Revoltowicze z Podkarpacia

aha, no to całkiem miło się zapowiada, i fajnie, że będzie tam pensjonat  🙂
fajnie by było, gdyby tak osoba, którą zatrudni była z "wyższej półki", żeby i sport można jakiś rozkręcić  😉
dzięki za odpowiedz!!
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 czerwca 2010 10:32
jakiś kryzys w moim regionie z owsem, nigdzie nie mogę kupić  👿
Euforia _80 zapytaj w Tarnawce, myślę, ze mają.
we wrześniu będzie kurs instruktorski w Lalinie, ktoś się wybiera??
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 czerwca 2010 20:14
a ja w końcu znalazłam owies na przetrwanie to jedna dobra wiadomość
a druga dobra to taka , że w końcu znalazłam dziwczynę (z Łańcuta) , która będzie mi jeździć młodą  😅 przynajmniej przez wakacje. Wczoraj odbyła sie pierwsza jazda i nawet sobie dziewucha radziła, dzisiaj było troszkę gorzej ale muszą się dotrzeć,
jeżeli jest niepełnoletnia (17 latka) jakiej treści oświadczenie powinnam jej dać do podpisania?
czy znacie jakąś fajną stajnię w okolicach jasła lub krosna od strony jasła?
Co do Woli, jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie to będzie umiał wykorzystać walory tego miejsca. Faktycznie inwestycji tam jeszcze sporo, ale nie znowu tak dużo jakby się mogło wydawać  😉 Na pewno trzeba wybudować stodołę której tam brak, a robi za nią całkiem fajna hala. Jeżeli chodzi o prowadzenie stajni, jedna osoba to za mało żeby poradziła sobie z takim obiektem. Zresztą kto jest od wszystkiego jest do niczego.
Presja a jakie zalety ma Wola oprócz pięknych terenów i malowniczej lokalizacji? Bo ja prawdę mówiąc nie widziałam ich zbyt wiele 😉.

Nie nastawiała bym się że powstanie tam jakiś wielki ośrodek, przynajmniej nie prędko. O sporcie chyba nie ma co marzyć, no cóż zobaczymy.
Bo ta hala to jest budynek gospodarczy, tylko tymczasowo miała to być hala - jest za mała do sensownej jazdy. Pełnowymiarowa hala miała stać równolegle do ujeżdżalni piaskowej.

Ja to się wyniosłam z koniem z naszego kochanego Podkarpacia i dobrze mi z tym.
gwash - Bliskość do Rzeszowa jest na pewno sporym atutem, zresztą hala też nie jest zła, duża może nie ale całkiem przytulna. Do prowadzenia rekreacji wystarczająca, no i cyrk jeszcze jest 😉 Zresztą jest miejsce koło domu, dosyć spore do zbudowania dużo większej, a wtedy halę można przerobić na stodołę. Możliwości są, jak ktoś ma pieniądze i pomysł to może całkiem fajne miejsce z tego zrobić. Ale budynki, i cała reszta to nie wszystko, jak nie będzie kogoś normalnego do prowadzenia tego ośrodka to nawet codziennie mycie dupy miodem koniom nie pomoże. Niestety tu już będzie trudniej znaleźć kogoś  odpowiedniego.
Ja nie wiem co tam powstanie, jakoś nie specjalnie zamierzam to śledzić. Sama buduję swoją stajnie więc nie szukam już ideału   😉
Jak ktoś nie ma terenówki to 23 km z Rzeszowa, chyba że zrobią  w końcu tą drogę przez Magdalenkę to wtedy 13 km - to już faktycznie super. Wieje, ostry klimat, dużo nierówności, mało pastwisk.
Ja nie wierzę prawdę mówiąc w coś fajnego tam.
Pewnie powstanie coś z dwóch podkarpackich wzorów czyli:
nr 1) Hoho wielki szport i profi, tylko wybiegów nie ma, koni się nie puszcza, robią łaskę o wszystko i liczą jakieś niedorzeczne pieniądze
nr 2) rekreacja z dziewczynkami, marnym instruktorem i "kałbojami"

