WYBIERAMY BYKA ROKU!

dempsey   fiat voluntas Tua
30 czerwca 2010 10:32
Hm w sumie nie wiadomo jak traktować błędy ElaPe
Robi je umyślnie, by coś zaakcentować w swojej wypowiedzi. Co, nie wiem. Przeważnie chyba pobłażliwy stosunek do kierunku, w którym zmierza dana dyskusja
Na pewno nie są to zwykłe orty, z niewiedzy. Wręcz przeciwnie. Ten wrzucony przez Caroline też jest zrobiony świadomie.

Bądź co bądź, jest to także forma kaleczenia naszego pięknego języka...
dempsey, ela czasami pisze z bledami celowo i to wtedy widac, a czasem wali orty, ze buty spadaja i one celowe nie sa...
Cytat: perdolinska  Lipiec 02, 2010, 11:35:54
konie 12- Popatrz dzieciece ubrania i buty kosztuja przwie tyle sam lub tyle sama co dorosle. Poraszka ale tak jest ( wiem z doswiadczenia)
ja wprost nie cierpię dyzortografii. jeszcze błędy typu,że ktoś napisze coś razem ; niechciałem,nierobiłem albo osobno ; nie bezpieczeństwom,takie coś jeszcze przetrzymam ale nie błey typu ; krokuw,kfiatkuf,muwilem,stókot itd,to już nie.to aż razi w oczy. 🤔
kujka   new better life mode: on
03 lipca 2010 08:22
ja wprost nie cierpię dy[glow=red,2,300]z[/glow]ortografii.

mowisz?  😀iabeł:
Dworcika   Fantasmagoria
03 lipca 2010 16:35
robil nagly onik w lewo albo prawo

aż szkoda, że nie ma z polskimi literkami: ónik ? 😁
[quote author=_kate link=topic=14622.msg642066#msg642066 date=1278248073]
Poki co idziemy lep w lep.  😉 😉 😉 😉
[/quote]

A może raczej łeb w łeb? 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lipca 2010 17:47
[quote author=TeQuila ^^ link=topic=4023.msg641605#msg641605 date=1278186070]
na prezęt urodzinowy
[/quote]

Ojoj... Wygląda ciekawie 😁
napewno Strzyga!
Nie wiem czemu ludzie nie mogą się nauczyć, że na pewno pisze się ODDZIELNIE. O D D Z I E L N I E.

edit, doklejam:
A tak w ogule to do czego służy chronos timer ???  😡
No patrz!, prawie dobrze, a jednak źle  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lipca 2010 22:33
Bay, ja za to naprawdę piszę oddzielnie xP
Bay ja tez pisze razem napewno 😡
hmm majeczka ... Jak byś chciała kupić Haflingera to służę doradą.

Tamta o koniach, a ta jej rybę proponuje  😎
Ja poproszę doradę jak zahodować haflingera.
A śledź w śmietanie nie sytarczy? Będzie miał bardzo jasną grzywę dzięki temu.
[quote author=_kate link=topic=14622.msg642066#msg642066 date=1278248073]
Poki co idziemy lep w lep.  😉 😉 😉 😉


A może raczej łeb w łeb? 😁
[/quote]
Przepraszam was ale wiele osób np. mieszka za granicą i nie posiada znaków polskich w klawiaturze, po co od razu ich tu wklejać?  🙄
To nie ich wina
A po wszystkich postach _Kate widać, że ona nie ma polskich znaków
Dworcika   Fantasmagoria
09 lipca 2010 19:07
Na moje to równie dobrze może ich zwyczajnie nie używać, ale nikt tu się nie czepia o brak "ł", tylko o to "p" zamiast "b".
busch   Mad god's blessing.
10 lipca 2010 01:12
ludzie, BŁAGAM


NAPRAWDĘ , a nie na prawdę. Możecie to dla mnie zrobić i przestać robić wciąż ten błąd? Jest naprawdę wkurzający


PS. Za na pewno też będę wdzięczna  😜



jeszcze musi ludzi rozwieść po domach
Dobrze, że nie rozwiesić :P
kujka   new better life mode: on
10 lipca 2010 08:33
a byki angielskie moga byc? z ogloszen na konskim:
Istnieje mozliwosc sprowadzenia innych rozmiarow w kolorystyce  fiolet/roz/bebyblue/
Dworcika   Fantasmagoria
10 lipca 2010 13:17
mam tą piżame- po pierwszym praniu niebiaska lamówka zafarbowała od reszty na szaro, koszulka sie skurczyla na dlugość a rozciagła na szer - jakościowa masakra- gorzej niz bielizna z tesco... taka szatowata sie zrobiła...


😵

Pomijając interpunkcję i literówkę w ostatnim zaznaczonym wyrazie, to jak na 2 linijki nieźle...
zdecyodwanie "miszczostwo"  😂
Niemiłosiernie! Też pisze się ŁĄCZNIE!
[quote author=Caira link=topic=768.msg642080#msg642080 date=1278248948]
[quote author=_kate link=topic=14622.msg642066#msg642066 date=1278248073]
Poki co idziemy lep w lep.  😉 😉 😉 😉


A może raczej łeb w łeb? 😁
[/quote]
Przepraszam was ale wiele osób np. mieszka za granicą i nie posiada znaków polskich w klawiaturze, po co od razu ich tu wklejać?  🙄
To nie ich wina
A po wszystkich postach _Kate widać, że ona nie ma polskich znaków
[/quote]


zachowaj sobie tego typu komentarze dla siebie, albo choć sprawdź na ile są prawdziwe. Przez dwa dni nie miałam polskich znaków, poza tym zawsze staram się je umieszczać. W zacytowanym fragmencie walnęłam ordynarnego orta i tyle.
kujka   new better life mode: on
10 lipca 2010 23:41
maj fejwrit!
duunia ty jesteś chyba jakimś dzieciakiem który nawet nie potrafi napisać poprawnie słowo brzytki  diabeł  wysmiewa wysmiewa wysmiewa wysmiewa
kujka ty się tylko czepiaj  🤔wirek: każdy ma prawo do błedów ,nie każdy jest idealny , zobaczymy kiedy ty strzelisz byka  👀 😁
kujka   new better life mode: on
10 lipca 2010 23:56
hafi, jak Ty juz kogos poprawiasz to moglabys chociaz poprawiane slowo dobrze napisac... z reszta nie wiem czy zauwazylas, ale uzytkowniczka ktora poprawialas zartowala...
Dworcika   Fantasmagoria
11 lipca 2010 00:10
hafi, ale przecież to otwarty wątek, każdy ma prawo do wstawiania tu cytatów z błędami i nie spotkałam się w sumie z pretensjami ze strony osób cytowanych - cóż, jest byk, to jest. Jak kujkę tu ktoś wrzuci, to myślę, że też fochów strzelać nie będzie, a  raczej wyciągnie wnioski 😉
kujka   new better life mode: on
11 lipca 2010 00:11
Dworcika, o nie, ja sie obraze i skasuje konto  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się