Zawody towarzyskie - propozycje

Odświeżam - czy będę gdzieś zawody 30 maja?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 maja 2010 21:30
Zawody w sawance są na 100% 13tego czerwca, właśnie dostałam propozycje.
majeczka   Galopem przez życie!
17 maja 2010 21:43
29 maja na Szwadronie z konkursów towarzyskich będą
Kolejnych eliminacji o Puchar Dyrektora OSKi R 80 cm
Debiuty 50-60 cm z trafieniem w normę czasu
LL 80 cm  dokładności z natychmiastową rozgrywką
Bariery o puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła i nagrodę pieniężną 1000 zł
oprócz tego L i P regionalki
majeczka, a wiecie już jakie  będzie L i P?
L- zwykłe, a P z jokerem z tego co mi wiadomo 😉
majeczka   Galopem przez życie!
18 maja 2010 08:19
dokładnie 🙂 a i będą się zaczynały od 12-stej już dzisiaj na stronie www.kjszwadronrp.bloog.pl powinny się pojawić propozycje
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
18 maja 2010 08:26
Na zawody towarzyskie trzeba mieć jakieś badania? (konia i siebie)
Wie ktoś może gdzie będą towarzyskie skoki we Wrocławiu?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 maja 2010 08:30
deborah   koń by się uśmiał...
18 maja 2010 08:35
chętnie bym przyjechała ale obiecałam Bartkowi że w następny weekend nie zaliczamy żadnych końskich imprez  😵

nie wiem jak to wytrzymam 😉 w ramach urozmaicania zajęć mamy iśc na rower  🤔 i rolki  🤔
może będzie padało  😁
Stajnia w Dągach k. Olsztyna organizuje towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody. Zawody odbędą się 20 czerwca 2010 roku. Przewidziane są konkursy klasy mini LL, LL i L. Przewidujemy flot`s  dla koni (25% z tych, które ukończyły konkurs i wyjadą do dekoracji), puchary  w razie miejsc exequo  nastąpi losowanie pucharów. Termin zamknięcia zgłoszeń ostatecznych do: 7 czerwca  godz. 20.00 . Więcej informacji pod numerem tel 513-197-873 lub na maila  iszka90@wp.pl .

Zapraszamy !!!!!!!!!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 maja 2010 08:39
deborah, my też jedziemy na urlop,więc dostałam zakaz zabierania,cytuję "stada koni" (czyt.Integro zostaje) i bierzemy tylko po jednej dziewczynce na łeb  😂

p.s. już nie mogę się doczekac,ale nie wiem czego bardziej - czy Cassablanki czy Chińczyka czy samych krosówek...ale przede wszystkim świętego spokoju  😜
deborah   koń by się uśmiał...
20 maja 2010 10:14
byłam wczoraj w Rakowcu po siodło
Ktoś, zabierzcie jakieś derki siatkowe i duużo sprayu na owady bo tam plaga komarów dosłownie. w słońcu na placu roje. nie chcę myśleć ile jest tego między drzewami na krosie
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 maja 2010 19:58
Jakieś towarzyskie ujeżdżenie się szykuje w Warszawie na początku czerwca, ew. sam koniec maja?  👀 Ew. Rgionalki, ale to chyba juz nie ten temat.
Z góry dzięki za odp  :kwiatek:
archeo   Bo warto :D
21 maja 2010 22:12
arivle towarzyskie będą w najbliższą niedziele w Dąbrowicy.

http://www.fc-dabrowica.pl/node/211
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 maja 2010 22:14
W Aromerze będą konkursy towarzyskie: http://www.aromer.pl/imprezy2010/06_05/propozycje_zra.pdf
dempsey   fiat voluntas Tua
25 maja 2010 09:43
arivle towarzyskie będą w najbliższą niedziele w Dąbrowicy.

http://www.fc-dabrowica.pl/node/211


było przemiło  😀 😀
i merytorycznie
rider, emeryci-debiutanci bardzo dziekują  :kwiatek:
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 maja 2010 10:09
A ja mam nadzieję że w FC Dąbrowicy zrobimy powtórkę z rozrywki i wtedy u rider'a prawdziwi emeryci wkroczą do akcji  🏇 🏇 🏇
buuuu szkoda że nie mogłam być ;(
mam nadzieje że następne zawody będą dość szybko 😀
archeo   Bo warto :D
25 maja 2010 10:15
bjooork trzymam cię za słowo. Mam nadzieję, że nic wam tym razem nie wypadnie.

Powtórka bardzo by się przydała.  Musimy przecież  poprawić z T elementy, które zepsułam.
darolga   L'amore è cieco
25 maja 2010 11:50
WROCŁAW i okolice.

20-tego czerwca zawody towarzyskie w WKS Śląsk.
Skoki 50 cm i LL-ka, ujeżdżenie L oraz prawdopodobnie pony games. To taki wstępny programik. Szczegóły podam na dniach, wszystko ładnie ogłoszę co i jak, ale zawody na pewno będą, więc informuję już, żeby chętni mogli sobie zaplanować wszystko 🙂
Ruda_H   Istanbul elinden öper
25 maja 2010 12:04
darolga, zawody mają być na placu przed stajnia ?
darolga   L'amore è cieco
25 maja 2010 12:13
Si, raczej tak... rozprężenie będzie na 2-3 przeszkodach parkurowych, a czworobok będzie postawiony wcześniej, przed skokami. Chyba, że się wyrobią z nawiezieniem podłoża na drugą ujeżdżalnię (mam nadzieję), to wtedy tam będzie rozprężalnia.
Był jeszcze plan, żeby zrobić w sadzie parkur, swoją drogą to  niegłupi pomysł.
Ruda_H   Istanbul elinden öper
25 maja 2010 12:16
wolałabym w sadzie, tam jest lepsze dla nas podłoże ... ale nie ma co wybrzydzać  😀

może senior będzie miał ochotę wziąć udział w zawodach 😁 także czekam na szeczółowe info
darolga   L'amore è cieco
25 maja 2010 12:18
Ja też wolałabym sad. Jako argumenty przeciw padło w sumie tylko to, że trzeba by więcej siły organizacyjnej włożyć w to - bo nagłośnienie dalej, bo ławki postawić i takie tam. Ale zato goleniówka bliżej  😁  dam jeszcze znać co i jak, w każdym razie zamierzam walczyć o sad 🙂
Ruda, a będziesz go w ogóle pytać o zdanie?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
25 maja 2010 12:26
jesteśmy na takim etapie w związku, że wypadałoby  😉

on na skoki zawsze jest chętny - gorzej ze mną ( szczególnie w ujeżdzeniówce )
ujeżdzenie ech szkoda gadać ...  🏇


darolga trzymam kciuki za walkę
do Łodzkich stajni i okolicznych  😉


w stajni Rydzynach koło Pabianic , odbęda sie towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody ! 🙂 13 czerwca

konkursy :

LL , L , L -z jokerem , P -z jokerem
Zgóry przepraszam jak pomyliłam wątek ale nie wiedziałam gdzie to wsadzić  :kwiatek: 😡
Czy ktoś wie gdzie w woj. mazowieckim ,łódzkim są organizowane zawody dla dzieci ??????
Prosze o pomoc  🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 :kwiatek:
darolga   L'amore è cieco
26 maja 2010 13:39
Mała zmiana: zawody w WKS-ie 20-tego, przełożyliśmy  na niedzielę, gdyż wiele osób prosiło o zmianę terminu.
Szczegóły podam najpóźniej jutro.
Kto jedzie Dziemiany 30.05 i chce fotki? 😀 😀 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się