Nasza twórczośc fotograficzna ;) Każdy może, jeden lepiej..

cieciorka, deser powiadasz? Już mnie masz 😉

Do Warki nie mam raczej jak dojechać. Dzieje się coś godnego uwagi? Powożenie ma być czy pomyliłam weekendy?

Ja chciałam się ogólnie pożalić. Na internet, który tutaj na wsi daje wrażenie, że nadal mamy XX wiek. Większość zdjęć ładuje się do połowy albo wcale 🙁
wątek zamknięty
A no własnie co w tej Warce, bo sie zastanawiam czy pojechać
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
15 września 2010 21:51
abre, tak, zaprzęgi. ja wybieram się w sobotę, na ok10, muszę być w warszawie przed 16 niestety, możemy cię zabrać, jeśli ci to pasuje.

sei, zwróć uwagę na odciągacze wzroku- u ciebie, na prawie każdym zdjęciu krzyczy biała plama.
przy drugim dość ciekawie wygląda listek- również fajnie wyeksponowany, wygląda jakby postać spoglądała, skąd spadł, ale przy tych proporcjach zdjęcia ginie i jest prawie nie widoczny. darowałabym sobie rozpraszające niebo i skupiła na samym prostokącie, jaki samoistnie stworzył ramkę wokół postaci.
na następnych spory bałagan, średnio ciekawe. podoba mi się też ostatnie- ze względu na kontrast twarzy ze ścianą, ale tu znowuż na biała plama nad skrzydłami...
wątek zamknięty
sei - to z płomykiem mi się podoba, był pomysł, mimo, że troszkę te koła od pokrywy grobowca obciążają kadr moim uznaniem (to po lewej jakby było odgięte w druga stronę byłoby lżej 🙂 ), ale to moja subiektywna opinia... reszta jest totalnie zwykła-zwyczajna 🙂.
wątek zamknięty
A jakim szlem robicie glównie zdjęcia na jazdach czy portrety z końmi?
wątek zamknięty
ja zwykłym 18-55, ale miałam doczenienia z nikkorem 70-300 i sigmą 70-200 f2.8, łaa sigma bajka, nikkor może być, też fajne foty wychodziły, gorsze od sigmy, ale to w końcu inne światło i inna cena xd
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 września 2010 17:10
no ja używam Nikkora 55-200 VR, jednak chyba jest popsuty, bo czasem nie trafia z ostrością /= może gdybym miała "śrubokręt" to nie byłoby tego problemu, no ale nie mam.
miałam do czynienia z kitowym Nikkorem 18-105 VR, nie podobały mi się efekty, mdłe, szare kolory i wgl. spotkałam się także z Tamronem 70-300, ale nie miałam możliwości poznać efektów, więc nic nie powiem.
polecam Nikkora 55-200, bardzo ładny i ostry (o ile nie jest popsuty  :hihi🙂, mięciutkie tło, ciepłe kolory, ładny bokeh. do macro za Chiny się nie nadaje, no chyba że ktoś ma pierścienie. i zauważyłam, że od kiedy przesiadłam się z kitowego 18-55 na tego, to prawie wcale nie przepalam nieba!  🤣
wątek zamknięty
Ja też jak się przesiadłam z Kita w Canonie to niebo przestałam przepalać ;-P
I miałam do czynienia z Sigmą 18-200 i jest świetna, lepsza niż Canon tylko drogaaa  🤔
wątek zamknięty
droga to jest sigma 70-200 f2.8, ta jest w miarę
wątek zamknięty
sigma 70-200 nie jest droga jak na swoją klasę
ciężko jest porównywać sigmę 18-200 z 70-200, nawet cenowo, bo jakość jest zupełnie inna
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
17 września 2010 00:09
sigma 70-200 nie jest droga jak na swoją klasę


dokładnie to miałam napisać, przecież odpowiednik Canona czy Nikona jest dużo droższy 😉

