Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Losia, 17-18 kwietnia Sopot. Potem Kwidzyn a potem majowka w Stadzie.
:kwiatek: dziękuje wszystkim

Kurcze, nie wierze, że mój mały, brudny grubasek  aż tak szybuje.!  🤔 Chociaż nieeee, On zawsze szybował ale nie zawsze ja byłam w stanie Go ogarnąć  😂  A tutaj prosze.!  😁  Ogólnie konie bardzo dobrze mi skakały. Dracenką pierwsze C jechaliśmy , mieliśmy 3 zrzutki ale jestem bardzo zadowolona. Jazda równa , bez jakiś tam tragicznych odskoków i pzypadków. Siwy i Dracenka spisali się na medal. 😍

My w kwietniu do Jaszkowa , a pewnie z młodym przyjade do Sopotu .  🤣
Moon   #kulistyzajebisty
28 marca 2010 20:39
Ej, ej a te kwietniowe w Sopocie to już na dworze, czy jeszcze jako halowe?

Ponius, Ktoś, Zapnij się - gratulacje!  👍
Moon, podobno juz otwarte jesli pogoda pozwoli.
Moon   #kulistyzajebisty
28 marca 2010 20:42
Jeee, w końcu da się obfocić co nieco bez stawania na rzęsach, żeby jakiekolwiek światło wpadało na tej przeboskiej hali...  😅
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 marca 2010 20:43
Ponia Zapnij się Gratulacje raz jeszcze. Zielna ale za ten szaszor na korytarzu w nocy i tak masz po  🤬 spac a nie;p 😉
Ktoś gratulacje i w koncu oficjalnie pogadalysmy chociaz chwile🙂 a Integro  😜
Moon  :kwiatek: 

otwarte? ale super ;D już młodzaki chodzą na dworzu także będą gotowe  🏇

Domiwa eeeej 🙂 nie gadaj głupot , MY grzeczni byliśmy. Nie powiem kto z buta wracał do pensjonatu ;pp
ale dupa że prądu nie było, a My chcieliśmy sobie potańczyć , nie ?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 marca 2010 20:53
Zapnij się niech Ci bedzie;p ale jakos trafilam;p pies mi pomogl 😉 i tylko troche wialo🙂
no z tym pradem szkoda potanczyloby sie 🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
28 marca 2010 21:50
Gratulacje  😅
Ktosia... weszłam na hale jak jechałaś, więc zrobiłam jakieś foty na automacie i nie wyszły w ogóle.... 🙁
Ser i ja dziś 2 w L, a w P pańcia zapomniała o murze i volta, a potem zrzutka na jokerze... grunt to rozprężać się 3 min...  😁
My dopiero na majówkę się wybieramy.
Teraz relax.... ;D
3 koperty i 3 worki chrupków.  😅
Gratulacje wszystkim!🙂
Ja z moją Pochodnią miałyśmy w kwietniu Sopot nawiedzić...ale w piątek jechaliśmy na brązową, żeby legalnie L jeździć i ...upa...🙁 kobyła miała wypadek i nie wiadomo czy będzie mogła skakać.🙁
Brąz zdany na kucu...ale kobyły szkoda...brak słów.;//.
Losia, 17-18 kwietnia Sopot. Potem Kwidzyn a potem majowka w Stadzie.


w kalendarzu skj nie ma tych zawodow 🤔
http://www.skj-sopot.pl/index.php?option=com_eventlist&view=eventlist&Itemid=3
chociaz na zawodyjezdzieckie.com sa zapisane...


GRATULUJE WSZYSTKIM :kwiatek: zapomnialam 😡
Zapalkowa, to po was ta kaluza krwi w naszej malej klinice 😉
btw ta przy kolkujacej kobyle z kroplowka na widlach to ja :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 marca 2010 13:59
Zapalkowa, przewróciła wam się w trailerze?
Sigma, malej klinice? To z korytarza piecdziesiatki klinike juz zrobilas ??  🤣
Fakt, ze wiele godzin pelno bylo tam kroplowek, strzykawek, fiolek i takich tam drobiazgow..... i ta kaluuuuuza krwi.  😉

Strzyga, jesli sie nie myle (akurat w tym momencie mnie tam nie bylo) to wykonala nieplanowane opuszczenie przyczepy i to ponoc niewlasciwa strona. :/ Naszemu doktorowi niemal pod nosem.

Zapalkowa, co z nia, bo slabiutko wygladala jak wychodzila ze stajni ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 marca 2010 17:09
co wy na tym HIpodromie za modły odprawiacie,że co chwilę coś do szycia... 😉
jak były MPom to też kobyła kolegi ze stajni prosto z bukmana do szycia poszła.... 😵



widziałyście nową modę u kadrowiczów?noszą ptaka nie na tej piersi co trzeba... 🙇 młodość,to idzie młodość moje drogie.... 🤔wirek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 marca 2010 17:47
Ktoś, może dekstrocardię mają, że serducho po prawej stronie im się mieści...

