pensjonaty w okolicach trójmiasta

Ja jestem na etapie szukania stajni z pastwiskami, opieką i placem do jazdy (wymagania chyba niezbyt duże?) max ok. 20 km od domu i nic nie ma... .

Wie ktoś jak tam budowa stajni w Goszynie?

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 czerwca 2010 20:16
Ej, tak btw, patrzcie co znalazłam:
http://www.horsepro.pl/Oferta.html
Moon   #kulistyzajebisty
28 czerwca 2010 20:19
Ow mordę, naturalsi na pomorzu...
Już lecę po poradę behawioralną!  😎
...jeszcze jakiś czas temu na stronie była jeszcze "wykładowca" Justyna...ale już nie ma 😎
generalnie mam do tego miejsca 12 km, a znam tylko ze zdjęć...znamienne jest to ,że p. Miriam uprawia w "o sobie" kwitologię, a nic nie pisze o faktycznych osiągnięciach i tym co realnie umie robić.
p. Filip to już tylko "doświadczony jeździec" po wielu kursach...ciekawe czy ma chociaż brązową odznakę, albo minimalny handicap w polo 😁
...swoją drogą, swoje konie trzymają pod wiatą, a chcą projektować stajnie dla innych? 😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 czerwca 2010 22:18
wrotki, wiesz jak to bywa - szewc bez butów chodzi 😀
Ja jestem na etapie szukania stajni z pastwiskami, opieką i placem do jazdy (wymagania chyba niezbyt duże?) max ok. 20 km od domu i nic nie ma... .

Wie ktoś jak tam budowa stajni w Goszynie?




W którym Goszynie bo są dwa. W jednym stajnia już dość długo jest 😉
[quote author=Alice link=topic=87.msg634164#msg634164 date=1277493236]
Ja jestem na etapie szukania stajni z pastwiskami, opieką i placem do jazdy (wymagania chyba niezbyt duże?) max ok. 20 km od domu i nic nie ma... .

Wie ktoś jak tam budowa stajni w Goszynie?




W którym Goszynie bo są dwa. W jednym stajnia już dość długo jest 😉
[/quote]

Chodzi o ten koło Straszyna. Tam chyba więcej stajni niestety nie ma.
Ale już dostałam info na ten temat.

(btw. Kasija, gdzie Ty stoisz?)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 czerwca 2010 11:37
Kasija stoi tam gdzie Szogun i na pewno to jest więcej niż 20km od Ciebie Alice.
... i to na pewno nie jest stajnia spełniająca wymogi Alice.
Ej no, ale tak czy siak mogłabym sie dowiedziec dla ogólnej orientacji:]
Łukocin, kawałeczek od Tczewa.
wiadomo cos o jakiejs nowej stajni w okolicy kolbud?? 👀
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
17 sierpnia 2010 11:47
W piątek, 13-go, przeniosłam konia do Łężyc.
To chyba szczęśliwy dla nas dzień, bo póki co wszystko jest w jak najlepszym porządku.
W sobotę poszedł z całym stadem na padok i zapoznał się z nowymi kumplami. Tzn. najpierw przyszedł on i kilka koni, a potem zbiegła się reszta  🙂
Koń cały i zdrowy i mam nadzieję szczęśliwszy, ma tylko parę niegroźnych śladów po ząbkach na szyi.
Wszystko ładnie i pięknie, ale te dojazdy... 😵 Dlatego zapisałam się na kurs prawa jazdy, z tym, że trochę czasu upłynie do zdania egzaminu i samodzielnej jazdy. Czego sie nie robi dla konia  😉
Dzięki Julie, bez Ciebie bym zginęła  :kwiatek:
Jestem z Sierakowic 20km za Kartuzami w stronę Lęborka.
Szukam instruktora jazdy konnej w moich okolicach który dojeżdżałby i pomagał w szkoleniu mnie i mojej klaczy.
Moje doświadczenie jest małe żeby nie powiedzieć że tylko wożę tyłek raz na tydzień. 😡
Jeżeli znalazłby się ktoś bardziej doświadczony chcący zerknąć i podpowiedzieć co robię dobrze a nad czym trzeba popracować proszę o kontakt:
dafnesierakowice@wp.pl
Alice: ja mogę Ci szczerze polecić warcz... to jest jakie 9 km za straszynem. Stałam tam przez rok i gdyby nie to, że mam ponad 40 km nigdy bym się nie wyniosła. Właścicielka robi wszystko sama, codziennie sprząta w boksach i dościela - mój nigdy nie miał tak czysto jak tam. Zawsze pomoże (zawinąć na noc itp), konie chodzą od ok. 8-13 i potem od 15.30 do 19 na padokach (oczywiście kwestia pogody), tereny super ;] plac jest duży, i dodatkowo 2 łąki do jazdy też, hala jakaś mega duża nie jest ale jak dla mnie spokojnie wystarczała ogólnie do jazdy i do skoków zimą. Strasznie mi żal było opuścić Warcz i napewno jeszcze tam wrócę...

