Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat te buty 😀 są cudowne 😍.Uwielbiam butki na obcasach.Chociaż niskich też nie wiem nawet ile mam. 🤔wirek:
oto mój najnowszy zakup.czarnych jeszcze nie miałam na sobie,ale myśle,że będą wygodne
te pierwsze-cud miód !!!  😜 aaaaa... wiecie co, ja chyba przez ten tydzien nie bede w ogole wchodzic do watków 'moda(...)' oraz tutaj, bo jade za tydzien do włoch z myślą że się obkupie do nastepnych wakacji a tutaj takie piekne buty i ciuchy normalnie zbankrutowac tylko idzie  😎
Znowu kupiłam originalsy  🤔wirek: Białe honeye midy  😁

hanoverk
a - tych Twoich nie ma ani w renomie ani w pasażu
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
09 lipca 2010 19:24
Dzisiejsze:


a w kolejce jeszcze są:


zbankrutuje  :emot4:
ale co tam, za miesiąc zaczyna mi się życie na swoim i skończy się zakupów szał, więc muszę kupić na zapas 😉
te pierwsz  💘 💘 💘 💘 💘
te drugie niebieskie zdecydowanie numer jeden  😀
dla mnie te czarne. 😍cudenka
Dworcika   Fantasmagoria
09 lipca 2010 23:31
Drugie niebieskie bardzo ciekawe, różowe też. Podobne do tych czarnych mam 😉
tulipan, pokaż  😎
Cienciakos te pierwsze mają zabójczy kolor 😍, ale te drugie są takie inne, ciekawe i maja obcas o fakturze która mi się strasznie podoba:P Nic tylko kupić obie pary^
Pursat   Абсолют чистой крови
10 lipca 2010 16:27
szekielka, te czarno-szare bardzo w moim typie. 😍

Cenciakos, pierwsze przecudne. 😜

Do mnie lecą już kolejne, tym razem dla odmiany płaskie. 😁 To jest choroba. 😵 😉
trzynastka   In love with the ordinary
13 lipca 2010 02:34
czarne czy beżowe ? dodam, że nogi mam białe jak papier i to nie ulegnie zmianie :/

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 lipca 2010 04:41
obie! 😜
beżowe! dla czerwonego wykończenia obcasów i podeszwy  😍
Dworcika   Fantasmagoria
13 lipca 2010 08:12
PonPon, czarne tez mają czerwoną podeszwę. Są jeszcze srebrne i też z czerwienią 😉
Ale beżowe podobają mi się dużo bardziej 🙂 O dziwo, bo ja ogólnie zawsze wolę ciemniejsze wersje butów 😁
Ale czarne takie... smutne się wydają. Te beżowe takie bardziej na lato i lepiej z białymi nogami będą wyglądały ^^
Cienciakos ja też na te poluje😀 Są obłędne! Zwłaszcza z tą czerwoną podeszwą. Ale brałabym czarne. Bo zawsze chciałam mieć czarne buty z czerwoną podeszwą😀 Beżowe, jak dla mnie, do jasnych nóg odpadają.
Ponia   Szefowa forever.
13 lipca 2010 09:51
Dziewczyny pamiętacie moje fioletowe szpilki z Venezi, wiązane na stoopie.?

Musiałam oddać do reklamacji bo platforma zaczeła się rozklejać 🙁 i niestety dostałam zwrot kasy , nie dało się naprawic ;(


aalee już planuje inny zakup w Venezi sesese 😎
Oczywiście w moim poprzednim poście chodziło mi o ninevet.
Przepraszam za pomylkę :kwiatek:, ale mam rozjechane forum i nie mogę zaedytować :/

trzynastka   In love with the ordinary
13 lipca 2010 16:20
[quote author=Ktoś link=topic=8215.msg649893#msg649893 date=1278992490]
obie! 😜
[/quote]

Tez jakieś wyjście, kosztują całe szalone 89 zł więc jak się nie będę mogła zdecydować wezmę obie  😁


Wygrzebałam zeszłoroczną fotkę -bardzo na temat.
Żeby było jasne-te cudowne w środku wymieniłam na zielone chińskie za 150 koron czeskich.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 lipca 2010 22:20
Moje najnowsze zakupy 😀





Potrzebowałam wygodnych japonek, w których dam radę wytrzymać cały dzień w pracy, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Tania  i wcale sie nie dziwie, bo te chińskie to najwygodniejsze buty na świecie  💘
ja właśnie cały czas się zastanawiam na czym polega fenomen tych crocsów? ta guma nie specjalnie mnie przekonuje...

ja wczoraj/dzisiaj (o 4 nad ranem) kliknęłam wreszcie na sandały, na które gapie się od roku 🤣

i mam nową miłość 😉



(zastąpiła moją wcześniejszą, czerwoną)
Dworcika   Fantasmagoria
23 lipca 2010 17:36
Twoja miłość stała się i moją miłością 😍 Hmmm... mam nówki, jeszcze nie noszone. Czarne... czym by je tuuu... 😁
crocsy sa bardzo fajne , ale tylko ORYGINAŁ ma gume w ktorej noga sie nie poci i jest giętka przystosowuje sie do nogi
no i sa MEGA wygodne (zało a zobaczszy na czym polefa fenomen  😉 )
a podróby to zwykly sztywny plastik  🙄
słuchajcie, czy któraś z was spotkała się z takim spisem bądz mapka gdzie we Włoszech mozna dostac buty Via Roma ? szukam i szukam a mi tylko znajduje polskie sklepy  👀
Pauli nie zawiedziesz sie, mam 2 pary iPanemy i nastepne w planach, sa najjjj.
podróby to zwykly sztywny plastik  🙄
takie mam skojarzenia jak patrzę na te buty (podróby i oryginały), ale nie dotykałam ich nigdy na żywo

Twoja miłość stała się i moją miłością 😍 Hmmm... mam nówki, jeszcze nie noszone. Czarne... czym by je tuuu... 😁
widziałam je już wielokrotnie ale jakoś dopiero teraz mi się spodobały 😂 a co chcesz zrobić z czarnymi? jeśli są nienoszone to może sprzedasz?
Dworcika   Fantasmagoria
23 lipca 2010 18:32
O nie,nie, nie! Ja moje czarne też kocham 😁 Mogę im kwiecisty make-up zrobić 😉 zartuję oczywiście 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się