Klami, ja wracając z toru słyszałam tylko, że koń się w przyczepie przewrócił. Trochę za naszymi stajniami.
Prawda, wywróciła się nam kobyła. Byłam przy tym, bo jechał w tej przyczepie również 'mój' koń.
Nie za fajna sytuacja. Nogi miała pod drugim koniem oraz przegrodą. Ale jakoś się udało. Rzeczywiście wyszła przednimi drzwiczkami. Dobrze, że skończyło się jak skończyło, bo równie dobrze mogła sobie nogi połamać...

I gratuluję dobrych wyników w Białogórze  😉
Sigma, witaj🙂 tak, niestety po nas.😉

Strzyga, tak, wywróciła się niestety ...tak naprawdę nikt nie wie dlaczego...przy prędkości 20 km/h, b. łagodnych zakrętach wydaje się nieprawdopodobne, a jednak 😕

Klami, kobyła tak naprawdę uratowała sobie nogi tym, że wyskoczyła przodem [tak naprawdę trailer nie został wcale uszkodzony! Przy wyjściu również kobyła nic sobie nie zrobiła, a nie mam pojęcia jak się zmieściła bo to duży koń] .Nie było opcji dostania się do drugiej kobyły by ją wyprowadzić, i niewiem jaki by to miało skutek, bo Pochodnia miała nogi pod nią.
Z zaistniałej sytuacji ma tylko lekko już obitą prawą zadnią nogę, i niestety w dość nieciekawym stanie jest prawy przód...
Walczymy z wetami...zobaczymy jak będzie jutro, jednak mimo wszystko kobyła nie kuleje, i dzielnie się trzyma.

Pozdrawiam😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 marca 2010 22:26
Zapalkowa, w takim razie trzymam mocno kciuki za zdrowie kobyły.
NIE dziękuję, żeby nie zapeszyć :kwiatek:
Koniec OT😉 Przy okazji poinformuję na bieżąco.

Jeszcze raz gratuluję  😅
Zapalkowa, trzymam kciuki zeby szybko z tego wyszla !!


Sluchajcie, czytam, czytam i nie wierze.....
http://zawodyjezdzieckie.com/wiadomosci/pani-prezes-odpowiada/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 marca 2010 23:50
wiem, że nie można używać samych emotek, ale  🤔
asior   -nothing but eventing-
31 marca 2010 00:06
Hipodrom ma miec swoje konie, wszyscy maja miec jednego trenera i MEJ i MJ w 2013 roku. No coz.
Pomieszanie z poplataniem tak generalnie. Z jednej strony "chcemy" nowoczesny super osrodek a z drugiej strony "chcemy" wrocic do starych czasow panstwowych /wspolnych koni, jednego wlasciwego trenera i jednej wielkiej zaleznosci jezdzcow i ogolnie "ludzi zwizanych z osrodkiem"  itp. od tych "wyzej". Ke ?? Chyba nie tedy droga. Te czasy juz dawno minely.
Hipo nie dzieli i rzadzi a swiadczy uslugi i to slono platne. Chyba sie tu o tej drobnostce zapomina. Place, wymagam. A nie, ze place kupe kasy i jeszcze uslugodawca bedzie mi mowil co mam robic ?? No halo.
Moon   #kulistyzajebisty
31 marca 2010 09:47
Tak to czytam, oczom nie wierzę i się zastanawiam, czy ta kobieta w ogóle słyszy siebie, co mówi?  🤔wirek:
Proponuję, żeby zamiast HITOterapii, zorganizowała sobie HITO-stadninę, skoro tak jej tęskno do stadninowych czasów... I jakże "profesjonalnie wyszkolona kadra hipodromowska", niech jeździ te konie.  🤔wirek:
W ogóle jakim prawem ona może narzucać ludziom, którzy słono płacą za pensjonat, a nie jej doradztwo, z kim mają jeździć?!
Powodzeniaaa...
wesolutko tam macie 🤣
Jakaś masakra, wstęp na określone hale tylko dla określonych szkoleniowców!!! To może jeszcze będą wybierać sprzęt w jakim masz jeździć...
deborah   koń by się uśmiał...
31 marca 2010 10:24
Jakaś masakra, wstęp na określone hale tylko dla określonych szkoleniowców!!! To może jeszcze będą wybierać sprzęt w jakim masz jeździć...


już zaczynają o zarządzie Hipodromu mówić "Klika"
teraz to się tylko potwierdza..
promowanie swoich i izolowanie obcych...

asior   -nothing but eventing-
31 marca 2010 10:37
A tak w ogole, to ciekawe jak ta Pani sobie wyobraza 30 zawodnikow trenujacych z jednym szkoleniowcem? Nie dosc, ze treningi chyba musialyby sie odbywac po 5-6 osob, to trwalyby pol dnia  🤔 A wyjazdy na zawody? Przeciez nie wszyscy jezdza na 1 zawody w tym samym terminie.

A co do MEJ i MEMJ, to serio powinni sie wziac do roboty jesli rzeczywiscie chca to organizowac. To tylko 3 lata.
Ja w ogole nie potrafie sobie tego wszystkiego wyobrazic. Mocno zakrawa mi to takim dawniejszym panstwowym osrodkiem .... a to nie wrozy dobrze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się