Kto zna stajnię i konie z pałacu w Runowie?
Albo zna kogoś kto może znać?  🙂
sosi   szczypior szczypior...
28 sierpnia 2010 22:11
Julie z 6 lat temu to ja znałam  👀
Ale od tego czasu dużo się pozmieniało, więc ja nie pomogę, ale znam kogoś kto powinien coś wiedzieć.
Co Cię interesuje?
Julie nie jestem pewna, ale może forumowa Martva będzie coś wiedziała
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 sierpnia 2010 20:03
Julie, a którą?bo są dwie...
Pałac to pałac, obok jest stajnia bez pałacu
A słyszeliście o stajni w Czeczewie? Profesjonalny ośrodek - od deski do deski. Jeszcze oficjalnie nieoddany pensjonariuszom, ale kilka osób już tam stoi. To może opowiem [wszystko co będzie miało taki znaczek - * obok, oznacza, że jeszcze tego fizycznie nie ma, a będzie w ciągu kilku tygodni] - Hala chyba 25x45 z fantastycznym podłożem i systemem zraszaczy, codziennie bronowane i wałowane przez pracowników, stajnia na 30 koni, codziennie sprzątane, do wyboru słoma/trociny, nie będzie rekreacji, trawiaste padoki, bezpieczne, i na ogiery i większe - pastwiska*, plac zewnętrzny* ogroomny, 100x60[chyba] z takim samym podłożem jak na hali, myjka zew i wew, solarium, stajenni normalni, KULTURALNI... Czego chcieć więcej? 😉


Ma być też restauracja i pokoje gościnne nad stajnią, ale nie wiem kiedy, pewnie w ciągu kilku miesięcy.
Trenera z zachodu 😀iabeł:
Czego chciec wiecej ?? Zeby nie bylo to "na koncu swiata" ??
A już w sumie nieaktualne pytanie, ale chodziło o "Pałac pod Bocianim Gniazdem".
Byłam tam obejrzeć kobyłkę (Fala, jest na allegro pod zabawnym hasłem "koń klacz spokojna"😉 i chciałam się dowiedzieć czy może ktoś ją zna.
Ale już po ptakach, bo byłam pojeździłam i już wszystko wiem.
Całkiem fajny konik za taką śmieszną cenę, ale nie tego szukam.
Klami, gdzieś czytałam, Twoją wypowiedź a propos tego, że możesz nawet daleko dojeżdżać, byleby były dobre warunki dla koni i jeźdźców.. 😉
rewir, to bylo kiedys.
rewir skąd wiesz, że * wypalą? 😀 Za piękne, żeby mogło być prawdziwe... 😉 I cena? :>
bo byłam i widziałam mnóstwo pracujących robotników, tam jest jeszcze plac budowy. Tylko budynek stajnia-hala skończony. 1000 zł

zapomniałam tam jeszcze u góry dopisać:
karuzela, kryty lonżownik*
i zapomniałas jeszcze o solarium😉
Alice, solarium jest
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się