Hippiki ,sama zdejmowałam miarę (po konsultacji z bardzo sympatyczną panią z hipci  :kwiatek: ) i wyszło idealnie  👍 .
Mi też bardzo sympatyczna Pani zdjęła miary w STAJNI i co z tego  😵

Ja sie bardzo ciesze ze nie zamówiłam bezpośrednio z HIPPICI.
Strucelka, no ja pojechałam specjalnie do Wawy do Pasi-konika żeby mnie sklep wymierzył. Wszystko fajnie, miło i profesjonalnie. Mam czekać od 2 do 6 tygodni, zaplaciłam 1/3 ceny zaliczki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się