Stajnie w Lublinie

Dzięki  :kwiatek:  :kwiatek:
spod pks w 39 i wysiadasz na przystanku NADBYSTRZYCKA LKJ nie na JP II, bo będziesz drałować z buta... przechodzisz przez przejście  na druga strone ulicy i w jego okolucach są schodki... idziesz w doł, przez mostek, caly czas prosto i jestes w LKJ. 🙂
W takim razie przepraszam  :kwiatek:
z pkp też 45 o ile sie nie mylę. Ale jest to jakieś 15min spacerkiem.
www.mpk.lublin.pl szukaj przystanku Nadbystrzycka LKJ 🙂, ale 39 jeździ b. czesto 🙂
kto w sobotę do LKJtu? 👀 ja będę w roli fotografa i widza 🙂 mam nadzieję, że będzie tak ładnie jak teraz byle nie tak gorąco..
Ja bym chciała, ale nie wiem czy dam radę  😵
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
01 lipca 2010 12:15
Ja wpadnę zobaczyć 🤣
Słyszałam, że ma [znowu] padać w ten weekend.  🤔
Też się pojawię o ile będzie ładna pogoda  :nunchaku:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 lipca 2010 15:57
zawody w LKJ i ładna pogoda? to się wzajemnie wyklucza  😁
ma nie padać!!! nie zgadzam się!
ja jadę z Brunetem 😉 nie chcę się zabić na mokrej trawie... na suchej dryftowaliśmy, to na mokrej... 🙇
jadę dwie pierwsze klasy 🙂 będę wdzięczna za wszelakie zdjęcia 😀
Dziewczyny, o której to się wszystko zaczyna?  :kwiatek:
Początek zawodów jest o 10

Jadę 60 na og. Hors, konik polski, jeśli będziecie robić fotki to ja też poproszę 😉.
Łiiii, to chyba jednak będę  😀  💃 
pony   inspired by pony
01 lipca 2010 21:10
ja chce byc, ale wiadomo jak mi to moze wyjsc 😉
ja bede, chociaż tylko jako luzak.
Jadę 60 na og. Hors, konik polski, jeśli będziecie robić fotki to ja też poproszę 😉.

A jak mówiłam koleżance na zawodach na Zalewem że ten konik ma na imię 'Hors' to mi wciskała kit że nie prawda bo 'Kors' :P


jak nie będzie padać (!!!) to jedziemy i luzakujemy. Bo po zalewie padło ostateczne: nigdy więcej!  😁


Zygzak biore speszial for ju aparacik! mały i stary ale będzie 🙂
Aa ja nie dotrę, a chciałam pofocić ;p. No ale mówi się trudno, innym razem 😉.
Gdzieś w bliskiej przyszłości w okolicy coś się szykuje?
Wiwiana   szaman fanatyk
02 lipca 2010 08:00
http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/276620,tor-jezdziecki-w-lublinie-nie-bedzie-otwarcia-5-wrzesnia,id,t.html#pzw_51563

Awantura na całego, a obsuw coraz większy.

LKJtowcy, co się tam u Was dzieje...?
z Felina do LKJ to czym dojadę?
Wiwiana   szaman fanatyk
02 lipca 2010 08:33
Najprędzej samochodem.
Jest sobie taka strona www.mpk.lublin.pl - tam znajduje się plan tras autobusów, płatna nie jest, można skorzystać.
Naprawdę, musicie robić z tego wątku czat...?

Wiwiana o co Ci chodzi? 😲
Wiwiana   szaman fanatyk
02 lipca 2010 09:03
Zdaje mi się, że wyraźnie napisałam - robicie z tego wątku czat, co jest dość irytujące, a pewne rzeczy można śmiało samemu sprawdzić w necie.
Jeśli ktoś nie jest z Lublina (tak jak ja) i gubi się w tych wszystkich ulicach (tak jak ja) jak również nie chciałby wsiąść w autobus, który wywiezie go gdzieś na drugi koniec miasta (tak jak ja) to pyta się w tym wątku osób, które mają pojęcie na ten temat. Takie jest moje zdanie, jakoś nikt nigdy nie dostał ostrzeżenia z tego tytułu więc zdaje się tak można.
Wiwiana   szaman fanatyk
02 lipca 2010 09:10
To jest nas dwie, przynajmniej, bo ja też nie jestem z Lublina.
czat się tu zrobił jakieś 50 stron wcześniej, chociaż ja to wolę nazywać shotbox  😁
swoją drogą można by dodać do tego spisu na pierwszej stronie przy każdej stajni dojazd, jakimi mpkami, którą trasą, autobusem, busem jakim, czy piechotą... bo co są jakieś zawody to pojawia się stos pytań jak tam dojechać 😉

też nie jestem z Lublina :-P
dobry pomysł 😉
dodam jak będę mieć kolejny urlop w drugiej połowie lipca, jak się rozwinę to nawet może mapkę się zrobi...

frytko-żelko jak planujesz się być rano na zawodach i w ogóle nie lubisz długo spać w lecie to przyjedź na Felin (do stajni) po 8 to Cię zabierzemy autkiem
Ascaia - powodzenia jutro dla kucorkow 🙂🙂🙂

I wszystkim innym tez 🙂
Ascaia dzięki, już się umówiłam z ponym i razem jakoś podjedziemy do LKJ 🙂 ale widzimy się na zawodach, możecie liczyć na zdjęcia 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się