canon 7 tys. , nikon 7 tys a sigma 3 😉

wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 września 2010 09:25
ninevet, ale z ceną idzie jakość. Miałam w ręku i sigmę i nikona, tyle, że jedynkę. Sorry, porównania nie ma.
wątek zamknięty
Strzyga, to ja sobie nawet nie wyobrażam, jaką jakość daje Nikkor, bo Sigma już jest świetna, jak dla mnie 🙂
wątek zamknięty
Ktoś madry mi powie czy istenieje wogóle taki czas migawki jak 4/1000 sec albo 256/1000 sec.
spotkałam się w danych exif różnych zdjęć róznych ludzi z takowym i zazwyczaj takowe zdjęcia były inne kolorystycznie, czy to ma związek nie wiem.
wątek zamknięty
a ja bym chciala podlinkowac wam moja strone internetowa

www.karolinarusak.com

swiezynka 🙂 Tam m.in. pelna galeria zdjec ze wschodu slonca, podczas ktorej sesji udalo sie zrobic migawke na wrzesniowego KP  😅
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
17 września 2010 17:05
laptop mi się popsuł i nie miałam jak zgrać zdjęć które robiłam, a zdjęcia tak masakryczne bo w Norwegii cały czas deszcz pada więc wszytsko wylądowało w koszu  😤
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
17 września 2010 18:33
swiezynka 🙂 Tam m.in. pelna galeria zdjec ze wschodu slonca, podczas ktorej sesji udalo sie zrobic migawke na wrzesniowego KP  😅


własnie widziałam okładkę, gratulacje 😉 Zdjęcie piekne  😉
wątek zamknięty
a ja bym chciala podlinkowac wam moja strone internetowa

www.karolinarusak.com

swiezynka 🙂 Tam m.in. pelna galeria zdjec ze wschodu slonca, podczas ktorej sesji udalo sie zrobic migawke na wrzesniowego KP  😅


Co tam gadac... śliczne!

Nie bo wlaśnie zastanawiam się bo bawilam się sigmą 100-300 i się zakochalam a potem zobaczyłam cene XD oj oj troche sie bedzie zbierac
wątek zamknięty
Mam pytanie, co do aparatu. Czy ktoś miał może do czynienia z Nikonem Coolpix L 110??
Muszę kupić nowy aparat, ale wystarczy mi właśnie taka cyfrówka. Podoba mi się cena i opis aparatu, ale jestem ciekawa, czy dobrze się sprawuje. 😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 września 2010 14:29
takie dzisiejsze: Bardzo mi się podoba.
'artystyczne'  🤣

wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 września 2010 15:08
byłoby super gdybyś zrobiła je 'na odwrót'. czyli ostrość na psie 😉

[sup]edit: problemy starcze. zjadłam słowo[/sup]  😡
wątek zamknięty
android: Do tego jest wątek: Aparaty i sprzęt foto! 🤬 http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,52.0.html
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
18 września 2010 16:07
arivle - hehehe 😉 masz ten sam problem co ja. Jestem w stanie [ w miarę ] ocenić swoje zdjęcia dopóki nie ma na nich obiektów moich uczyć, zdjęcia moich psów zawsze wydają mi się przepiękne, zdjęcia chłopaka - ojezu, cud, miód. Niestety najczęściej rzeczywistość okazuje się zupełnie inna :/
wątek zamknięty
sory  :kwiatek:
wątek zamknięty
trochę moich wypocin... Nikon d60 i Sigma 70-300 APO Macro jak widać daje radę, gdyby jeszcze była deko jaśniejsza  😜
korzystając z ostatnich promieni słońca i ciepła ...



wątek zamknięty


Da radę zrobić z tym coś fajnego?
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
22 września 2010 20:57
ja mam jednego kociaka 😉

wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
22 września 2010 21:07
m.indira, piękne to pierwsze  🙂

Moje dzisiejsza pseudo-twórczość z Kopenhagi i zabawy z Lightroomem  😡


Przepalone  🙁







wątek zamknięty
Lotnaa, Suuuuper! Zwłaszcza 2 mi sie podoba. W trzecim szkoda, że wyszedł biały trójkąt.

Dzisiaj po 2-miesięcznej przerwie mogłam zrobić wreszcie 2 rzeczy - prowadzić samochód i zrobić zdjęcia. W prezencie dostałam takie światło  😍:



wątek zamknięty
ewabe  😍
Dlaczego ja nigdy nie trafiam na takie światła? 😕
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.