Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

kermit, Nadia jest absolutnie fantastyczna!
aketter, Twoja malutka dolacza do grona moich revoltowych ulubiencow, a te nogi! szok! 🙂 jeszcze raz gratulacje!
Cześć wszystkim! Dawno mnie tu nie było...
Muffinka, Aketter gratulacje!!! Maluszki witajcie na tym świecie 😅 😅 😅
Galopku, My karen dla Was także wielkie gratki!!!
mac - hej hej 🙂
co tam u was? dawaj jakieś foty  :kwiatek:
ech, ja uwielbiam krwiste steki  😍
Natomiast za wciągnięcie takiego dostałam opieprz od rodziny, bo takie nie do końca usmażone mięso może zawierać tokspolazmozę. Także z jednej strony żelazo, ale dziewczyny zastanówcie się też (zapytajcie ginów) co z tokso. Kiedy byłam w ciąży nie dotykałam nawet surowego mięsa (w sensie rękami, żeby przyrządzić) - tak mnie lekarz nastraszył.
Wydaje mi się że poza natką sałata też dużo zawiera.

i GRATULACJE galop!!!!
Dyduś miał straszliwe sensacje brzuszkowe po tym jak zjadłam sałatę w ilości wręcz minimalnej.
Żelazo uzupełniam tabletkowo bo ja z natury anemiczna jestem i całą ciążę miałam anemię a teraz jest już ciut lepiej...
A w ogóle znów walczymy z katarem po tygodniu przerwy wrócił i znów nam zatkał maluszka  🙁

Dawidek dziś obsikał ścianę leżąc na przewijaku - ścianę miał za głową a potem walcząc z kocykiem trzymającym za ręce podbił sobie oko i podrapał nos... a był z siebie taki dumny...  🙂


aketter alez ona ma nożyska! 😵 Śliczna jest 💘

AnetaW Dawid jest przepiękny 😜 Mąż dla mojej Michaśki 🏇
AnetaW ziewczyny mam jaki wesolek!!!

Dziewczyny mam problem!!! szczegolnie w nocy, budze sie a tu dwie wielkie plamy na cyckach...zmienilam koszulke a za chwile to samo...czy ktoras tak miala, czy to nie za wczesnie. Kurcze troche sie zdenerwowalam tym...
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
29 września 2010 08:11
normalne, nie wycieraj zbyt energicznie bo nakrecasz produkcje, spij w staniku i uzywaj wkladek, bedziesz sucha
nie wierzę - ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
Magdalena gratulacje!!!! ja czekam na wynik ostatniego, najgorszego egzaminu i jezeli wszystko pojdzie po mojej mysli to bede studentka ostatniego roku informatyki!!!

Tet tak myslalam ze czeka mnie spanie w staniku niestety...
AnetaW - słodziak 🙂 (mam takie same śpioszki) hihi a akcje niezłe 🙂

Magdalena - gratulacje  🏇 🏇
Magdalena gratulacje!!!! ja czekam na wynik ostatniego, najgorszego egzaminu i jezeli wszystko pojdzie po mojej mysli to bede studentka ostatniego roku informatyki!!!

Tet tak myslalam ze czeka mnie spanie w staniku niestety...


to trzymam kciuki!!
Ja jestem strasznie dumna, zdawało ponad 1700 osób w Wawie, dostało się ok. 330 -19% tyko... A ja 6 lat po studiach i jeszcze z Małym Maleństwem! Normalnie duma mnie rozpiera, jak już nic nie napiszę to naczy, że pękłam  🤣
Magdalena- ogromne gratulacje!!!!!!!! 😍 😍 😍 😍 😍 A nie mówiłam, żeby spokojnie poczekać na wyniki? :kwiatek:
Wcale się nie dziwię, że duma cię rozpiera- i powinna! Ja coś niecoś wiem jak to jest 'fajnie' się uczyć z dzieciątkiem- pamiętam jak zarywałam noce, żeby się przygotować do sesji- a potem do obrony.