ja już dziękuję 😉 straciłam nadzieję.
gwash - Z tego co wiem to ktoś chciał wydzierżawić poprzedniej wynajmującej jeszcze trochę pastwisk, więc jakby dobrze ponegocjował to może by coś wskórał, ale nie mój wóz nie moje konie. Szczerze mówiąc ja już też przestałam wierzyć w cuda, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 lipca 2010 13:33
Kiedy są zawody w Strzyżowie?
Wybiera sie ktoś?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
12 lipca 2010 13:58
podbijam
znalazłam informacje o zawodach ale czy to jest te Strzyżów na Podkarpaciu?
http://www.voltahorse.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2999:zo-b-strzyow-23-25072010&catid=39:propozycje-zawodow&Itemid=69
Euforia_80 to jest ten Strzyżów na Podkarpaciu - organizator Uchwat. Pozdrawiam
Czy jest tutaj ktoś z okolic Krempnej? 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 lipca 2010 14:02
rudzielec wielkie dzięki  :kwiatek: , chyba mało nas tu z podkarpacia albo nikomu się nie chce odpisywać  🤔

mam do Strzyżowa bardzo blisko i chciałabym pojechać na te zawody  🤣 , gdyby ktoś się wybierał możemy się spotkać  😉
Euforia_80 ja raczej pojadę popatrzeć  🙂, jestem z Rzeszowa, więc też mam całkiem blisko. Z podkarpacia faktycznie na tym forum chyba niewiele osób, a szkoda bo kilka całkiem fajnych stajni u nas jest  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 lipca 2010 16:41
w który dzień będziesz?
ja jeżeli już to w niedzielę pojadę popatrzeć  🤣
Euforia daj jakiś namiar na siebie bo ja tez pewnie będę jechać z Krosna także fajnie będzie się spotkać, to jest u Uchwatów czy pewnie przy Bella Rosie?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 lipca 2010 17:47
kasia&figa startujesz  🤣 ?
powiem szczerze , że nie mam pojęcia gdzie to dokładnie jest bo strzyżowa nie znam za dobrze ale na miejscu można dopytać  jak dojechać  :lol
fajnie byłoby spotkać ludzi z podkarpackiej re-volty  😅
namiary wyślę na PW
Dzi eki za PW Euforia, niedziela chyba fajniejsza, i wygląda na to że u Uchwatów jest imprezka, dawniej była za restauracja Bella Rosa a teraz nic nie pisze, zresztą u Uchwatów mają teraz nowe super podłoże na parkurze, ludziska z podkarpacia, łączcie się🙂
W załączniku informacji którą załączyła Euforia_80 jest napisane, że miejsce zawodów to hipodrom obok restauracji Bella Rosa. Zapytam się dzisiaj u źródła i dam znać  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 lipca 2010 10:09
rudzielec   to czekamy na wieści,

kasia&figa puść mi w piątek na dwa dni przed zawodami PW bo ja sklerotyk jestem i mogę zapomnieć  🤦
te zawody będą w Strzyżowie koło Bella Rosa, sierpniowe maja być na u Uchwatów w Gliniku. 🙂 będę zobaczyć też pewnie w niedzielę
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 lipca 2010 11:23
ciekawe czy ktoś jeszcze z "naszych" będzie  😀
Ja takze bede 🙂 Ale pewnie juz od czwartku wieczorem albo od pt rano  💃
Czy jest tutaj ktoś z okolic Krempnej? 🙂


Z okolic pewnie nikt, a co chodzi ci o stajnię Rumak?  😉
A czy w naszym regionie będą w ogóle jakiekolwiek zawody ujeżdżeniowe, bo straciłam nadzieję na cokolwiek  😤
A czy w naszym regionie będą w ogóle jakiekolwiek zawody ujeżdżeniowe, bo straciłam nadzieję na cokolwiek  😤


No chyba ten region jeszcze do tego nie dorósł 😎
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 lipca 2010 12:28
[quote author=pokemon link=topic=1843.msg651096#msg651096 date=1279106081]
A czy w naszym regionie będą w ogóle jakiekolwiek zawody ujeżdżeniowe, bo straciłam nadzieję na cokolwiek  😤


No chyba ten region jeszcze do tego nie dorósł  😎
[/quote]

a szkoda  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się