DIY - zrób to sam

Stefcio skończony😉

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 sierpnia 2010 10:57
Jakimi farbami go malowałaś? Akryl? I czy pokrywałaś go lakierem  jeśli tak to jakim?

Sama osobiście przymierzam się do stworzenia sobie takiej figurki na biurko. Druty mam , glinę tez. Brakuje mi farb i lakieru.
W ilu stopniach go wypalałaś czy po prostu dałaś mu wyschnąć?
Malowałam temperami a lakierowałam lakierem do paznokci:P

Nie wypalałam, sechł😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 sierpnia 2010 11:32
A nie wiesz co to jest za lakier który nakłada się na glinę i po wypaleniu robi się tz. szklana powierzchnia?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 sierpnia 2010 13:13
Lakier jachtowy.


edit:
Mój błąd, jachtowego się raczej nie wypala.
gdzie mogę kupić czarny drelich bawełniany?
Ja nie mam pojęcia.
Alice - jest śliczny
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 sierpnia 2010 19:29
JARA cóż mimo wszystko dziękuję ;] :kwiatek:
a nie lakier/ werniks szklący?
A.   master of sarcasm :]
16 sierpnia 2010 17:10
ide z wiertarka do lazienki  😀iabeł:
będzie sie działo!  :nunchaku:
powodzenia 🙂
A.   master of sarcasm :]
17 sierpnia 2010 21:42
bardzo pieknie umocowalam wieszak i uchwyt na reczniki  👍  tylko pies by zaj...al te angielskie sciany - albo zelbeton, albo pustka! 👿


jedno wiertlo podpalilam troszke, al drugie zlamalam  🏇
??? koniecznie zdjęcia 😜 😁
prototyp kolekcji jesiennej 😉




do poprawy tylnie nogi bo są za wąskie ale mam wreszcie swój wymarzony wykrój kombinezonu zapinanego na plecach 😉 😁
A.   master of sarcasm :]
19 sierpnia 2010 09:01
[quote author=fruity_jelly link=topic=764.msg679437#msg679437 date=1282121474]
??? koniecznie zdjęcia 😜 😁
[/quote]

zdjecia wiertel??  😜 😁
wierteł też mogą być, bardziej myślałam o tych profesjonalnie przymocowanych wieszakach 😀iabeł:

btw masz świetny podpis, dopiero zauważyłam 🤣
A.   master of sarcasm :]
19 sierpnia 2010 16:06
😎
beda tylko wieszaki, wiertla poszly do smietnika  😜





escada - czadowe!  😀
a jeśli zdecydujesz się na kolekcję zimową to może z doczepianymi na rzepy butkami? aż żal mi było patrzć zeszłej zimy na "miejskiego" psa kolażanki, jak w tempie expresowym leciał na siku i z powrotem na ręce, bo tak mu drażniła łapki sól którą posypywane są chodniki
ovca   Per aspera donikąd
20 sierpnia 2010 10:47
aż żal mi było patrzć zeszłej zimy na "miejskiego" psa kolażanki, jak w tempie expresowym leciał na siku i z powrotem na ręce, bo tak mu drażniła łapki sól którą posypywane są chodniki


przepraszam za ot-ale ponoć pomaga posmarowanie spodów łap przed spacerem grubą warstwą wazeliny 😉
iwona dzieki za wskazówkę, zobaczę co da się zrobić 🙂 smarowanie faktycznie pomaga, ale nie da dłuższy spacer 😉
szukam takich zapięć
http://www.hippoland.abc24.pl/default.asp?kat=46493&pro=518944#fotka

czy wiecie, gdzie mogę kupić, ale w bardziej hurtowej ilości np. 20-30sztuk
to kosztuje 4zł za sztukę, trochę drogo
korsik, było ciężko... bo weź wymyśl jak to to ktoś nazwał...
ale znalazłam!

to sie nazywa klamra odzieżowa i można ją mieć za 2 zł

http://allegro.pl/listing.php/search?string=klamra+odzie%C5%BCowa&from_showcat=1&category=0&from_showcat=1&sg=0&change_view=1
ja potrzebuję z dwoma poprzecznymi drucikami jak na zdjeciu
Takimi rekodziełami można się pochwalic??: 😀






Dziewczyny, mam duzego kwiatka-beniamina w glinianej donicy w naturalnym kolorze. Nie chce go przesadzac i szukam natchnienia na jakiekolwiek upiekszenie tej donicy. Moze byc sznurek, farba czy cus takiego. Macie jakies pomysly??
Dziewczyny, mam duzego kwiatka-beniamina w glinianej donicy w naturalnym kolorze. Nie chce go przesadzac i szukam natchnienia na jakiekolwiek upiekszenie tej donicy. Moze byc sznurek, farba czy cus takiego. Macie jakies pomysly??


Je wszystkie swoje doniczki ozdabiam jak na zdjęciach wyżej czyli techniką decoupage i wyglądają rewelacyjnie 🙂
a ja znalazlam filmik jak zrobić na doniczce mozajkę 🙂
http://zrobtosam.eu/?p=64
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 sierpnia 2010 18:42
Efekt 3 godzin plecenia, rozplatania i wnerwiania się... Na dłuższy czas mam dosyć. 😵
śliczna  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się