Naprawdę to wielka sprawa Magdalena! Jeszcze raz ogromne gratulacje! 💃

A propos klocków lego, to chyba kupię którąś z tych szafek z ikei:
http://www.ikea.com/pl/pl/search/?query=trofast&pageNumber=0

edit- ale literówkę walnęłam 😵 😂
dziękuję zen, faktycznie mówiłaś!  😜 :kwiatek:
Magdalena gratulacje
AnetaW słodki brzdąc
Pegasuska zdasz na bank trzymam kciuki za pozytywny wynik egzaminu

A ja muszę się pożalić siedzę teraz w domu przeziębiona z katarem po pas czuję się jak by ktoś resztki sił ze mnie wypompował. Ehhh kurczę nie cierpie takiej pogody się dorobiłam nawet nie wiem kiedy.
Dziękujemy  😀

Magdalena Gratulacje  🙂

hanoverko hi hi przekazałam mu Twoje słowa  😉 reakcja uwieczniona na fotkach:

W pierwszej chwili przerażenie odpowiedzialnością:



Dopiero później reakcja właściwa   😀iabeł:
Re voltowa żona??? Yes, yes, yes...





aketter ogromne gratulacjony :kwiatek:
Pia śliczna!
Widziałam rano zdjęcie na nk i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jej długie nogi!
Faktycznie po mamusi musi je mieć 😉
Aneta on jest naprawdę prze prze śliczny, nie mogę oderwać oczu, złamie niejedno kobiece serce!  😜  Foty są cudowne, wstawiaj częściej!

edit: Magdalena gratulacje 😅
my_karen   Connemara SeaHorse
29 września 2010 14:29
aketter, prześliczna! nożki i włoski imponujące 💘
AnetaW, ależ z niego przystajniak rośnie!
Pegasuska, zdasz, zdasz 🙂
Magdalena, gratulacje 🙂
aszhar, kuruj sie szybciutko, wspołczuję, ja się bronię rękami i nogami przed jakimkolwiek przeziębieniem...
U nas już najgorsze mineło, konie wróciły do stajni, obmoczyłam się cała wyprowadzając je w srodku nocy i cud, że chora teraz nie jestem...

No to teraz czekamy na zdjęcia od Muffinki 🙂
Muffinko, wielkie gratulacje!  :kwiatek:
majek   zwykle sobie żartuję
29 września 2010 15:50
muffinka, aketter wielki gratulacje !!
Aneta - czad foty z opisem 😀
jeszcze raz dziekuje za mile slowa od Was wszystkich :kwiatek:
A ja sie chyba przewrazliwiona robie... Czy takie pecherzyki na glowce w miejscu gdzie sie ona najwiecej poci (np.podczas karmienia, jak opiera sie o ramie) to normalne? No i pepowina sila rzeczy obciera sie lekko od pumpersa przez co sie saczy, co robic? Najchetniej to bym mala zapakowala do auta i do lekarza, ale chyba poprostu panikuje. Na kontrole dopiero w przyszlym tyg.  Mamy poradzcie!
AnetaW padłam  😂 słodziak niesamowity  😎
aketter, lepiej być przewrażliwionym niż coś przeoczyć :kwiatek: Postaraj się mocniej wywijać górę pieluszki tak, żeby nie dotykała pępowiny. Może zasuszaj częściej? Na pocenie chyba nie ma sposobu skutecznego- możesz spróbować podkładać pieluszkę tetrową jak karmisz, żeby wchłaniała pot.

Prześliczne te Wasze maluszki! Aż by się chciało takiego w domu 😡
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
29 września 2010 20:25
dziewczyny gratki dla tych co odniosły sukces , oczywiście trzymam kciuki za te które potrzebują wsparcia, a bobaski na zdjęciach urocze  😜  AnetaW pamiętaj, że ja też mam mieć córę  😉

kobiety znowu musicie pomóc
jakiej firmy i z czego polecacie materacyk do łóżeczka?
jest ich bardzo dużo ale zdaję sobie sprawę, że są firmy lepsze i gorsze wolałabym jakiś dobry sprawdzony materacyk. Pomożecie  🤣 ?

edit: literówka
kermit   Horses horses everywhere ..
29 września 2010 21:07
dzionka - to ogród a dokładnie podwórko w gospodarstwie moich rodziców - ja mieszczuch jestem ale tam się czuje jak w raju  😎
[quote author=Euforia_80 link=topic=74.msg722276#msg722276 date=1285788312]

kobiety znowu musicie pomóc
jakiej firmy i z czego polecacie materacyk do łóżeczka?
jest ich bardzo dużo ale zdaję sobie sprawę, że są firmy lepsze i gorsze wolałabym jakiś dobry sprawdzony materacyk. Pomożecie  🤣 ?

edit: literówka
[/quote]

ja mam kokos-gryka
nie pamiętam jaka firma
Euforia, znalazlam Ci anglojezycznego linka do materaca, ktory my mamy

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7xSMhalnSTEJ:www.aerosleep.be/en/our-products/baby11/detail/aerosleep-baby-mattress-elegance+aerosleep+elegance&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się