Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

livia a skad  dokladnie jestescie?
ja tez sie dorzuce z wczorajszym zimowym terenem, niestety fota dość niewyrazna
Hypno, albo Ty urosłaś albo Pinio się zaczyna już kurczyć 😁
Weź no pogoń tam E. z tymi miniratkami!
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2010 16:25
Donia Aleksandra - Gliwice 🙂
wendetta przeciez Pinio nigdy nie był duzy 🙂 a ja moze taka wielka jestem pzrez kask :P bo tak to nigdy nie miałam tego na głowie, a tu nagle taki wielki łeb 😉 A co do emila, to te dwa zdjecia ukradłam, on nie ma tego świadomości 😉 Jak sie dowie to mnie zabije.
edit
Dopiero co dodawałam zdjęcia z lasu podczas słonecznej jesieni. Pomyśleć, że to było 2 tyg temu, a teraz?  😵



czyli ..zima nastała...


U nas też...zimowo-z dzisiejszego terenu:
zamiast, pięknie się ustawić...on ziewa🙂








a to mała kicia🙂
KURCZE tajna jak ja Ci zazdroszczę takich terenów aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Livia, Hypnotize - supcio

to ja wstawie jeszcze takie z łąki dzisiaj  😁

(od lewej: Livia, ja i 2 kumpele  😉)

Livia   ...z innego świata
28 listopada 2010 17:24
polonez, udało Ci się tą fotkę trochę rozjaśnić? 🙂

(chociaż my to i tak zawsze jesteśmy taką czarną dziurą z Sanderem 😀 )
troszke, ale fotki bardzo słabej jakości są  😉

niestety czarne obiekty mają to do siebie, wiem coś o tym mam czarnego psa  🤣
a ja mam foteczki  😅
Polonezmam wrażenie ,że u nas tyle śniegu co u Was,za to baffinka   u Was wydaje się dużo mniej.My dziś też wybrałyśmy się na witanie zimy .Było bardzo fajnie ale przydało by się ciut więcej śniegu na zimowe szaleństwa .
tajna   dołączam z zachwytami do reszty  💘



efeemeryda   no fate but what we make.
28 listopada 2010 20:50
Witam Wszystkich na forum, ja się tu rzadko odzywam bo wciąż nowa jestem, ale pora się zaprezentować, to ja z Kastą z wczoraj, z naszego pierwszego w tym roku śnieżnego terenu  🏇
W śniegu piękne zdjęcia wychodzą ale chcę już wiosnę i tę młodą zieloną trawkę, ciepłe długie dni  🙄
zuza piękne to Twoje siwe stworzenie  😜
Jak cudownie, w końcu śnieg  😜
Mam nadzieję, że z nami też zima się ładnie przywita i dowali białego puchu, bo za tydzień marzy mi się śnieżny teren  😍
Donia Aleksandra - Gliwice 🙂

my też  😅
lunqa - serio??? to dlaczego my się jeszcze nie znamy hmmmmm

gdzie stoisz?

to jeszcze my z terenu wczorajszego :P



...u nas całą noc sypało i nadal sypie - więc dzis jadę poszaleć troszkę po lesie - wszystkie ścieżki moje  😅 😅
Livia   ...z innego świata
29 listopada 2010 07:43
Dzisiaj będzie super 🙂 bo sypie i sypie 🙂
Tylko czemu ja muszę siedzieć w pracy :P

lunqa, a gdzie ty jeździsz? Może być na PW 🙂
Jaka załoga G 😉 😁
polonez, ale ten kucyk [hucyk? :>] na pierwszym planie to przebija wszystko 🙂 Bardzo uroczy!
Fajnie wam!
tak, pięknie..a ja nie mam jak dojechać do stajni  😤

Livia   ...z innego świata
29 listopada 2010 09:36
Sankaritarina - hucek, a właściwie hucka 🙂
iwona_35
Ja tez dzisiaj miałam jechac do stajni , ale mysle ze jedyne co by ze mnie tam było to bałwanek. wiec raczej sobie odpuszcze :/ Chociaz nosi mnie masakrycznie i jutro sobie nie daruje terenu.
iwona_35
Ja tez dzisiaj miałam jechac do stajni , ale mysle ze jedyne co by ze mnie tam było to bałwanek. wiec raczej sobie odpuszcze :/ Chociaz nosi mnie masakrycznie i jutro sobie nie daruje terenu.


dokładnie...''nosi''to mało powiedziane...teren w takim śniegu...coś cudownego.
Właśnie wróciłam z terenu było PRZECUDOWNIE!!!!!!
Jak w bajce wygalopowałyśmy się z Agatą za wszystkie czasy - konichy wymęczone  😁
Nie wiem czy wypad z koniem na pastwisko to tez teren ale zdjecie wrzucam  😍 zawsze to teren poza ujeżdżalnią  😁

polonez
serio serio  😉
moich podopiecznych mam w koło jeziora Pładniowice  (mała stajnia prywatna)  :kwiatek:
znam dziweczyne która siedzi na tym koniu najbardziej na widoku  🤣


Livia
PW  😉
lunqa
A Ty czasem nie od Franka i koni E. i J. ? 🙂
lunqa
A Ty czasem nie od Franka i koni E. i J. ? 🙂

tak  :kwiatek:
myślałam że rozpoznajesz na niektórych zdjęciach Bonusa i Franka 😉 ( winnych wątkach)
lunqa
Powiem Ci ze nawet nie widziałam tu waszych zdjęc 🙂 A jak widziałam i moze nawet komentowałam, to nie pamietam 🙂 A te Twoje dwa konie to przecież widziałam na żywo tylko raz 🙂 Teraz to już nie wiem czy bym poznala Jestera i Drako 🙂
dodaje czasem fotki do wątku "zdjęcia naszych koni"
no tak też sobie właśnie teraz o tym pomyślałam a konie sie nieco zmieniły, szczególnie maluch Bonus  😉

hm... oni też nieźle wyrośli, może dam jakieś fotki (ale nie tutaj) chyba E. nie miała by nic przeciwko ?
mam niestety tylko 3 ich fotki  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się