Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

jeśli chodzi o ładne tereny to polecam okolice Karpacza 🙂

( z lata 2 lata temu)
Cierp1enie o ja! Podobne do okolic Zakopanego! BOSKO !  😜
Z dzisiejszego terenu🙂 szukamy nowych tras🙂



dotarliśmy..tutaj🙂



jak ja Wam wszystki zazdroszcze  🙇 tak mi sie marzy jechac w koncu z mloda w teren... ogladam te zdjecia Wasze cudne i ogladam i sie doczekac nie moge wlasnych terenow..
Cierp1enie o ja! Podobne do okolic Zakopanego! BOSKO !  😜


na 2 zdjęciu widać Śnieżkę 🙂
Nasz dzisiejszy teren nie był ani mroczny ani samotny.
Zdjęć mam bezliku 😉
Najpierw do lasu:

Nad rzeczkę:


Na kolorowy mech:


A na koniec na doły i woda



😜
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 listopada 2010 19:41
Tristia mega 😜 Te wodne są super! 😀
Raven-  :kwiatek: Też je lubię, tylko ta  jakość  :/
iwona_35, super strój! Pełny profesjonalizm w wyjściu w teren 🙂

Tristia, musiał być ubaw po pachy, super 🙂
iwona_35, super strój! Pełny profesjonalizm w wyjściu w teren 🙂



dziękujemy🙂 bez odblasków się nie ruszam,bezpieczeństwo to podstawa🙂
tajnaa, Noo tereny bomba! Niesamowicie klimatyczne zdjęcia, szczególnie te o zachodzie słońca.
Tylko ta bluzka na ramiączkach i nic na głowie.... 😉


To tak tylko do zdjęć. Generalnie w teren zakładam kask, no chyba, że jakaś sesja jest.  😉

Na takiej "twardej" plaży można konia puścić  😀

No kiedyś swego czasu w Darłówku  była taka twarda plaża  🏇
ale można było pośmigać.  😉
[quote author=wawrek link=topic=114.msg776225#msg776225 date=1290152675]
tristia - zakładaj coś odblaskowego! Jest sezon polowań 😉 A Ty, jak widzę, lubisz po ciemku się błąkać...


no własnie - odblaski! to jest coś o co chciałam zapytać naszych terenowiczów 🙂
Macie/stosujecie/polecacie jakieś konkretne?



[/quote]

polecam, odblaski, na nogi, i zwykła kamizelka za 10 zł ,

.




A dzisiaj, porażka,pojechaliśmy w stronę Orzesza, piękne duże lasy, iiii 😤mnóstwo kamieni.
Znaleźliśmy, super trasę, do tego znak, że droga ''końska'', nie ukrywam,że byłam bardzo zdziwiona, bo stajni nie widziałam,a ludzie mijający nas byli bardzo zdziwieni:




Jak można wysypać, na drogę do jazdy konnej- kamienie???? 😤 😤 😤



iwona_35 [quote author=iwona_35 link=topic=114.msg779157#msg779157 date=1290357101]

Jak można wysypać, na drogę do jazdy konnej- kamienie???? 😤 😤 😤

[/quote]

DOKŁADNIE! Ostatnio jechałam moją ulubioną ścieżką galopem, a tu co?! Przede mną kamienie, i to na długim odcinku...  😵
U nas wysypują żwir, cegłówki albo betonowe płyty. A dzisiaj jedną z dróg prowadzącą do lasu, z jednej strony odciętą rowem ktoś ogrodził pastuchem w związku z czym jedna z naszych tras terenowych jest nieprzejezdna :/
Co do terenów trzeba uważać ,my kiedyś jechaliśmy galopem przez las i tu nagle na drodze dachówki ,Ja jechałam pierwsza za mną mąż i tu nagle dostał dachówką w głowę .
Lubię jeździć pierwsza bo nigdy nie wracam brudna  😁  mój mąż ma zawsze pecha albo błoto albo jakiś kamień .
Manta   Tyłkoklep leśny =)
21 listopada 2010 22:25
Tristia - super zdjecia 🙂 (no ale z TAKIM koniem moga byc tylko fajne zdjecia i fajne tereny 🙂 )
Burza-O, tak! Sądzę, że nam obojgu się podobało 🙂
Manta-  :kwiatek: Dobrze powiedziane 😉
Basiowej chyba dawno nie pokazywałaś. Masz coś z jazdy? Może z terenu?
Manta   Tyłkoklep leśny =)
21 listopada 2010 22:38
mialam dluuuga przerwe w jezdzie po wypadku, ostatnio wstawilam kilka naszych fotek, zaraz moze wrzuce jeszcze kilka nowych, ale na takie z terenu to pewnie jeszcze troche poczekam :P juz zapomnialam jak teren wyglada - musze sie spowrotem przyzwyczaic do jazdy i wtedy bede wyciagac mojego lubego zeby porobil mi zdjecia w lesie 🙂 a zaraz wrzuce cos nowego do ZNK ;-) tylko zgram z aparatu
Ale macie fajnie , ze sobie mozecie terenowo pojeździć. Tak Wam zazdroszczę że wstawiam zdjęcie z zeszłego roku. Takie słoneczne na pochmurne dni 😀
szarotka prze, prze, przepiękne zdjęcie! Od razu mi lepiej na serduchu widząc to co się dzieje za oknem 😀iabeł: Dzięki!
Ja też chcę taką pogodę 🙁
Prawdziwa, Polska złota jesień 😀
Dziś za to pogoda depresyjna, oglądanie takich zdjęć też nie służy bo się człowiek wścieka. Mam nadzieję, że w weekend chociaż nie będzie padać  :/
majek   zwykle sobie żartuję
23 listopada 2010 08:43
ktoś tu mówił o depresyjnych terenach?
o rany, faktycznie nie ciekawie. Przezywałam to samo w zeszłym roku, kiedy wokół stajni nie było nic tylko ulice. Zmieniłam ją bo ciężko kręcić się tylko w kółko po ujeżdżalni.
majek   zwykle sobie żartuję
23 listopada 2010 08:50
e nie jest źle, to jedna z tras alternatywnych, zresztą latem bardzo ładna.
Dziś za to pogoda depresyjna, oglądanie takich zdjęć też nie służy bo się człowiek wścieka. Mam nadzieję, że w weekend chociaż nie będzie padać  :/


to żeby nie załamywać dalej wrzucam terenowe z pogodą depresyjną, a nie takie ładne jak Wasze  😎
emeryci i renciści na lansie  🏇
Ja tez chce taki las!!!  🙇
Tajnaa weźmiemy Cię jak Ty nas zabierzesz na plaże  🥂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się